• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 642)
  • Mieszkanie Kielce ul. Zagórska

    Kielce » ul. Zagórska

    • 595 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na 3. piętrze w kamienicy przy ul. Zagórskiej w Kielcach.  To idealna propozycja dla osób szukającyc...

  • Mieszkanie Kielce ul. Marii Konopnickiej

    Kielce » ul. Konopnickiej

    • 359 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 41,50 mkw. składające się z 2 niezależnych pokoi, kuchni widnej, łazienki wc razem i przedpokoju. Usytuowane jest na 4 piętrze 4 piętrowego bloku z dużym b...

  • Mieszkanie Rydułtowy ul. Plebiscytowa

    Rydułtowy » ul. Plebiscytowa

    • 195 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie typu M-3, położone w Rydułtowach przy ul. Plebiscytowej, idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.Lokal znajduje się na 4...

  • Mieszkanie Czerwionka-Leszczyny ul. Orzeszkowej

    Czerwionka-Leszczyny » ul. Orzeszkowej

    • 215 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 35 m2 na parterze, na ulicy Orzeszkowej w Leszczynach. To doskonała okaz...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Kabaty ul. Romualda Mielczarskiego

    Warszawa » Ursynów » ul. Mielczarskiego

    • 1 989 500 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 17 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Piękny apartament | 110,50 m² | Kabaty, Ursynów, Warszawa | 0% prowizjiNa sprzedaż oferujemy przestronny, umeblowany apartament o powierzchni 110,5 m², położony na pierwszym piętrz...

  • Mieszkanie Piaseczno rynek pierwotny ul. Jana Pawła Ii

    Piaseczno » pl. Jana Pawła II

    • 806 443 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 13 441 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowoczesne mieszkania w centrum PiasecznaZapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań zlokalizowanych w sercu Piaseczna, przy ul. Jana Pawła II. Szczegóły mieszkania...

  • Mieszkanie Kielce rynek pierwotny ul. Jana Karskiego

    Kielce » ul. Karskiego

    • 665 640 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 55mkw. Lokal znajduję się tylko w ofercie naszego biura nieruchomości.Mieszkanie w pięknej lokalizacji Kielc na osiedl...

  • Mieszkanie Ornontowice ul. Żabik

    Ornontowice » ul. Żabik

    • 150 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy zadbane , mieszkanie w Ornontowicach, idealne zarówno do mieszkania jak i pod wynajemParametry nieruchomości; Powierzchnia nieruchomości - 27 m2 Stan - Za...

  • Mieszkanie Kostomłoty Pierwsze rynek pierwotny ul.

    Kostomłoty Pierwsze

    • 567 936 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 6 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie na parterze z tarasem i ogródkiem, położone w miejscowości Kostomłoty Pierwsze, tylko 7 km od centrum Kielc. Kameralne, nowoczesne osiedle domów...

  • Mieszkanie Kielce Świętokrzyskie ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego

    Kielce » Świętokrzyskie » al. Nowaka-Jeziorańskiego

    • 479 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro nieruchomości Great House przedstawia ofertę sprzedaży wygodnego, 3-pokojowego mieszkania przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Kielcach.To propozycja, która świetnie sprawdz...

  • Mieszkanie Kielce ul. Marii Konopnickiej

    Kielce » ul. Konopnickiej

    • 400 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 897 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 58 m² - Osiedle BocianekOferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58 m², usytuowane na 4. piętrze czteropiętrowego bloku. Lokal składa się z t...

  • Mieszkanie Kielce rynek pierwotny ul. Solidarności

    Kielce » ul. Solidarności

    • 733 584 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 585 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w sercu Kielc, w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji miasta - Kielczanka, II etap, bezpośrednio naprz...

  • Mieszkanie Kielce ul. Księdza Piotra Ściegiennego

    Kielce » ul. Ściegiennego

    • 569 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 891 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 64,30 m kw. składające się z 3 niezależnych pokoi, kuchni widnej, łazienki wc osobno i przedpokoju.Usytuowane jest na 2 piętrze 3 piętrowego bloku z balkon...

  • Mieszkanie Kielce ul. Mieczysława Karłowicza

    Kielce » ul. Karłowicza

    • 410 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż - 40,5 m², Kielce (doskonała lokalizacja!)Układ mieszkania: Salon z aneksem kuchennym  Pokój sypialny z balkonem Garderoba/pokój biurowy Łazienka Do mie...

  • Mieszkanie Kielce ul. Leopolda Staffa

    Kielce » ul. Staffa

    • 1 600 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 47 m², położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Staffa, osiedle Bocianek w Kielcach.Mieszkanie ma funkcjonalny uk...

  • Mieszkanie Kielce Szydłówek ul. Wiśniowa

    Kielce » Szydłówek » ul. Wiśniowa

    • 529 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 373 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro nieruchomości Great House oferuje na sprzedaż w ofercie na wyłączność piękne, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 51 m², zlokalizowane przy...

  • Mieszkanie Poznań ul. Przyjaźni

    Poznań » pl. Przyjaźni

    • 469 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 026 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,1 m², położone na osiedlu Przyjaźni w Poznaniu (Stare Miasto).Najważniejsze informacje:• powierzchnia: 38,1 m²• liczba...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, rynek pierwotny ul. Marywylska

    Warszawa » Targówek

    • 766 809 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 942 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przytulne 3-pokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem i loggią w dobrej lokalizacji (Targówek/Białołęka) Oddane do użytku! Zero Prowizji! Zero PCC!Dysponujemy przestronnymi mieszkani...

  • Mieszkanie Kielce ul. Krakowska

    Kielce » ul. Krakowska

    • 270 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 942 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    ***** TYLKO U NAS *****Oferta sprzedaży mieszkania - Kielce, ul. KrakowskaLokalizacja i ogólne informacjeNa sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 34,26 m², usytuowa...

  • Mieszkanie Kielce ul. Gliniana

    Kielce » ul. Gliniana

    • 570 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży naprawdę przytulnego i w pełni wykończonego mieszkania o powierzchni 50 m², zlokalizowanego na wysokim parterze w kameralnym apartame...