• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 642)
  • Mieszkanie Węgrzce gm. Zielonki, Warszawska Gajówka Rejów
    Mieszkanie Węgrzce gm. Zielonki, Warszawska Gajówka Rejów

    Węgrzce

    • 1 395 500 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 15 680 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja oferuje na sprzedaż wyjątkowy, dwu...

  • 3 pokoje z widokiem na panoramę miasta (bez pośredników
    3 pokoje z widokiem na panoramę miasta (bez pośredników

    Częstochowa

    • 319 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 908 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Sprzedam ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,1 m², zlokalizowane na 9. piętrze w 10-cio piętrowym bloku przy ulicy Bohaterów Katynia Wejście do mieszkania prowadzi pr...

  • 3 pełne pokoje, oddzielna kuchnia obok PKP Ursus
    1 / 14
    3 pełne pokoje, oddzielna kuchnia obok PKP Ursus

    Warszawa

    • 535 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    3 pełne pokoje, obok PKP Ursus, do remontu w świetnej cenie tylko 535 000 zł! UWAGA: czynsz za mieszkanie od 1 kwietnie 2026 roku został podwyższony do kwoty 711 PLN. Czynsz z...

  • Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 80m2 Dziesiąta
    1 / 16
    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 80m2 Dziesiąta

    Lublin

    • 549 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z antresolą o łącznej powierzchni około 80m2. Mieszkanie znajduje się przy ul. Nowy Świat, dzielnica Dziesiąta, Lublin. Mieszkanie znajduje się na...

  • 3 pokojowe mieszkanie przy ul.Królowej Jadwigi
    3 pokojowe mieszkanie przy ul.Królowej Jadwigi

    Biała Podlaska

    • 329 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 062 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Rezerwacja. Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m², położone  przy ulicy Królowej Jadwigi 2 w Białej Podlaskiej. Zlokalizowane na 4 piętrze dzięki czemu...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie

    Białystok

    • 445 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 726 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie na pierwszym piętrze osiedle Nowe Miasto ul.Dubois. .Mieszkanie wygodne,ciepłe,dwustronne,z korytarza przejście do wszystkich pomieszczeń.Blok ocieplony, wymien...

  • Mieszkanie Kielce ul. Kwarciana

    Kielce » ul. Kwarciana

    • 988 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    4 pokoje 76 m² taras garaż Nowy BaranówekNa sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament 4-pokojowy o pow. 76,16 m² z tarasem, komórką lokatorską oraz miejscem postojowym w h...

  • Mieszkanie Kielce ul. Zagnańska

    Kielce » ul. Zagnańska

    • 2 800 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3 pokoje 54 m² garaż garderobaNa wynajem funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m² z miejscem postojowym w garażu podziemnym oraz dużą garderobą.⸻Najważniejsze informa...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Władysława Smoleńskiego

    Warszawa » Bielany » ul. Smoleńskiego

    • 7 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem wyjątkowy, 3-pokojowy apartament położony na 1. piętrze prestiżowej inwestycji „Apartamenty Marymont” w jednej z najbardziej zielonych i kameralnych części Warszawy.To i...

  • Mieszkanie Wrocław Wrocław-Stare Miasto ul. Braniborska

    Wrocław » Stare Miasto » ul. Braniborska

    • 710 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 21 516 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 33,26 m2, zlokalizowane przy ul. Braniborskiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla singla, pary lub ja...

  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Piotra Michałowskiego

    Gdańsk » Oliwa » ul. Michałowskiego

    • 619 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 15 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE! ATUTY: - atrakcyjna lokalizacja - 12 min pieszo do stacji PKM Gdańsk Strzyża oraz przystanku tramwajowego,- cicha i spokojna okolica wśród ter...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Robotnicza

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Robotnicza

    • 699 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 21 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ATUTY:- Lokalizacja: Gdańsk Śródmieście- mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wejścia- pełne wyposażenie w cenie- wysoki standard wykończenia- inwestycyjne/wakacyjne mieszk...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Cypriana Kamila Norwida

    Warszawa » Wola » ul. Norwida

    • 3 300 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    2 pokoje | 37 m² | Wola - Ulrychów, ul. Norwida 3Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - jasne, funkcjonalne i w pełni umeblowane, o powierzchni 37 m², położone...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Północ ul. Wojciecha Gersona

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Gersona

    • 7 100 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    4 pokoje | 109 m² | Kamienica | Kominek | Praga-Północ, ul. GersonaDo wynajęcia jasne, przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 109 m², usytuowane na 2. piętr...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Korczyńska

    Warszawa » Mokotów » ul. Korczyńska

    • 2 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie - Mokotów, ul. Korczyńska 10Oferuję do wynajęcia odświeżone, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m², położone przy ul. K...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Gen. Leopolda Okulickiego

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Okulickiego

    • 649 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 726 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    !! DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,10m2 na warszawskiej Pradze - Południe. ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Potencjał inwestyc...

  • Bezpośrednio Mieszkanie Wrocław Krzyki Borek ul. Sudecka 110 - 49m2
    Bezpośrednio Mieszkanie Wrocław Krzyki Borek ul. Sudecka 110 - 49...

    Wrocław

    • 650 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Na sprzedaż mieszkanie w unikatowej lokalizacji - Wrocław Krzyki Borek ul. Sudecka 110, róg Jaworowej - 49m2, parter, 2 pokoje, rozkładowe, jasna kuchnia + przynależna piwnica. Pa...

  • Jasne i ustawne mieszkanie w centrum miasta
    1 / 7
    Jasne i ustawne mieszkanie w centrum miasta

    Szczecinek

    • 239 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 432 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Na sprzedaż oferuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,74 m2, zlokalizowane przy ulicy Wyszyńskiego. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze, co czyni ją idealnym wyborem dla o...

  • Sprzedam mieszkanie 60, 25m
    Sprzedam mieszkanie 60, 25m

    Olkusz

    • 499 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w Olkuszu na ul. Nałkowskiej, bardzo dobra lokalizacja, mieszkanie o powierzchni 60,25 m2, dużo miejsc parkingowych, blisko szkoła, przychodnia,...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Antoniego Abrahama
    Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Antoniego Abrahama

    Gdynia

    • 845 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    DOSKONAŁE DLA INWESTORA - 10 MIN DO PLAŻY - 10 MIN SKM  Mieszkanie doskonałe pod inwestycję - 3 osobne pokoje - jeden z BALKONEM, 2 łazienki, oddzielna kuchnia! Do tej pory miesz...