• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 642)
  • Mieszkanie Kielce ul. Kalcytowa

    Kielce » ul. Kalcytowa

    • 330 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    *** TYLKO W NASZYM BIURZE ***Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 33 m², usytuowanego na wysokim parterze. To doskonała propozycja...

  • Mieszkanie Kielce rynek pierwotny ul. Juliusza Słowackiego

    Kielce » ul. Słowackiego

    • 671 956 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 444 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowe mieszkanie 54,19 m² - Słowackiego 11, centrum KielcOferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 54,19 m² w stanie deweloperskim, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji...

  • Mieszkanie Staszów ul. Adama Mickiewicza

    Staszów » ul. Mickiewicza

    • 279 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,51 m², położone na 4 piętrze budynku wielorodzinnego na ulicy Mickiewicza w Staszowie. Mieszkanie jest dwustronne,...

  • Mieszkanie Warszawa Białołęka rynek pierwotny ul. Skarbka Z Gór

    Warszawa » Białołęka » ul. Skarbka z Gór

    • 518 400 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 14 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż - cesja umowy deweloperskiej BEZ Podatku PCC!Mieszkanie z ogródkiem - Osiedle Juu, BiałołękaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,85 m² z prywatnym ogródkiem o powier...

  • Mieszkanie Warszawa Wola rynek pierwotny ul. Gumińska

    Warszawa » Wola » ul. Gumińska

    • 759 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 18 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,9 m², zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Stacja Wola realizowanej przez renomowanego dewelopera Arc...

  • Mieszkanie Nowiny ul. Białe Zagłębie

    Nowiny » ul. Białe Zagłębie

    • 399 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    *** TYLKO U NAS ***Przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w Nowinach, położone na 4. piętrze, z którego roztaczają się piękne widoki na okolicę. To idealna propozycja dla...

  • Mieszkanie Połaniec ul. Tadeusza Kościuszki

    Połaniec » ul. Kościuszki

    • 266 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 912 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania do własnej aranżacji w świetnej lokalizacji? Mamy coś dla Ciebie!Oferujemy mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 45,20 m², które czeka na nowego wła...

  • Mieszkanie Racibórz ul. Opawska

    Racibórz » ul. Opawska

    • 105 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 2 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż lokal przeznaczony do adaptacji na mieszkanie o powierzchni 47,5 m², usytuowany na 4 kondygnacji budynku zlokalizowanego w Raciborzu przy ul. Opawskiej - kamienica.  Ni...

  • Mieszkanie Kielce ul. Króla Władysława Jagiełły

    Kielce » ul. Władysława Jagiełły

    • 460 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 420 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    $$Rezerwacja$$*** TYLKO W NASZYM BIURZE ***Potencjał i Spokój - 3 Pokoje na Pod Dalnią (Parter)Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie według własnego pomysłu? A może planuje...

  • Mieszkanie Kielce ul. Lecha

    Kielce » ul. Lecha

    • 245 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 10 209 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie o metrażu 23,6 m² zostało odświeżone w ubiegłym roku i jest gotowe do zamieszkania od razu - w pełni wyposażone, w tym nowa pralka, lodówka, mała zamrażarka oraz eleganc...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 849 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 15 723 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Komfortowe i zadbane mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i miejscem parkingowym | Warszawa WłochyNa sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 53,78 m²...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Lazurowa

    Warszawa » Bemowo » ul. Lazurowa

    • 4 300 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję do wynajęcia bardzo przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Lazurowej.Południowa ekspozycja okien daje gwarancj...

  • Mieszkanie Elbląg ul. Pokorna

    Elbląg » ul. Pokorna

    • 349 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KLIMATYCZNE 3 POK. GOTOWE DO WEJŚCIA - wystarczy rozpakować walizki !!Szukasz nieruchomości, która broni się sama i nie wymaga inwestycji na start? Mam ofertę dla konkretnego klien...

  • Mieszkanie Rowy - 200m do morza - 34,35m2 z balkonem 9,41m2
    Mieszkanie Rowy - 200m do morza - 34,35m2 z balkonem 9,41m2

    Rowy

    • 419 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie położone jest w świetnej lokalizacji – 200m od morza, zaledwie kilka minut spacerem od plaży i centrum miejscowości. Budynek Nadmorska 42B położony w głębi osiedla w str...

  • M3 z prywatną SIŁOWNIĄ - 41,03 m2, I piętro
    1 / 16
    M3 z prywatną SIŁOWNIĄ - 41,03 m2, I piętro

    Rybnik

    • 209 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 5 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    2 pokoje - 41 m² - 1 piętro - Gotowe do wejścia Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,03 m², idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. L...

  • Sprzedam mieszkanie 50,72 m2
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie 50,72 m2

    Sosnowiec

    • 399 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Sosnowcu na ul. Gwiezdnej, o powierzchni 50,72 m2. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze sześciopiętrowego...

  • Mieszkanie w Jaśle
    1 / 13
    Mieszkanie w Jaśle

    Jasło

    • 305 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 9 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie w Jaśle. Lokal położony jest na dziewiątym piętrze w zadbanym bloku z windą, które zapewnia nie tylko wygodę codziennego życia, al...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Koziny, Okrzei Stefana
    Mieszkanie Łódź Bałuty, Koziny, Okrzei Stefana

    Łódź

    • 429 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 412 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalizacji: Przestronne mieszkanie położone na łódzkich Kozinach, w pobliżu Manufaktury. Lokalizacja łączy wygodę życia blisko centrum z kameralnym i zielonym otoczeniem. Opi...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Maślice, Węgliniecka
    Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Maślice, Węgliniecka

    Wrocław

    • 745 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zamieszkaj w rodzinnej i zielonej części Wrocławia! Opiekun oferty: Jacek Mamiński nr lic. PFRN: 30802 tel. [tel] Otoczenie nieruchomości: Spokojna okolica, nowoczesne osiedle. M...

  • Mieszkanie inwestycyjne 5 pokoi Paderewskiego
    1 / 5
    Mieszkanie inwestycyjne 5 pokoi Paderewskiego

    Katowice

    • 499 999 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 10 piętro

    Osiedle Paderewskiego, ul. Sowińskiego Sprzedam w pełni wyposażone mieszkanie przygotowane jako gotowiec inwestycyjny. Lokal jest kompletny, umeblowany i od razu gotowy do wynajmu...