• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 642)
  • Mieszkanie Kielce ul. Henryka Sienkiewicza

    Kielce » ul. Sienkiewicza

    • 255 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie w oficynie kamienicy o powierzchni 60,30 mkw. składające się z 2 dużych pokoi, kuchni widnej i łazienki.Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze 3 piętrowej kamienicy w p...

  • Mieszkanie Kielce ul. Pocieszka

    Kielce » ul. Pocieszka

    • 379 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 48 mkw. składające się z 2 niezależnych pokoi, kuchni widnej, łazienki wc razem i przedpokoju.Usytuowane jest na 5 piętrze 5 piętrowego bloku z widokiem na...

  • Mieszkanie Warszawa Białołęka rynek pierwotny ul. Skarbka Z Gór

    Warszawa » Białołęka » ul. Skarbka z Gór

    • 528 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z ogródkiem - Osiedle Juu, Białołęka BEZ Podatku PCC!Na sprzedaż - cesja umowy deweloperskiejNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,85 m² z prywatnym ogródkiem o powier...

  • Mieszkanie Ustroń rynek pierwotny ul. 3 Maja

    Ustroń » ul. Maja

    • 816 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 28 138 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż prestiżowy apartament o powierzchni 28,85 m², położony na III piętrze nowo powstającego kompleksu Czantoria Resort w Ustroniu Polanie — tuż przy trasach narciarskich i...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój ul. Wielkopolska

    Jastrzębie-Zdrój » ul. Wielkopolska

    • 389 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 5 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    74 m² po generalnym remoncie | 4 pokoje | Balkon | Winda | ul. Wielkopolska | Jastrzębie-ZdrójNa sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 74 m², po generalnym remoncie...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój ul. Szkolna

    Jastrzębie-Zdrój » ul. Szkolna

    • 349 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3-pokojowe mieszkanie 54 m² z balkonem - 1 piętro | Jastrzębie-Zdrój | ul. SzkolnaNa sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m², położone w Jastrzębiu-...

  • Mieszkanie Kielce rynek pierwotny ul. Generała Władysława Andersa

    Kielce » ul. Andersa

    • 869 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szukasz miejsca, które łączy nowoczesny styl z funkcjonalnością?Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 67 m², zlokalizowanego w pr...

  • Mieszkanie Kielce rynek pierwotny ul. Jana Karskiego

    Kielce » ul. Karskiego

    • 740 040 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania o wielkości 62mkw.Lokal dostępny tylko w naszym biurze nieruchomości.Mieszkanie w pięknej lokalizacji Kielc na osiedlu Pod Telegrafem...

  • Mieszkanie Kielce ul. Juliusza Słowackiego

    Kielce » ul. Słowackiego

    • 2 100 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferty NIE znajdziesz na otodom!Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w Kielcach, przy ul. Słowackiego 11, usytuowane na 1. piętrze w kamienicy, która była poddawana rewitalizacji w l...

  • Mieszkanie Kielce rynek pierwotny ul. Warszawska

    Kielce » ul. Warszawska

    • 839 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 13 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Luksusowy Apartament z Widokiem na Panoramę Miasta - Osiedle Parkowe WzgórzeMam przyjemność zaprezentować Państwu bezkompromisowy apartament o powierzchni 60,25 m², zlokalizowany n...

  • Mieszkanie Ustroń rynek pierwotny ul. 3 Maja

    Ustroń » ul. Maja

    • 658 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 22 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Prestiżowy apartamentowiec położony zaledwie 50 metrów od wyciągu krzesełkowego na Wielką Czantorię, tuż przy nowoczesnym ośrodku narciarskim. Lokalizacja, która realnie pracuje na...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Chrzanów rynek pierwotny ul. Szeligow...

    Warszawa » Bemowo » ul. Szeligowska

    • 777 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 17 267 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m², zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Stacja Wola realizowanej przez renomowanego dewelopera Devel...

  • Mieszkanie Kielce ul. Generała Józefa Bema

    Kielce » ul. Bema

    • 249 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 12 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 20 m², zlokalizowane na 1. piętrze w 3-piętrowym, ocieplonym bloku. Mieszkanie jest skierowane na południe, co zapewnia dos...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój ul. Turystyczna

    Jastrzębie-Zdrój » ul. Turystyczna

    • 404 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 772 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż jasne i przytulne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m², położone na 7. piętrze bloku z windą przy ul. Turystycznej w Jastrzębiu-Zdroju.Lokal składa się z:-salo...

  • Mieszkanie Górki ul.

    Górki

    • 100 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 1 852 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Obniżka ceny!Przedstawiam do sprzedaży lokal mieszkalny nr 4 o powierzchni użytkowej około 54,24 m2, położony na piętrze budynku wielorodzinnego w Górkach gmina Wiślica, powiat Bus...

  • Mieszkanie Kielce Czarnów ul. Tytusa Chałubińskiego

    Kielce » Czarnów » ul. Chałubińskiego

    • 390 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentuję Państwu nową ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego na Czarnowie.Mieszkanie jest ciepłe oraz przytulne, co sprawia, że jest to idealna propozycja zarówno dla rodziny,...

  • Mieszkanie Ustroń rynek pierwotny ul. 3 Maja

    Ustroń » ul. Maja

    • 955 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 23 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prestiżowy apartamentowiec położony zaledwie 50 metrów od wyciągu krzesełkowego na Wielka Czantoria, tuż przy nowoczesnym ośrodku narciarskim. To lokalizacja, która realnie na sieb...

  • Mieszkanie Kostomłoty Pierwsze rynek pierwotny ul.

    Kostomłoty Pierwsze

    • 577 144 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w miejscowości Kostomłoty Pierwsze, 7 km od Rynku w Kielcach. Kameralne osiedle nowoczesnych domów w zabudowie szeregow...

  • Mieszkanie Kielce ul. Juliusza Słowackiego

    Kielce » ul. Słowackiego

    • 390 868 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 13 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie 28.12 m2 w stanie deweloperskim w cenie 323 380,00 zł + miejsce parkingowe dodatkowo płatne 40 000,00 zł W inwestycji znajduje się 26 mieszkań oraz l...

  • Mieszkanie Elbląg ul. Aleja Grunwaldzka

    Elbląg » ul. Aleja Grunwaldzka

    • 278 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 4 213 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie z duszą w sercu kamienicy przy ul. Grunwaldzkiej - przestrzeń dla ludzi z artystyczną wizją i stylem! PARAMETRY:- 65,9M2- 2 piętro- 2 pokoje z możliwością podzielnie na...