• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Uniszowice
  • Sieniawa Żarska
  • Ligota Toszecka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Dobrodzieniem

(52)
  • Rezydencja / Obiekt inwestycyjny 460 m² | Schodnia

    Schodnia

    • 1 350 000 zł cena
    • 460 m2 powierzchnia
    • 2 935 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 460 m², położona na działce 1600 m² w miejscowości Schodnia, przy ul. Powstańców Śląskich.Budynek po kapitalnym remoncie przeprowadzonym w 20...

  • Dom wolnostojący, stawy, wędzarnia -duża działka

    Jedlice

    • 1 800 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 11 539 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nietuzinkowy dom o powierzchni użytkowej 156m2 położony na działce 20200m2 !Dom wolnostojący składający się z dwóch pięter + strych (idealny na schowek)NIeruchomość wykonana z soli...

  • 1 / 2
    OZIMEK/Schodnia/Działka pod rekreacje 8,6a + prąd

    Schodnia

    • 40 000 zł cena
    • 861 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Szukasz działki w ciekawym miejscu?Na uboczu? Na cele wypoczynkowe?Na sprzedaż rewelacyjna działka zlokalizowana w miejscowości Schodnia gm. Ozimek.Powierzchnia ok. 8,6 a.Media: pr...

  • 1 / 2
    OZIMEK Jesionowe Zacisze - mieszkanie

    Ozimek » ul. Jesionowa

    • 579 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 7 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu - Jesionowe Zacisze to wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa w Ozimku, która łączy nowoczesność z naturalnym pięknem otaczającego lasu.Komfortowe mieszkania został...

  • KRASIEJÓW/OBIEKT HANDLOWO-USŁUGOWY POW. 690 M2

    Krasiejów

    • 1 600 000 zł cena
    • 690 m2 powierzchnia
    • 2 319 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość komercyjna w Krasiejowie – tylko 2 min od centrum Ozimka!Szukasz miejsca z dużym potencjałem pod działalność gospodarczą?Ta oferta to doskonała propozycja dla inwestor...

  • Żędowice narożna działka 26,17 a, pod dom i usługi

    Żędowice

    • 225 000 zł cena
    • 2 617 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Żędowicach, gmina Zawadzkie Prezentujemy wyjątkową działkę narożną o powierzchni 0,2617 ha, doskonale usytuowaną pod zabudowę mieszkaniową jednorodz...

  • 1 / 2
    KRASIEJÓW/Działka rolno-leśna 1,15ha

    Krasiejów

    • 90 000 zł cena
    • 11 550 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolno-leśna zlokalizowana w miejscowości Krasiejów, gm. Ozimek.Powierzchnia 1,155 haWymiary: 98m x 123,5 mKształt: prostokątDojazd:– droga polnaSkład:- łąki trw...

  • 1 / 4
    KRASIEJÓW DZIAŁKA BUDOWLANA 10a Gotowa do zabudowy

    Krasiejów

    • 140 000 zł cena
    • 1 049 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale bez konieczności biegania po urzędach i płacenia za kosztowne przyłącza? Ta działka to idealne rozwiązanie! Na sprzedaż kształtna dz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Obiekt handlowo - usługowy Ozimek

    Ozimek

    • 1 400 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 3 590 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dwukondygnacyjnym obiekt handlowo – biurowy z wieżą w środkowej części budynku oraz z pawilonem parterowym, położonym na 31 arowej działce w Ozimku. Powierzchnia budy...

  • Zwóz, gmina Dobrodzień Dom, budynki i 1 ha działki

    Zwóz

    • 450 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ponad 1 ha ziemi z domem i zabudowaniami – Zwóz, gm. Dobrodzień Zwóz (46-380), woj. opolskie – pomiędzy Dobrodzieniem a Lublińcem. Cicha, spokojna okolica, otoczona lasami i łąkami...

  • Dylaki, nowy dom stan surowy, piękna okolica

    Dylaki

    • 550 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 3 090 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dom wolnostojący w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej 178 m² znajdujący się w Dylakach, gm. Ozimek. Usytuowany na działce o powierzchni ok. 11 arów.Efekto...

  • OZIMEK Jesionowe Zacisze - 64 m2 - 3 pokoje

    Ozimek » ul. Jesionowa

    • 469 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Jedyne takie miejsce w Ozimku!Jesionowe Zacisze – komfort, natura i nowoczesność w jednym!Wyobraź sobie mieszkanie, które łączy to, co najlepsze: nowoczesne technologie, przemyślan...

  • 1 / 3
    Krasiejów, działka budowlana 32ar

    Krasiejów

    • 110 000 zł cena
    • 3 220 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 3220 m2, położona w przepięknej i spokojnej okolicy Krasiejowa. W bliskiej odległości tereny rekreacyjne, ścieżki rowerowe, stadnina ko...

  • Ozimek, Lokal gastronomiczny z bud. mieszkalnym

    Ozimek

    • 1 190 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 3 607 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal gastronomiczny + budynek z dwoma odrębnymi mieszkaniami.Zlokalizowany na 17,5 ara działce w centrum Ozimka. Lokal przy głównej ulicy i trakcie komunikacyjnym z du...

  • STANISZCZE WIELKIE/Duży dom blisko lasu!

    Staniszcze Wielkie

    • 345 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu bardzo blisko lasu?W cichym i urokliwym miejscu?Z dogodnym i szybkim dojazdem do większych miejscowości?Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Staniszcz...

  • NOWY DOM JEDNORODZINNY – Nowa Schodnia k. Ozimka

    Nowa Schodnia

    • 721 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 210 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnego, wolnostojącego domu premium położonego w malowniczej miejscowości Nowa Schodnia (gmina Ozimek, woj. opolskie). Budynek jest w pełni wyko...

  • ZAWADZKIE/WIELOFUNKCYJNY LOKAL BLISKO CENTRUM!

    Zawadzkie

    • 250 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 1 563 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wielofunkcyjny, parterowy lokal handlowo-usługowy, położony w miejscowości Zawadzkie!MOŻLIWE JEST WYNAJĘCIE LOKALU.Zlokalizowany blisko Centrum!Lokal ma powierzchnię ok...

  • 1 / 2
    BIESTRZYNNIK/Działka rolna 1,14ha

    Biestrzynnik

    • 90 000 zł cena
    • 11 380 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna zlokalizowana w miejscowości Biestrzynnik, gm. Ozimek.Powierzchnia 1,138haWymiary: 79m x 149 mKształt: nieregularnyDojazd:– droga polnaSłużebność drogowaS...

  • Schodnia, Teren inwestycyjny przy DK46 - 64 ar

    Schodnia

    • 499 000 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren komercyjny przy DK46 – gotowy do szybkiego uruchomienia działalności. Nieruchomość o powierzchni 64,16 ar, położona w Schodni przy drodze krajowej DK46 (Opole – Częstochowa),...

  • 1 / 3
    Udział 1/2 w mieszkaniu 52,40 m², Ozimek

    Ozimek

    • 40 716 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 783 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert udział 1/2 w prawie własności do lokalu mi...