• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 643)
  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Antoniego Abrahama
    Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Antoniego Abrahama

    Gdynia

    • 845 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    DOSKONAŁE DLA INWESTORA - 10 MIN DO PLAŻY - 10 MIN SKM  Mieszkanie doskonałe pod inwestycję - 3 osobne pokoje - jeden z BALKONEM, 2 łazienki, oddzielna kuchnia! Do tej pory miesz...

  • Sprzedaz
    Sprzedaz

    Elbląg

    • 555 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 7 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Proponuje państwu sprzedaż bardzo atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania przy ulicy Fromborskiej w Elblągu . MIESZKANIE ZAWIERA oddzielną kuchnią, WC i łazienką. Umiejscowione jest...

  • Mieszkanie Katowice Panewniki, Bałtycka
    Mieszkanie Katowice Panewniki, Bałtycka

    Katowice

    • 669 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    EASTATE ma przyjemność zaprezentować komfortowe, nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem w zielonych Katowickich Panewnikach. LOKALIZACJA: Ulica Bałtycka w dzielnicy Panewniki to s...

  • Sprzedam mieszkanie |Sosnowiec |Centrum |ul. Jagiellońska |mieszkanie dwupokojowe 51,35 m²
    Sprzedam mieszkanie |Sosnowiec |Centrum |ul. Jagiellońska |mieszk...

    Sosnowiec

    • 295 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie dwupokojowe 51,35 m² |Sosnowiec |Centrum |ul. Jagiellońska |Duży Balkon | 2 piętro Cena 295 tys. zł do negocjacji na miejscu po prezentacji. Idealne dla rod...

  • Przytulne mieszkanie 36,6m2 na Stawkach!
    1 / 14
    Przytulne mieszkanie 36,6m2 na Stawkach!

    Toruń

    • 399 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 11 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulne mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji za 399 000 PLN! Mieszkanie znajduje się w Toruniu, przy ulicy Łódzkiej, na drugim piętrze  w budynku z cegły, który został...

  • Mieszkanie Rumia
    Mieszkanie Rumia

    Rumia

    • 585 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 939 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Błoń Janowskich w Rumi Opis mieszkania: Na sprzedaż nowe, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na II piętrze w nowym budynku z 202...

  • Gotowe do zamieszkania, wyposażenie Świętochłowice
    Gotowe do zamieszkania, wyposażenie Świętochłowice

    Świętochłowice

    • 195 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka położona na parterze budynku przy ul. Polnej w Świętochłowicach. Mieszkanie je...

  • Elbląg, Rodzinny Komfort 52,8 m²  Wszystko Blisko
    1 / 10
    Elbląg, Rodzinny Komfort 52,8 m² Wszystko Blisko

    Elbląg

    • 359 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 52,8 m² Elbląg, ul. płk. Dąbka 69 Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z pięknym widokiem i pełną infrastrukturą pod ręką? Ta oferta może...

  • Mieszkanie trzypokojowe dzielnica Włochy
    1 / 13
    Mieszkanie trzypokojowe dzielnica Włochy

    Warszawa

    • 1 100 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 10 785 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Przed Państwem niezwykła oferta mieszkanie o charakterze apartamentu, które łączy w sobie zalety kameralnej wspólnoty, wysokiego standardu bezpieczeństwa oraz ogromnej przestrzeni...

  • Okolice ul. Legnickiej
    1 / 16
    Okolice ul. Legnickiej

    Wrocław

    • 499 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 15 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zamieszkaj w mieszkaniu o powierzchni 32,5 m² w centrum Wrocławia. Lokal znajduje się na 4. piętrze czteropiętrowego bloku z cegły z 1964 roku. Mieszkanie ma dwa pokoje, oddzielną...

  • Mieszkanie Katowice, Oswobodzenia
    Mieszkanie Katowice, Oswobodzenia

    Katowice

    • 239 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,1 m, położone na parterze w niskim bloku w zielonej dzielnicy Katowic Janów. Lokal składa się z: dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni,...

  • Mieszkanie Wieliczka, Sadowa
    1 / 15
    Mieszkanie Wieliczka, Sadowa

    Wieliczka

    • 1 070 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 11 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Sadowej - oferta na wyłączność Zapraszam do zamieszkania w spokojnej, przyjaznej rodzinom okolicy. Nieruchomość znajduje się na bezpiecz...

  • Mieszkanie na sprzedaż, Tuchola - super cena!!!
    Mieszkanie na sprzedaż, Tuchola - super cena!!!

    Tuchola

    • 265 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 345 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Przestronne, 3 - pokojowe mieszkanie w centrum Tucholi, województwo kujawsko - pomorskie. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie własnościowe o powierzchni 60,6 m2. Usytuowane na 4 pię...

  • Komfortowe 3 pokoje Ursus przy planowanym parku
    1 / 16
    Komfortowe 3 pokoje Ursus przy planowanym parku

    Warszawa

    • 1 080 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 15 212 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedaż bezpośrednia, proszę agentów o niekontaktowanie się. Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 71,5 m² w bezpośrednim sąsiedztwie planowane...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Ruczaj, prof. Michała Bobrzyńskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Ruczaj, prof. Michała Bobrzyńskiego

    Kraków

    • 685 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 13 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | KRAKÓW- DĘBNIKI/RUCZAJ (rejon Czerwonych Maków) MIESZKANIE 2 POKOJOWE O POWIERZCHNI OK.49,5 M2 DO WPROWADZENIA...

  • 3 pokoje | 58 m² | osobna kuchnia | Ślężna 213
    1 / 16
    3 pokoje | 58 m² | osobna kuchnia | Ślężna 213

    Wrocław

    • 550 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 483 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker W trakcie sprzedaży. We speak English & German. Offer below. Zobacz fil...

  • Mieszkanie Katowice, Rymarska
    Mieszkanie Katowice, Rymarska

    Katowice

    • 595 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 8 624 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Jeśli szukasz nieruchomości z charakterem, która łączy historyczny klimat z nowoczesnym designem ta oferta jest dla Ciebie. Ten wyjątkowy apartament położony w prestiżowej części K...

  • Mieszkanie Chełm, Wołyńska
    1 / 15
    Mieszkanie Chełm, Wołyńska

    Chełm

    • 315 009 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowy potencjał! 3 pokoje na I piętrze - ul. Wołyńska, Chełm Szukasz mieszkania, które połączą funkcjonalność z doskonałą lokalizacją? A może planujesz inwestycję pod wynajem?...

  • Mokotów: 2 pokoje po remoncie, balkon, parking
    Mokotów: 2 pokoje po remoncie, balkon, parking

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 18 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 7 piętro

    Na sprzedaż komfortowe i słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 37,5 m2, położone na 7. piętrze w zadbanym bloku z dwiema windami, przy ul. Bełdan w Warszawie (d...

  • Dwa pokoje z widną kuchnią! Przy muzeum Pawiak
    1 / 4
    Dwa pokoje z widną kuchnią! Przy muzeum Pawiak

    Warszawa

    • 650 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 16 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż mieszkanie 40 m² – ul. Dzielna (Śródmieście), tuż przy Muzeum Więzienia Pawiak i muzeum POLIN...