• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sarzyna
  • Wyręby
  • Brąswałd
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Dobrodzieniem

(52)
  • Budynek usługowy – hotel pracowniczy / inwestycja

    Ozimek

    • 1 500 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek w stanie surowym zamkniętym o powierzchni ok. 1000 m², zlokalizowany w strefie przemysłowej w Ozimku (woj. opolskie). Nieruchomość stanowi ciekawą propozycję in...

  • SCHODNIA/Dom 90 m2/14 a działki

    Schodnia

    • 450 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyobraź sobie miejsce, które możesz stworzyć dokładnie po swojemu – bez kompromisów i narzuconych rozwiązań. Ten dom to idealna baza do realizacji własnej wizji domu marzeń. Dom ty...

  • Dom Sieraków Śląski gm. Ciasna, Oleska
    Dom Sieraków Śląski gm. Ciasna, Oleska

    Sieraków Śląski

    • 1 280 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 7 805 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowo komfortowy dom z własnym stawem - wysoki standard wykończenia Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, w pełni wyposażonego domu, który łączy w sobie...

  • Dom wolnostojący 120m do zamieszkania, ogród, garaż
    1 / 13
    Dom wolnostojący 120m do zamieszkania, ogród, garaż

    Radawie

    • 440 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Twój dom, Twój spokój – Radawie Masz dość wynajmowania i marzysz o własnym kącie? Idealny dla młodej rodziny lub osób szukających ciszy i własnego ogródka! Dom wolnostojący z ogr...

  • Mieszkanie 104,4 m2 Okazja
    1 / 16
    Mieszkanie 104,4 m2 Okazja

    Kolonowskie

    • 180 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 1 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Dzień dobry. 4 pokoje , kuchnia, łazienka, przedpokój, garderoba Budynek wielorodzinny W budynku znajduje się wspólne poddasze, własna piwnica(nie zaadoptowana więc do remontu)...

  • Lokal użytkowy Zębowice, Izydora Murka
    Lokal użytkowy Zębowice, Izydora Murka

    Zębowice

    • 2 600 000 zł cena
    • 395 m2 powierzchnia
    • 6 583 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość komercyjną o ogromnym potencjale adaptacyjnym, zlokalizowaną w centrum Zębowic (powiat oleski, woj. opolskie) przy ul. Izydora Murka...

  • 1 / 2
    Nieruchomość niezabudowana - Gwoździany

    Gwoździany

    • 10 221 zł cena
    • 202 720 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert prawa własności nieruchomości, składającej...

  • 1 / 3
    KRASIEJÓW/Działka budowlana 31,70 a!

    Krasiejów

    • 143 000 zł cena
    • 3 170 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz większej działki pod budowę domu? W bliskiej odległości od Ozimka? Może w Krasiejowie?Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 3,70a (3170 m2), położona w miejscowości...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nieruchomość - Kochcice

    Kochcice

    • 53 150 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    dot. VIIIGUp 191/21, OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY „Z WOLNEJ RĘKI” ¼ UDZIAŁU NIERUCHOMOŚCI Syndyk masy upadłości sprzeda "z wolnej ręki” udział ¼ nieruchomości opisanej w KW CZ1...

  • Mieszkanie Lubliniec, Grunwaldzka
    Mieszkanie Lubliniec, Grunwaldzka

    Lubliniec

    • 579 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 3 665 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Stylowy Apartament 136,50 m² - Prestiż naprzeciw Zamku Lokalizacja: ul. Grunwaldzka 3, Lubliniec (I piętro) Z przyjemnością prezentujemy unikalną nieruchomość położoną w sercu Lub...

  • Schodnia/Mieszkanie 2 pokoje z ogródkiem!

    Schodnia

    • 420 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szukasz mieszkania kompletnie urządzonego w okolicy Ozimka?Gdzie możesz zamieszkać bez dodatkowych kosztów związanych z remontem czy zakupem mebli?Z własnym ogródkiem?Zapraszamy do...

  • Garaż w Ozimku

    Ozimek

    • 100 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży garaż o powierzchni 16,80 m² w nowo wybudowanym kompleksie garażowym.Garaże położone są przy ul. Jesionowej w Ozimku obok nowego Osiedla Jesionowe Zacisze.So...

  • Lokal użytkowy Lubliniec, Edyty Stein
    1 / 3
    Lokal użytkowy Lubliniec, Edyty Stein

    Lubliniec

    • 1 099 000 zł cena
    • 277 m2 powierzchnia
    • 3 968 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kamienica inwestycyjna w sercu Lublińca | Rynek | Gotowy potencjał dochodowy Na sprzedaż klimatyczna kamienica w ścisłym centrum Lublińca - ul. Edyty Stein 1, zaledwie kilka krokó...

  • KADŁUB WOLNY/Dom z dużą zabudową gospodarczą

    Kadłub Wolny

    • 178 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 1 272 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu z dużą zabudową gospodarczą?W mniejszej miejscowości, gdzie możesz wieść sielskie życie, na spokojnie prowadzić działalność lub pasję?Z dogodnym dojazdem do większych...

  • Kadłub Działka 20 arów media, świetna lokalizacja

    Kadłub

    • 180 000 zł cena
    • 2 019 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 20,19 arów (2019 m²) położona w miejscowości Kadłub, gmina Strzelce Opolskie, przy ulicy Piaskowej.Działka ma bardzo korzystn...

  • Mieszkanie 2 pokoje, 36,7m - do negocjacji.
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokoje, 36,7m - do negocjacji.

    Olesno

    • 240 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 487 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Cena podlega negocjacji. Zamiast wynajmować – zacznij spłacać swoje. Mieszkanie 36,7 m² – ul. Kościuszki, Olesno Płacisz za wynajem i co miesiąc oddajesz pieniądze właścicielowi?...

  • Działka budowlana Lubliniec, Czarnoleska
    1 / 10
    Działka budowlana Lubliniec, Czarnoleska

    Lubliniec

    • 599 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż - Lubliniec, ul. Czarnoleska 5000 m² Biuro Nieruchomości BMC ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dużej działki budowlanej położonej w atrak...

  • Działka budowlana Lubliniec, Czarnoleska
    1 / 11
    Działka budowlana Lubliniec, Czarnoleska

    Lubliniec

    • 530 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż - Lubliniec, ul. Czarnoleska 2500m² Biuro Nieruchomości BMC ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dużej działki budowlanej położonej w atrakc...

  • Dom Lubliniec, Pusta
    1 / 9
    Dom Lubliniec, Pusta

    Lubliniec

    • 897 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 5 437 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy Bliźniak z Potencjałem - Idealny dla Dwóch Rodzin! Lubliniec, ul. Pusta Biuro Nieruchomości BMC prezentuje solidny i funkcjonalny dom typu bliźniak, który mistrzowsko łą...

  • Lokal użytkowy Lubliniec, Wąska
    1 / 9
    Lokal użytkowy Lubliniec, Wąska

    Lubliniec

    • 1 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WYNAJEM | Lokal 45 m² | Lubliniec, ul. Wąska - Samo Centrum! Szukasz idealnego miejsca na swój biznes w Lublińcu? Biuro Nieruchomości BMC prezentuje lokal użytkowy o ogromnym pote...