• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 641)
  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 2 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta wynajmu: Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z garderobą ul. Tymiankowa, Kalisz Biuro Nieruchomości Calisia Estate prezentuje ofertę wynajmu funkcjonalnego, dwupokojowego miesz...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 4 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Prezentujemy wyjątkową ofertę wynajmu przestronnego apartamentu o powierzchni 130 m2. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o wysokim komforcie mieszkańców, oferując funkcjon...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Bronowice ul. Bronowicka

    Kraków » Krowodrza » ul. Bronowicka

    • 635 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 19 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Bronowickiej.. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...

  • Mieszkanie Gdańsk Niedźwiednik ul. Góralska

    Gdańsk » ul. Góralska

    • 3 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE: na wynajem jasne, funkcjonalne i ciche, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Niedźwiednik) o powierzchni użytkowej 43,3 m2.  W jego skład wchodzą:- salon z aneks...

  • Mieszkanie Gdańsk Stare Miasto ul. Stolarska

    Gdańsk » ul. Stolarska

    • 725 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 943 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Atrakcyjne mieszkanie z balkonem w samym centrum Gdańska!LOKALIZACJA : Nieruchomość atrakcyjnie położona, IDEALNA NA INWESTYCJĘ.Nowoczesna i prężnie rozwijająca się okolica znajduj...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Krzysztofa

    • 3 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Informacja: tylko najem okazjonalny!3 POKOJE W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI.LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz. Wokół znajduje się pełna infrastruktur...

  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Hery

    Gdańsk » Osowa » ul. Hery

    • 1 220 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 14 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z tarasem na kameralnym, zielonym osiedluNa sprzedaż eleganckie, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,4 m², zaprojektowane z myślą o komforci...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Hokejowa

    Gdańsk » ul. Hokejowa

    • 2 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    NAJEM OKAZJONALNYMIESZKANIE: Jasne, przestronne mieszkanie o pow. 29,84 m2, wraz z zewnętrznym miejscem postojowym, w dobrze skomunikowanej lokalizacji Gdańsk Ujeścisko -Łostowice....

  • Mieszkanie Częstochowa Lisiniec ul. Wręczycka

    Częstochowa » Lisiniec » ul. Wręczycka

    • 1 300 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerka na wynajem - Częstochowa, Lisiniec - balkon, parkingDo wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 28 m² zlokalizowana w dzielnicy Lisiniec w Częstochowie.Opis mieszkania...

  • 0%, Mikroapartamenty w Gliwicach

    Gliwice » ul. Pszczyńska

    • 266 757 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 14 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    0% prowizji, Inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.C.1.5, taras: 8,26 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: www.homeplus...

  • 0%, Mikroapartamenty w Gliwicach

    Gliwice » ul. Pszczyńska

    • 244 297 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 14 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.C.0.2, taras: 3,31 m2, ogródek: 23,03 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod li...

  • 0%, Mikroapartamenty w Gliwicach

    Gliwice » ul. Pszczyńska

    • 205 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 12 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.B.0.1, taras: 2,92 m2, ogródek: 6,63 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod lin...

  • 0%, w domu dwulokalowym - Radzymin - gotowe !

    Radzymin » al. Sybiraków

    • 649 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, 1 etap - 8 lokali mieszkalnych. Zakończenie IV kwartał 2025 r. ( inwestycja 4 budynków mieszkalnych jednorodzinnych, dwulokalowych w zabudowie bli...

  • 0%, Mikroapartamenty w Gliwicach

    Gliwice » ul. Pszczyńska

    • 225 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 13 236 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.B.0.6, taras: 3,31 m2, ogródek: 22,08 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod li...

  • 0%, Mikroapartamenty w Gliwicach

    Gliwice » ul. Pszczyńska

    • 266 757 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 14 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    0% prowizji, Inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.B.1.5, taras: 8,26 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: www.homeplus...

  • 0%, Mikroapartamenty w Gliwicach

    Gliwice » ul. Pszczyńska

    • 205 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 12 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.C.0.1, taras: 3,31 m2, ogródek: 28,57 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod li...

  • 0%, Mikroapartamenty w Gliwicach

    Gliwice » ul. Pszczyńska

    • 205 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 12 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.B.0.7, taras: 3,31 m2, ogródek: 27,11 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod li...

  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Kielnieńska

    Gdańsk » Osowa » ul. Kielnieńska

    • 2 500 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE:Lokal mieszkalny o powierzchni 38,82 m2 znajduję się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. W skład mieszkania wchodzą:-salon z aneksem kuchennym,-sypialnia,-łazienka,-prze...

  • Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie blisko centrum

    Tarnów » ul. Mościckiego

    • 359 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 639 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dogodnej części Tarnowa, przy ul. Mościckiego 86, w pobliżu centrum miasta. Lokal jest po remoncie, częściowo umeblo...

  • Mieszkanie Skoczów rynek pierwotny

    Skoczów

    • 620 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    LUKSUSOWY, NOWOCZESNY I FUNKCJONALNY APARTAMENT. Kupujący nie płaci prowizji do biura nieruchomości ani podatku PCC. Apartament znajduje się na nowym zamkniętym osiedlu (przy...