• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 643)
  • Mieszkanie kawalerka super lokalizacja
    1 / 12
    Mieszkanie kawalerka super lokalizacja

    Koszalin

    • 250 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 757 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Duża kawalerka w Koszalinie ul. Kołłątaja, 37,4 m2, ustawny pokój, kuchnia, przedpokój, łazienka z wc, balkon i piwnica, gaz, ciepła i zimna woda sieciowa, centralne ogrzewanie. Ba...

  • CHWAŁOWICE, balkon, do własnej aranżacji
    1 / 10
    CHWAŁOWICE, balkon, do własnej aranżacji

    Rybnik

    • 220 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 4 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ponad 45 m², położone na 3. piętrze niskiego, zadbanego bloku po termomodernizacji. Układ: - dwa niezależne, ustawne...

  • Mieszkanie Kraków Nowa Huta, Nowa Huta, os. Szkolne
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Nowa Huta, Nowa Huta, os. Szkolne

    Kraków

    • 849 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 13 062 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | Na sprzedaż 3-pokojowe, przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 65 m 2 , położone na II piętrze kameralnego budynku z lat '50. Nieruchomość posiada przypisaną do mieszkania...

  • Mieszkanie blisko centrum
    Mieszkanie blisko centrum

    Bielsko-Biała

    • 332 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Oferuję na sprzedaż mieszkanie, położone w Bielsku - Białej ul. Browarna 19 , dzielnica Górne Przedmieście w województwie Śląskim. Mieszkan...

  • 2-pokojowe mieszkanie w dobrej cenie 8 km od morza
    2-pokojowe mieszkanie w dobrej cenie 8 km od morza

    Trzebiatów

    • 260 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 047 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w samym centrum Trzebiatowa, położone 250 metrów od Starego Rynku i kościoła oraz 150 metrów od rzeki Regi. Do pięknej, szerokiej plaży nad morzem...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, Prądnik Czerwony, Jezuitów
    Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, Prądnik Czerwony, Jezuitów

    Kraków

    • 970 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 13 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | ŁADNE, ZADBANE 3-POKOJOWE PRĄDNIK CZERWONY LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie, położone na parterze budyn...

  • Mieszkanie/lokal pod inewstycje
    Mieszkanie/lokal pod inewstycje

    Ruda Śląska

    • 230 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 970 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Oferuję na sprzedaż ciekawą nieruchomość, która świetnie nada się pod długotrwałą inwestycję. Jest to lokal, który na ten moment pełni funkcję apartamentu pod wynajem krótkotermino...

  • 3 pokoje, blisko centrum, dostępne od zaraz
    1 / 13
    3 pokoje, blisko centrum, dostępne od zaraz

    Rybnik

    • 309 990 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 536 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Mieszkanie trzypokojowe 1. piętro Układ mieszkania: - trzy niezależne, ustawne pokoje   - kuchnia z oknem   - funkcjonalny korytarz   - łazienka oraz osobne WC   - balkon ty...

  • Apartament 3 pokojowy bardzo blisko dworca  WKD.
    Apartament 3 pokojowy bardzo blisko dworca WKD.

    Pruszków

    • 899 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 12 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Apartament 3 pokojowy blisko kolejki WKD w WM Apartamenty Skarpa. Budynek nowoczesny architektonicznie z bardzo oryginalną elewacją. Wykończony w wysokim standardzie. Pomieszczenia...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Podedworze
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Podedworze

    Kraków

    • 728 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    | Kraków, Podgórze Duchackie - 3‑pokojowe mieszkanie, 55,7 m² Na sprzedaż ustawne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m², położone na siódmym piętrze dziesięciopiętr...

  • Apartament - 4 pokoje z garażem i balkonem!
    Apartament - 4 pokoje z garażem i balkonem!

    Łódź

    • 850 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 8 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronny czteropokojowy apartament w doskonałej lokalizacji, który znajduje się na zamkniętym osiedlu, co zapewnia ciszę i bezpieczeństwo jego mieszkańcom. Nieruchom...

  • Przytulne 2 pokoje w sercu Złotowa!
    1 / 10
    Przytulne 2 pokoje w sercu Złotowa!

    Złotów

    • 337 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Przytulne 2 pokoje po remoncie Serce Złotowa, widok i wygoda! Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania, gdzie wszystko, czego potrzebujesz, jest w zasięgu ręki? Na sprzedaż ofe...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Gądów, Drzewieckiego
    Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Gądów, Drzewieckiego

    Wrocław

    • 744 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 9 920 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    Opiekun Oferty Maciej Suwała telefon [tel] Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe, o powierzchni 75,1 m2 na Gądowie. Mieszkanie w rozkładzie na 9. piętrze....

  • Trzypokojowe mieszkanie w centrum Tarnowa!
    Trzypokojowe mieszkanie w centrum Tarnowa!

    Tarnów

    • 639 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 7 699 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    To nie jest kolejne ciasne mieszkanie w bloku, lecz przemyślana przestrzeń o powierzchni 83,8 m2 która pozwala oddychać! Sercem tego domu, który mieści się przy ul. Rejtana, są trz...

  • Funkcjonalne mieszkanie 2pokojowe z dużym balkonem
    1 / 11
    Funkcjonalne mieszkanie 2pokojowe z dużym balkonem

    Ostróda

    • 349 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    PODPISANA ZOSTAŁA UMOWA PRZEDWSTĘPNA!!! Wyobraź sobie miejsce, do którego wracasz z przyjemnością – jasne, ustawne mieszkanie, w którym każdy metr ma swoje przemyślane zastosowanie...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Wrocławska
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Wrocławska

    Kraków

    • 930 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 15 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | BLISKO SKLEPÓW, USŁUG I KOMUNIKACJI. MIESZKANIE NA ULIC WROCŁAWSKIEJ. Ulica Wrocławska i jej okolica tętnią życiem i mają wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom....

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Rybitwy, Feliksa Wrobela
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Rybitwy, Feliksa Wrobela

    Kraków

    • 845 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 413 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe - Kraków, ul. Feliksa Wrobela. Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o układzie idealnym dla rodziny. N...

  • 3-pokojowe mieszkanie  ul. Smolna, Rybnik
    1 / 15
    3-pokojowe mieszkanie ul. Smolna, Rybnik

    Rybnik

    • 440 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    3-pokojowe mieszkanie ul. Smolna, Rybnik świetna lokalizacja Lokalizacja ul. Smolna, Rybnik doskonała lokalizacja wszędzie blisko (sklepy, komunikacja, centrum) parking d...

  • Szczecin Wojska Polskiego 2 pokoje
    1 / 9
    Szczecin Wojska Polskiego 2 pokoje

    Szczecin

    • 298 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 9 031 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż oferujemy bardzo ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,4 m², idealne zarówno do zamieszk...

  • Mieszkanie Kruszewnia gm. Swarzędz, Husarska
    Mieszkanie Kruszewnia gm. Swarzędz, Husarska

    Kruszewnia

    • 598 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz miejsca, które łączy spokój podmiejskiej okolicy z szybkim dostępem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powie...