• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 643)
  • Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, Przedmieście Oławskie, Traugutta Romualda
    Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, Przedmieście Oławskie, Traugutta...

    Wrocław

    • 989 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 10 196 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Opiekun oferty Dominika Nowak Nr Licencji PFRN 28616 tel. [tel] 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 97 m2, położone jest na 3 piętrze, 5-piętrowej kamienicy na Przedmieściu O...

  • Ursus, ul. Dąbka: 3 pokoje | 15 min do Centrum
    1 / 2
    Ursus, ul. Dąbka: 3 pokoje | 15 min do Centrum

    Warszawa

    • 750 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 11 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, dwupiętrowego budynku z 1952 roku. Ekspozycja okien na trzy strony świata, dzięki temu wnętrza są doskonale doświetlone o każdej porze...

  • Mieszkanie Dąbrowa Górnicza Reden, ul. Adamieckiego
    Mieszkanie Dąbrowa Górnicza Reden, ul. Adamieckiego

    Dąbrowa Górnicza

    • 349 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Na sprzedaż  mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Adamieckiego 2 o powierzchni 50 m². Mieszkanie składa się z trzech pokoi, łazienki, kuchni i przedpokoju i  położone na czw...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Jeżyce, Polna
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Jeżyce, Polna

    Poznań

    • 965 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    100 m² w klimatycznej kamienicy | ul. Polna | balkon | 4 pokoje Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 100,42 m², położone na 3 piętrze w kamienicy z 1910 roku przy ul....

  • 123,8 m² | 4 pokoje | 1 piętro | działka z KW + parking |
    123,8 m² | 4 pokoje | 1 piętro | działka z KW + parking |

    Włocławek

    • 649 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 5 234 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    **Na sprzedaż przestronne mieszkanie 123,8 m² – 4 pokoje | 1 piętro | działka z KW | ul. Mickiewicza, Włocławek** Na sprzedaż duże i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 123,8 m²...

  • Mieszkanie Kraków, Bobrowskiego
    Mieszkanie Kraków, Bobrowskiego

    Kraków

    • 565 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 18 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Atrakcyjna lokalizacja na Grzegórzkach / MPK Aleja Pokoju 150 m - Bulwary Wiślane 500m / Zadbana kamienica w cichym miejacu , dużo zieleni . Lokal na drugim piętrze , ogrzewanie...

  • Mieszkanie Zawada gm. Turawa, Turawska
    Mieszkanie Zawada gm. Turawa, Turawska

    Zawada

    • 897 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 10 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Jeżeli szukasz miejsca gdzie dzika natura graniczy z miejscem Twojego zamieszkania ta oferta sprzedaży mieszkania nie może umknąć Twojej uwadze. Nieruchomość wykończona w wysokim s...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Kozłówek, Okólna
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Kozłówek, Okólna

    Kraków

    • 465 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Zapraszam do mieszkania na ulicy Okólnej. 1. Lokalizacja i transport Osiedle zlokalizowane przy ulicy Okólnej to typowe urokliwe osiedle z l...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Winogrady, Wilczak
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Winogrady, Wilczak

    Poznań

    • 419 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 13 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    REZERWACJA, REZERWACJA, REZERWACJA Nowoczesne 2 pokoje z tarasem | 2020 rok | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 30 m² z wydzieloną sypialnią,...

  • Wieliczka - z ogródkiem i 2 miejscami parkingowymi
    Wieliczka - z ogródkiem i 2 miejscami parkingowymi

    Wieliczka

    • 520 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 12 683 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż narożne mieszkanie w stanie deweloperskim, z 2 miejscami postojowymi i ogródkiem. Mieszkanie zlokalizowane na nowym, zamkniętym osiedlu w Grabówkach (tuż przy granicy z...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Opatkowice, Macieja Dębskiego
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Opatkowice, Macieja Dębskie...

    Kraków

    • 429 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przytulne, funkcjonalne mieszkanie z balkonem,  na 1 piętrze w nowej inwestycji Harmonia Dębskiego. Doskonałe dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Przemyślany układ i...

  • MIESZKANIE PO REMONCIE  46 m²  SZCZYTNICA
    1 / 16
    MIESZKANIE PO REMONCIE 46 m² SZCZYTNICA

    Szczytnica

    • 240 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 218 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferuję komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 1. piętrze w 2-piętrowej kamienicy w miejscowości Szczytnica. Lokal jest po generalnym remon...

  • Mieszkanie Wieliczka Wieliczka, Sadowa
    Mieszkanie Wieliczka Wieliczka, Sadowa

    Wieliczka

    • 924 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    | ZAPRASZAM DO ZAMIESZKANIA W RODZINNEJ OKOLICY. BEZPIECZNE, ZAMKNIĘTE OSIEDLE PRZY ULICY SADOWEJ W WIELICZCE. Zapraszam wszystkich, którzy pragną żyć w ciszy i spokoju....

  • Mieszkanie z widokiem na Park Botewa
    1 / 11
    Mieszkanie z widokiem na Park Botewa

    Warszawa

    • 720 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 13 585 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni użytkowej 53m.kw. Lokal znajduje się na 2 piętrze, w zadbanym budynku z 2000 roku, z alejkami spacero...

  • Mieszkanie Kraków Czyżyny, Czyżyny, Dywizjonu 303
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Czyżyny, Czyżyny, Dywizjonu 303

    Kraków

    • 640 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    | SŁONECZNE 2-POKOJOWE Z BALKONEM W DOBREJ LOKALIZACJI I CENIE LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy słoneczne, przestronne mieszkanie, położone na 10-piętrz...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Płaszów, Myśliwska
    1 / 13
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Płaszów, Myśliwska

    Kraków

    • 775 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 18 024 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43 m2 zlokalizowane przy ul. Myśliwskiej - Płaszów. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym bloku z 2025 roku. Blok posia...

  • Parter, loggia, ogródek – gotowe do wejścia
    Parter, loggia, ogródek – gotowe do wejścia

    Białogard

    • 370 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,10 m², położone na parterze w niskim bloku przy ul. Ciszewskiego w Białogardzie. To propozycja dla osób, które nie chcą tracić cz...

  • Mieszkanie Kraków Czyżyny, Lema
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Czyżyny, Lema

    Kraków

    • 1 790 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 22 659 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    | Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, przestronne mieszkanie z widokiem na Park Lotników. Rozkład mieszkania: położony jest na 4 pi...

  • Nowoczesne 3-pok. mieszkanie z garażem i komórką
    Nowoczesne 3-pok. mieszkanie z garażem i komórką

    Wrocław

    • 599 900 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 042 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Nowoczesne, dwupoziomowe, bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 46 m w apartamentowcu z 2019 roku z windą...

  • Mieszkanie Kraków Zwierzyniec, Wola Justowska, Niezapominajek
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Zwierzyniec, Wola Justowska, Niezapominajek

    Kraków

    • 1 030 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 20 197 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | BARDZO ŁADNE 2-POKOJOWE Z PIĘKNYM KAMERALNYM OGRODEM WOLA JUSTOWSKA LOKALIZACJA, BUDYNEK Mamy przyjemność zaprezentować bardzo ładne, klimatycz...