• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Dąbrówno
  • Zalesie
  • Bychawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Dobrodzieniem

(52)
  • Lubliniec - sprzedam działkę pod inwestycję 71a
    1 / 8
    Lubliniec - sprzedam działkę pod inwestycję 71a

    Lubliniec

    • 2 490 000 zł cena
    • 7 160 m2 powierzchnia
    • 348 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa składająca się z trzech działek o nr ewidencyjnych: 3625/56, 3666/56, 3626/56 o łącznej powierzchni 7160 m2. Działka inwestycyjna z waż...

  • LEŚNA OPOLSKIE domek letniskowy z działką
    1 / 7
    LEŚNA OPOLSKIE domek letniskowy z działką

    Leśna

    • 240 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domek letniskowy w trakcie budowy zaawansowanie około 90% , istnieje możliwość dokończenia budowy zgodnie z życzeniem . Powierzchnia zabudowy 35 m2 parter i 25 m2 antresola na podd...

  • walce działka rolna z możliwością zabudowy
    1 / 8
    walce działka rolna z możliwością zabudowy

    Olesno

    • 150 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    działka 5164 o pow. 3000 m2 położona nad projektowanym zbiornikiem wodnym Walce , położona przy drodze gminnej , uzyskane zgłoszenie 3 budynków na tzw zgłoszenie robót budowlanych...

  • Lokal Ozimek ul. Słowackiego Juliusza

    Ozimek » ul. Słowackiego

    • 5 900 000 zł cena
    • 1 445 m2 powierzchnia
    • 4 084 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WYŁĄCZNOŚĆ OFERTY. Szanowny kliencie zapraszamy do zapoznania się z oferta sprzedaży wyjątkowego obiektu (centrum sportu- park trampolin, kręgielnia, bilard, kawiarnia, restaura...

  • Lokal Ozimek ul. Słowackiego Juliusza

    Ozimek » ul. Słowackiego

    • 6 200 000 zł cena
    • 1 445 m2 powierzchnia
    • 4 291 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WYŁĄCZNOŚĆ OFERTY. Szanowny kliencie zapraszamy do zapoznania się z oferta sprzedaży wyjątkowego obiektu (centrum sportu- park trampolin, kręgielnia, bilard, kawiarnia, restaur...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Ligota Turawska

    • 590 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MM Nieruchomości Marcin Mikziński
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Osiek

    • 650 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Ciasna

    • 449 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 4 318 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • D Z I A Ł K A B U D O W L A N A Lubliniec ok. 850 m.k.

    Lubliniec

    • 225 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 265 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o prostokątnym kształcie położona w Lublińcu na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym kilkunastu domków jednorodzinnych ok. 500 m od przejazdu kolejowego jadąc w...

  • 1 / 4
    Działka Lubliniec

    Lubliniec

    • 6 120 000 zł cena
    • 36 000 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PIĘKNA DZIAŁKA USŁUGOWA PRZY WĘŹLE dróg krajowych 11 i 44 AKTUALNY PLAN ZAGOSPODAROWANIA MOŻLIWOŚĆ SKLEPU WIELKOPOWIERZCHNIOWEGO , GALERII HANDLOWEJ LUB MAGAZYNÓW i Logistyki...

  • Wynajmę budynek z gabinetem rrehabilitacji
    Wynajmę budynek z gabinetem rrehabilitacji

    Kielcza

    • 2 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    działający gabinet rehabilitacji w Kielczy wynajmę można prowadzic każdą działalność gabinet jest wyposażony ale można zmienić na przychodnię lekarska lub dentystyczną

  • LOKAL DO WYNAJĘCIA W OZIMKU
    LOKAL DO WYNAJĘCIA W OZIMKU

    Ozimek

    • 1 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA LOKAL POD DZIAŁALNOŚĆ - BIURO, HANDEL O POWIERZCHNI 29 M2 ZNAJDUJĄCY SIĘ NA PARTERZE W INNYM BUDYNKU. POMIESZCZENIE BIUROWE, SOCJALNE Z ANEKSEM KUCHENNYM I TOALETA...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Dom Lędziny rynek pierwotny

    Lędziny

    • 599 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 3 524 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Z olbrzymią przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży 1/2 bliźniaka w Lędzinach pod Opolem. Umiejscowiony jest po południowej stronie głównej drogi przejeżdżającej przez...

  • 1 / 4
    Dom Panki

    Panki

    • 420 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż duży dom w miejscowości Panki. Dom piętrowy wybudowany w latach 80-tych, podpiwniczony z dużym strychem. Dom o powierzchni ok. 300m, na parterze przestronny przed...

  • Sprzedam działkę rolno-budowlaną Długi Kąt

    Długi Kąt

    • 120 000 zł cena
    • 4 555 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rolno-budowlana

    Opis Oferuję na sprzedaż działkę rolno-budowlaną, zlokalizowaną w Długim Kącie (gmina Wręczyca Wielka, powiat kłobucki).Nieruchomość posiada numer ewidencyjny 504/1 i położona jes...

  • wynajmę mieszkanie

    Herby

    • 1 300 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie na wysokim parterze,suche,jasne.Położone w centrum Herb.Składa sie z:trzy pokoje sloneczne,duża kuchnia ,łazienka, wc.Centralne ogrzewanie z kotłowni. Wszelkie spra...

  • Dom Falmirowice

    Falmirowice

    • 630 000 zł cena
    • 257 m2 powierzchnia
    • 2 452 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    gm. Chrząstowice, Falmirowice Budynek piętrowy z poddaszem użytkowym w stanie surowym otwartym o łącznej powierzchni ok. 257m2 usytuowany na działce 32,5ar w miejscowości Fa...

  • Biuro - lokal wynajem Coworking

    Koszęcin

    • 1 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Hej pracuję zdalnie i mam na oku fajne biuro w Koszęcinie jednak jest one duże a ja potrzebuję tylko biurko komputer i internet do pracy. Więc szukam osoby która też potrzebuje...

  • Sprzedam Gospodarstwo rolne Bobrowa z plantacja Paulownia, opolsk...

    Bobrowa

    • 399 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 2 280 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Koski Drugie

    • 899 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 9 081 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Krupski Młyn

    • 780 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Krupski Młyn

    • 400 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Herby

    • 299 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 1 366 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Lokal Chrząstowice ul. Ozimska

    Chrząstowice » ul. Ozimska

    • 4 900 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala Przelotowa - Chrząstowice Hala Przystosowana do prowadzenia Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów Ciężarowych lub mechaniki. Przedmiotem najmu jest hala o powierzchni 200...

  • Sprzedam działkę budowlana
    Sprzedam działkę budowlana

    Sadów

    • 135 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lubliniec-Sadów ul. Cesarska Górka Sprzedam działkę budowlano rolną pow. około 2200 m2. Wymiary działki : 16,74 x 200,0 m w tym budowlanej około 800 m2 Działka znajduje się w odle...

  • 1 / 2
    Działka budowlana 12,80 ara, Dębska Kuźnia

    Dębska Kuźnia

    • 188 000 zł cena
    • 1 280 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlano-usługowa o powierzchni 12,80 ara, znajdująca się w Dębskiej Kuźni, gmina Chrząstowice. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona...

  • Na Sprzedaż Barokowy Dwór Biskupice, Opolskie.

    Radłów

    • 3 700 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 3 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania barokowy dwór z parkiem w Biskupicach k. Olesna, woj. opolskie. Zabytkowa nieruchomość wybudowana w połowie XVIII wieku, położona w spokojnej miejscowości, wśród star...

  • Dom stan surowym wszystkie media Lisów g. Lubartów

    Lisów

    • 375 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 2 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na obrzeżach miasta powiatowego Lubartów w stanie surowym otwartym Bezpośredni dostęp do wszystkich mediów GAZ, KANALIZACJA, PRĄD I WODA na działce Projekt indywidualny do wgl...

  • Działki budowlane Ligota Toszecka bez pośredników
    Działki budowlane Ligota Toszecka bez pośredników

    Ligota Toszecka

    • 130 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane w zacisznej okolicy, powierzchnie działek od ok. 1000m2 do 1100m2. Dobre połączenie z autostradą A-4, 11 minut do węzła Łany. Działki są dobrze skomuniko...

  • Działka blisko Gliwic w okolicy Pyskowic i Toszka 1040 m
    1 / 3
    Działka blisko Gliwic w okolicy Pyskowic i Toszka 1040 m

    Zacharzowice

    • 200 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z planem zagospodarowania przestrzennego w ładnej i cichej okolicy z daleka od zgiełku samochodów płaska w kształcie prostokąta - dostępna woda 50 m i prąd na mie...

  • Dom Starokrzepice gm. Krzepice
    1 / 10
    Dom Starokrzepice gm. Krzepice

    Starokrzepice

    • 380 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 1 653 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentuję na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Starokrzepice (gmina Kłobuck). Dom usytuowany jest na prostokątnej działce o powierzchni około 1500m2. Działk...

  • Sadów, ul.Kochanowicka, działka budowlana 900m²
    1 / 3
    Sadów, ul.Kochanowicka, działka budowlana 900m²

    Sadów

    • 198 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 900 m² położona na "górce" z widokiem w kierunku Lublińca przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Nieruchomość ma dostęp do mediów: prąd, woda i...

  • Dom stan surowym wszystkie media Lisów g. Lubartów

    Lisów

    • 375 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 2 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• 1 / 3
    Chrząstowice, Działka z mediami i dojazdem gminnym

    Chrząstowice

    • 290 000 zł cena
    • 1 030 m2 powierzchnia
    • 282 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 10,3 a położona na samym początku Chrząstowic – w świetnej lokalizacji z bardzo dogodnym dojazdem do Opola .Nie trzeba wjeżdżać w głąb miejscow...

  • 1 / 2
    CHRZĄSTOWICE/Działka budowlana 12,5a!

    Chrząstowice

    • 275 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki na swój wymarzony dom blisko Opola?Nie przy głównej drodze?Z bardzo dogodnym dojazdem do Opola ?Na sprzedaż działka budowlana o pow. 12,5a zlokalizowana w miejscowo...

  • Działka ROD z ogromnym potencjałem
    1 / 9
    Działka ROD z ogromnym potencjałem

    Panki

    • 32 500 zł cena
    • 422 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Duża działka ROD 20 min od Częstochowy. Działka położona 2 min pieszo od zalewu. Utrzymanie na tą chwile to około 300 zł za rok. Działka jest duża ma około 425 metrów kwadratowyc...

  • Działka budowlana  gm. Chrząstowice, Ozimska
    1 / 4
    Działka budowlana gm. Chrząstowice, Ozimska

    Dębska Kuźnia

    • 290 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 232 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w Chrząstowice ul Ozimska 80, działka w planie zagospodarowania przestrzennego opisana symbolem MN, w są...

  • Działka przemysłowa Koszęcin, Ligonia
    1 / 13
    Działka przemysłowa Koszęcin, Ligonia

    Koszęcin

    • 822 690 zł cena
    • 3 047 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Szukasz strategicznej lokalizacji dla swojego biznesu na Śląsku, z doskonałym dostępem do głównych szlaków komunikacyjnych? Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę przemysłowo-usł...

  • Działka budowlana Koszęcin, Ligonia
    1 / 10
    Działka budowlana Koszęcin, Ligonia

    Koszęcin

    • 175 000 zł cena
    • 1 239 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż w Koszęcinie - 1239 m², ul. Ligonia. Szukasz idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu w spokojnej okolicy? Biuro Nieruchomości BMC prezentuje wy...

  • Chrząstowice, Dom z potencjałem

    Chrząstowice

    • 690 000 zł cena
    • 324 m2 powierzchnia
    • 2 130 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Za tę cenę w Opole kupisz jedno mieszkanie w bloku. Tutaj zyskujesz nieruchomość z potencjałem na trzy niezależne mieszkania, dodatkową przestrzeń użytkową i własne podwórko. Na sp...

  • Dom z dużym ogrodem
    1 / 2
    Dom z dużym ogrodem

    Boronów

    • 450 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 3 516 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w spokojnej okolicy z dużym ogrodem, składającym się z dwóch działek (1232m2 i 589m2). Na parterze znajdują się dwa pokoje z kuchnią oraz łazienka, na piętrze trzy pokoje z łaz...

  • Dom gotowy do zamieszkania - Chrząstowice k/Opola

    Chrząstowice

    • 1 280 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 6 565 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 162 m², położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Chrząstowic. Nieruchomość wyróżnia się przemyślanym układem, dobrym standard...