• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 642)
  • Mieszkanie Winogrady Piątkowo 2 pokoje
    Mieszkanie Winogrady Piątkowo 2 pokoje

    Poznań

    • 385 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker BEZPIECZNA TRANSAKCJA Z LICENCJONOWANYM I UBEZPIECZONYM POŚREDNIKIEM Dzień dobry...

  • Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe – 41,95 m²
    1 / 4
    Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe – 41,95 m²

    Ruda Śląska

    • 189 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe – 41,95 m² – Ruda Śląska, Nowy Bytom, ul. Niedurnego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,95 m², położone na 8. piętrze w 10-pię...

  • Mieszkanie Radom, Jana Pawła Ii
    Mieszkanie Radom, Jana Pawła Ii

    Radom

    • 525 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 7 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 71,2 m² - parter, dużo zieleni Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,20 m², położone na parterze w budynku z 1985 roku (wielka pły...

  • Mieszkanie 2-pokojowe w Siedlcach
    1 / 11
    Mieszkanie 2-pokojowe w Siedlcach

    Siedlce

    • 390 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie o pow. 49m2 położone na 3-piętrze w niskim bloku mieszkalnym po termomodernizacji przy ulicy Chrobrego. Mieszkanie składa się z 2 dużych ustawnych pokoi,...

  • Syberka, 84m2 z panoramicznym widokiem.
    1 / 16
    Syberka, 84m2 z panoramicznym widokiem.

    Będzin

    • 587 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 6 989 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 11 piętro

    Wyjątkowa oferta dla osób ceniących przestrzeń, komfort i prywatność. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 84 m², położone na 11. piętrze jako jedyne na kondygnacji, co gwarantuje...

  • Mieszkanie sprzedam
    1 / 9
    Mieszkanie sprzedam

    Szczecin

    • 460 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 433 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Mieszkanie w Centrum miasta. Bliski dostęp do Centrum handlowe, szkoła, teatr, basen, sklepów handlowych. Dostęp do komunikacji z każdej strony. Bliskość urzędów miejskich. Blisko...

  • Kawalerka 18,44 M2 Wałbrzychu

    Wałbrzych

    • 135 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 7 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Kawalerka 18,44 M2 Piaskowa Góra w Wałbrzychu na sprzedaż. W pobliżu liczne sklepy, szkoła, przeczkole, parki, komunikacja miejska i inne udogodnienia. Idealne dla każdego nie w...

  • WYSOKI STANDARD dwa nowoczesne apartamenty, sprzedawane wyłącznie...

    Ustroń

    • 1 278 900 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 13 322 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • apartament typu Penthause 114 m2 z garażem KUPUJĄCY NIE PŁACI PR...

    Żory

    • 899 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 7 886 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • 1 / 3
    Mieszkanie, 47,40 m², Bytom

    Bytom

    • 199 800 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 252 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia z dnia 20 listopada 2025 roku KA1K/GU/665/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłu...

  • Mieszkanie Warszawa Białołęka rynek pierwotny ul. Marywilska

    Warszawa » Białołęka » ul. Marywilska

    • 627 034 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 15 294 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji0% PCCZakup od deweloperaOddane do użytkuNa sprzedaż mieszkania w nowej inwestycji zlokalizowanej w kameralnej, otoczonej zielenią części stolicy. To doskonała propozycj...

  • Mieszkanie Kielce ul. Bohaterów Warszawy

    Kielce » ul. Bohaterów Warszawy

    • 310 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,6 m², położone na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą, przy ulicy Bohaterów Warszawy.Mieszkanie składa się z: sypialni z b...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój ul. Pomorska

    Jastrzębie-Zdrój » ul. Pomorska

    • 199 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 7 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przytulna i słoneczna kawalerka o powierzchni 28 m², zlokalizowana w spokojnej części Jastrzębia-Zdroju. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania - nie wymaga żadnych dod...

  • Mieszkanie Poznań Jeżyce ul. Urbanowska

    Poznań » Jeżyce » ul. Urbanowska

    • 360 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Jeżyce / Sołacz / 39,37m2 / wysoki parter / 360 000 złNa sprzedaż mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Poznania - na styku Jeżyc i Sołacza. Idealne pod inwestyc...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Kielce rynek pierwotny ul. Starodomaszowska

    Kielce » ul. Starodomaszowska

    • 608 220 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 55,8 m², usytuowanego w nowej inwestycji, której oddanie do użytku planowane jest na 3 kwartał 2026 ro...

  • Mieszkanie Kielce rynek pierwotny ul. Solidarności

    Kielce » ul. Solidarności

    • 557 370 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 954 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    ** APARTAMENTY od 54m2 do 103m2 - Dzielnica Kielczanka ETAP II **(ceny za m2 przy każdym mieszkaniu mogą się różnić)PIĘKNE WIDOKI - PIĘTRO 7/10pBRAK PROWIZJI oraz BRAK PODATKU PCC2...

  • Mieszkanie Kielce rynek pierwotny ul. Starodomaszowska

    Kielce » ul. Starodomaszowska

    • 337 500 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kawalerki o powierzchni 27 m², usytuowanego w nowej inwestycji, której oddanie do użytku planowane jest na 3 kwartał 2026 roku.BRAK PODATKU PC...

  • Mieszkanie Mójcza rynek pierwotny ul. Akacjowa

    Mójcza » ul. Akacjowa

    • 584 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 6 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu nową kameralną inwestycję składającą się z 4 budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, położoną w malowniczej miejscowości Mójcza, w doskonałej lokalizac...

  • Mieszkanie Kielce ul. Jesionowa

    Kielce » ul. Jesionowa

    • 515 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 196 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe - Kielce, ul. JesionowaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m², usytuowane na parterze w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Kielce, ul. Jesionowa.At...

  • Mieszkanie Kielce ul. Grunwaldzka

    Kielce » ul. Grunwaldzka

    • 345 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 841 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 44 m kw. składające się z 2 niezależnych pokoi, kuchni widnej, łazienki wc razem i przedpokoju, usytuowane jest na 3 piętrze 4 piętrowego bloku.Mieszkanie...