• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Krzepicami

(11)
  • Dom Waleńczów gm. Opatów
    Dom Waleńczów gm. Opatów

    Waleńczów

    • 220 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 1 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący 130 m | duża działka 1280 m | garaż | do remontu Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni ok. 130 m, położony na przestronnej działce o powierzchni...

  • Nieruchomość zabudowana - Wręczyca Wielka

    Wręczyca Wielka

    • 115 932 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 652 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert 1/3 udziału w nieruchomości gruntowej zabu...

  • Dom Kłobuck Zakrzew, Juliusza Słowackiego
    Dom Kłobuck Zakrzew, Juliusza Słowackiego

    Kłobuck

    • 499 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 4 124 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowa inwestycja, Dom wolnostojący, Zakrzew - Kłobuck, ul. Słowackiego. Biuro Nieruchomości BMC z przyjemnością przedstawia ofertę sprzedaży powstającego domu jednorodz...

  • ŁADNY nowy dom na sprzedaż !!!!
    1 / 9
    ŁADNY nowy dom na sprzedaż !!!!

    Kłobuck

    • 650 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 4 305 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż bardzo ładny nowy dom SSZ w Kłobucku. Znajduje się w cichej i spokojnej okolicy,a jednoczesnie blisko centrum. Cena 650 tyś. Kontakt [tel]

  • Zawady, domek letniskowy
    1 / 15
    Zawady, domek letniskowy

    Zawady

    • 72 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 3 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam zbudowany z cegły domek letniskowy o powierzchni 20 m2 w Zawadach gm. Popów (w pobliżu Częstochowy). Znajduje się on wśród sosnowego lasu na terenie ogrodzonego ośrodka Wi...

  • Sprzedam Gospodarstwo rolne Bobrowa z plantacja Paulownia, opolsk...

    Bobrowa

    • 399 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 2 280 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • Dom Starokrzepice gm. Krzepice
    1 / 10
    Dom Starokrzepice gm. Krzepice

    Starokrzepice

    • 380 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 1 653 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentuję na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Starokrzepice (gmina Kłobuck). Dom usytuowany jest na prostokątnej działce o powierzchni około 1500m2. Działk...

  • Dom sprzedaż pow. 270 m2, dz. 4,5 ar Dębie

    Dębie » ul. Młyńska

    • 400 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 1 482 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedaż Dom wolnostojący pow.całkowita 270 m2. stan surowy kryty dachem, działka 4,54 ar. Dębie gmina Chrząstowice . Oferujemy na sprzedaż dom mieszkalny, niepodpiwniczony, II kon...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Na Sprzedaż Barokowy Dwór Biskupice, Opolskie.

    Radłów

    • 3 700 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 3 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania barokowy dwór z parkiem w Biskupicach k. Olesna, woj. opolskie. Zabytkowa nieruchomość wybudowana w połowie XVIII wieku, położona w spokojnej miejscowości, wśród star...

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Koski Drugie

    • 899 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 9 081 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Dom Panki

    Panki

    • 420 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż duży dom w miejscowości Panki. Dom piętrowy wybudowany w latach 80-tych, podpiwniczony z dużym strychem. Dom o powierzchni ok. 300m, na parterze przestronny przed...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • sprzedam dom

    Dubidze

    • 295 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom, który jest gotowy do zamieszkania. Okna PCV w całym domy Ogrzewanie centralne wymieniane 5 lat temu. Budynek podpiwniczony cały na dole dwie kuchnie. Odnowiony w...

  • Sprzedam dom w Starej Brzeźnicy

    Stara Brzeźnica

    • 300 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom z nowym dachem i pięknym dużym ogrodem. Dom posiada łazienkę

  • Dom Stara Brzeźnica

    Stara Brzeźnica

    • 365 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 319 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na sprzedaż w miejscowości Stara Brzeźnica w gminie Nowa Brzeźnica na dużej działce. Dom o powierzchni ok.110 m, wybudowany w latach 60-tych. Przy domu budynek gospodarczy,...

  • Dom do remontu na dużej działce Kowale Praszka

    Kowale

    • 399 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • Dom piętrowy blisko centrum
    1 / 20
    Dom piętrowy blisko centrum

    Częstochowa

    • 750 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Super inwestycja! Dom i pomieszczenia gospodarcze Błeszno ul. Kol...

    Częstochowa

    • 455 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 1 468 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Ciasna

    • 449 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 4 318 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Częstochowa » Wrzosowiak

    • 899 000 zł cena
    • 790 m2 powierzchnia
    • 1 138 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Luksusowy dom pod klucz blisko Centrum
    1 / 20
    Luksusowy dom pod klucz blisko Centrum

    Częstochowa » Podjasnogórska

    • 1 340 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 8 272 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Parterowy dom wolnostojący, Kalej
    1 / 5
    Parterowy dom wolnostojący, Kalej

    Kalej

    • 950 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 7 252 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Częstochowa

    • 899 000 zł cena
    • 275 m2 powierzchnia
    • 3 270 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Stare Miasto
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Herby

    • 299 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 1 366 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Dom stan surowym wszystkie media Lisów g. Lubartów

    Lisów

    • 375 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 2 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na obrzeżach miasta powiatowego Lubartów w stanie surowym otwartym Bezpośredni dostęp do wszystkich mediów GAZ, KANALIZACJA, PRĄD I WODA na działce Projekt indywidualny do wgl...

  • LEŚNA OPOLSKIE domek letniskowy z działką
    1 / 7
    LEŚNA OPOLSKIE domek letniskowy z działką

    Leśna

    • 240 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domek letniskowy w trakcie budowy zaawansowanie około 90% , istnieje możliwość dokończenia budowy zgodnie z życzeniem . Powierzchnia zabudowy 35 m2 parter i 25 m2 antresola na podd...

  • Dom Czarny Las gm. Mykanów
    1 / 15
    Dom Czarny Las gm. Mykanów

    Czarny Las

    • 1 490 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 4 258 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny, zadbany dom z lat 90., o powierzchni całkowitej ok. 350 m² (użytkowej ok. 250 m² ), położony w bardzo dobrze skomunikowanej części Czarnego Lasu. Budyne...

  • Dom Częstochowa Raków Zachód
    1 / 15
    Dom Częstochowa Raków Zachód

    Częstochowa

    • 1 295 000 zł cena
    • 232 m2 powierzchnia
    • 5 582 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: Przestronny dom z ogrodem w spokojnej okolicy - Raków Zachód Powierzchnia użytkowa: 232,5 m² **Powierzchnia działki: 685 m2 Rok budowy: 2003 Lokalizacja: Czę...

  • Dom stan surowym wszystkie media Lisów g. Lubartów

    Lisów

    • 375 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 2 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Komercyjna dzialka + dom 50 m2 ul. Żródlana
    1 / 4
    Komercyjna dzialka + dom 50 m2 ul. Żródlana

    Częstochowa

    • 680 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 1 047 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Miejsce inwestycyjne! Oferta prywatna. Do sprzedania dom na ulicy Źródlanej ok.50 m2, działka 650m2 dojazd od ul.Jagiellonskiej w Częstochowie lub Al. Niepodległości. Teren ogro...

  • Zwóz, gmina Dobrodzień Dom, budynki i 1 ha działki

    Zwóz

    • 450 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ponad 1 ha ziemi z domem i zabudowaniami – Zwóz, gm. Dobrodzień Zwóz (46-380), woj. opolskie – pomiędzy Dobrodzieniem a Lublińcem. Cicha, spokojna okolica, otoczona lasami i łąkami...

  • 1 / 4
    Nieruchomość - Krzeczów

    Krzeczów

    • 24 012 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 209 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda udział 1/3 w prawie własności nieruchomości gruntowej Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej...

  • Dom Częstochowa Dźbów
    1 / 15
    Dom Częstochowa Dźbów

    Częstochowa

    • 790 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa nieruchomość z potencjałem - dom po generalnym remoncie na działce 8000 m² Na sprzedaż komfortowy, parterowy dom jednorodzinny, po generalnym remoncie, położony na im...

  • Dom Częstochowa Grabówka
    1 / 10
    Dom Częstochowa Grabówka

    Częstochowa

    • 680 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom Częstochowa, Grabówka, Cena: 680 000 zł Szukasz przestronnego domu z dużą działką i dodatkowymi możliwościami biznesowymi? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sp...

  • Dom stan surowy zamknięty, Ożarów gm. Morsko
    1 / 16
    Dom stan surowy zamknięty, Ożarów gm. Morsko

    Ożarów

    • 590 000 zł cena
    • 222 m2 powierzchnia
    • 2 658 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom 222,12 m² na dużej działce 5988 m² – Ożarów, blisko Wielunia. Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 222,12 m², położony na dużej i ustawnej działce 5988 m² w...

  • Dom Kamion gm. Wierzchlas,
    1 / 15
    Dom Kamion gm. Wierzchlas,

    Kamion

    • 1 590 000 zł cena
    • 246 m2 powierzchnia
    • 6 464 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z duszą nad Wartą - Twoja prywatna enklawa spokoju  Szukasz miejsca, gdzie natura zagląda do okien, a rzeka jest na wyciągnięcie ręki? Odkryj wyjątkową posiadłość w otulinie Z...

  • Dom jednorodzinny 159 mkw Lisiniec
    1 / 16
    Dom jednorodzinny 159 mkw Lisiniec

    Częstochowa

    • 485 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 3 051 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż, dom jednorodzinny położony w doskonałej lokalizacji, w dzielnicy Lisiniec. Budynek posiada dwie kondygnacje, oraz podpiwniczenie. Został wzniesion...

  • KADŁUB WOLNY/Dom z dużą zabudową gospodarczą

    Kadłub Wolny

    • 178 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 1 272 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu z dużą zabudową gospodarczą?W mniejszej miejscowości, gdzie możesz wieść sielskie życie, na spokojnie prowadzić działalność lub pasję?Z dogodnym dojazdem do większych...

  • Nieruchomość - Kochcice

    Kochcice

    • 53 150 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    dot. VIIIGUp 191/21, OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY „Z WOLNEJ RĘKI” ¼ UDZIAŁU NIERUCHOMOŚCI Syndyk masy upadłości sprzeda "z wolnej ręki” udział ¼ nieruchomości opisanej w KW CZ1...

  • Dom Sieraków Śląski gm. Ciasna, Oleska
    Dom Sieraków Śląski gm. Ciasna, Oleska

    Sieraków Śląski

    • 1 280 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 7 805 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowo komfortowy dom z własnym stawem - wysoki standard wykończenia Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, w pełni wyposażonego domu, który łączy w sobie...

  • PRZYTULNY DOM BLIŹNIAK CZĘSTOCHOWA WYCZERPY-ANIOŁÓW
    1 / 16
    PRZYTULNY DOM BLIŹNIAK CZĘSTOCHOWA WYCZERPY-ANIOŁÓW

    Częstochowa

    • 400 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    PRZYTULNY DOM BLIŹNIAK CZĘSTOCHOWA WYCZERPY-ANIOŁÓW Biuro TORO Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 80 m2 p...

  • 16 Pokoi - INWESTYCYJNA NIERUCHOMOŚĆ
    1 / 16
    16 Pokoi - INWESTYCYJNA NIERUCHOMOŚĆ

    Częstochowa

    • 925 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 2 056 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży budynek wolnostojący w ścisłym Centrum Kłomnic przy ulicy Częstochowskiej. Budynek 450 m2. w tym powierzchni użytkowej 360 m2. na...