• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 642)
  • Mieszkanie 3 pok. na II p. Przylesie!
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pok. na II p. Przylesie!

    Koszalin

    • 409 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 717 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA !!! Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Prezentuję Państwu, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,60 m2. Lo...

  • Mieszkanie 3 pok. w świetnej lokalizacji!!!
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pok. w świetnej lokalizacji!!!

    Koszalin

    • 299 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 538 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura RE/MAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona wynajmująca! Dzień dobry, Mam zaszczyt zaprezentować Wam kolejną interesującą ofertę mieszkania, zlokalizow...

  • Mieszkanie-2 pokoje, parter–50,12m2-ul. Kopernika
    1 / 16
    Mieszkanie-2 pokoje, parter–50,12m2-ul. Kopernika

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 239 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na parterze przy ul. Kopernika w Ostrowcu Świętokrzyskim. Widne mieszkanie o powierzchni 50,12m2 mieści się na parte...

  • Apartament z tarasem Międzyzdroje 300m od plaży
    1 / 10
    Apartament z tarasem Międzyzdroje 300m od plaży

    Międzyzdroje

    • 520 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 21 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Apartament 1-pokojowy z tarasem w Międzyzdrojach – 300 m od plaży Na sprzedaż komfortowy, w pełni umeblowany i wyposażony apartament o powierzchni 24,4 m², położony w nowoczesnym...

  • Apartament dwupoziomowy, Ostrowiec Św - 78m2
    1 / 16
    Apartament dwupoziomowy, Ostrowiec Św - 78m2

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 569 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 295 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny apartament dwupoziomowy na nowoczesnym osiedlu Zielony Stok w Ostrowcu Św. Nowoczesny, ustawny apartament o powierzchni użytko...

  • Mieszkanie – 48,89m2 – 3 pokoje, ul. Staszica
    1 / 16
    Mieszkanie – 48,89m2 – 3 pokoje, ul. Staszica

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 239 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Staszica w Ostrowcu Św. Ustawne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,89m2 położon...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie

    Kamionek Wielki

    • 155 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 4 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie po kapitalnym remoncie włącznie z dachem.Wyposarzenie mieszkania zostaje. Centralne ogrzewanie elektryczne.Bez czynszowe. Opłaty tylko prąd licznik 2 taryfowy (siła) i w...

  • Apartament z 2 tarasami ul. Pogodna - 90,45m2
    1 / 16
    Apartament z 2 tarasami ul. Pogodna - 90,45m2

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 699 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 7 767 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Po więcej zdjęć zapraszam do kontaktu. KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronne mieszkanie na zamkniętym osiedlu, ul. Pogodna w Ostrowcu Św. - istnieje możliwość dokup...

  • Mieszkanie Lublin Czechów,
    1 / 9
    Mieszkanie Lublin Czechów,

    Lublin

    • 539 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 694 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 8 piętro

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Przytulne, czteropokojowe mieszkanie o pow. 62,20m2 na VIII piętrze z X w bloku z 1977 r. - Czechów, ul. Konc...

  • Mieszkanie po remoncie, 7 minut do metra
    1 / 4
    Mieszkanie po remoncie, 7 minut do metra

    Warszawa

    • 999 999 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 21 277 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta bezpośrednia - pośrednikom dziękuję. Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie - ul. Konopacka, Praga-Północ w Warszawie. * Powierzchnia: 47,2 m² + balkon + piwnica * Sta...

  • Wyjątkowy, dwupoziomowy lokal mieszkalny z tarasem
    1 / 13
    Wyjątkowy, dwupoziomowy lokal mieszkalny z tarasem

    Świnoujście

    • 2 625 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny położony w malowniczej części Świnoujścia – nad Kanałem Piastowskim, przy skrzyżowaniu ul. Marynarzy i Wybrzeża Władysława IV. Z okien i ta...

  • Atrakcyjne mieszkanie ul. Wańkowicza
    1 / 16
    Atrakcyjne mieszkanie ul. Wańkowicza

    Koszalin

    • 369 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura RE/MAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca ! Zapraszamy do tej urokliwej nieruchomości o powierzchni 53,30 m2, idealnej dla rodzin. Mieszk...

  • Mieszkanie Żywiec, Południowa
    1 / 11
    Mieszkanie Żywiec, Południowa

    Żywiec

    • 365 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 449 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Żywiec Os. 700-lecia 3 pokoje Piętro lV/lV Balkon Piwnica Po remoncie Cena: 365 000 zł Osiedle 700-lecia, zadbane, przytulne, jasne mieszkanie położone na IV piętrze IV piętroweg...

  • Mieszkanie 3 pokojowe w Bornym Sulinowie !!!
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe w Bornym Sulinowie !!!

    Borne Sulinowo

    • 269 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 3 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura RE/MAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca! NA SPRZEDAŻ!!! Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie położone blisko centrum miejscowości...

  • Mieszkanie - 3 pokoje - 68,93m2 - Os. Pułanki
    1 / 16
    Mieszkanie - 3 pokoje - 68,93m2 - Os. Pułanki

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 409 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 6 015 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronne mieszkanie 3-pokojowe do zamieszkania od zaraz, na osiedlu Pułanki w Ostrowcu Świętokrzyskim. Przestronne i widne mieszkanie o...

  • Mieszkanie Międzyzdroje
    1 / 5
    Mieszkanie Międzyzdroje

    Międzyzdroje

    • 614 550 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 15 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta sprzedaży apartamentu nad morzem w lesie to doskonała okazja dla osób szukających unikalnego miejsca, które łączy bliskość natury z komfortem nowoczesnego mieszkania. Apar...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała, Twórcza
    1 / 15
    Mieszkanie Bielsko-Biała, Twórcza

    Bielsko-Biała

    • 310 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Jeśli szukasz mieszkania, które nie jest kompromisem, lecz rozsądnym i świadomym wyborem - ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę. Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzch...

  • Sprzedam mieszkanie w centrum Wrocławia
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie w centrum Wrocławia

    Wrocław

    • 480 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Wrocławiu w centrum miasta Szczepin blok z windą.parking przed budynkiem.dodatkowo piwnica.sprzedaje jako osoba prywatna.mieszkanie do odnowienia lub do remon...

  • Bezpośrednio 2 pokoje, winda, garaż
    1 / 13
    Bezpośrednio 2 pokoje, winda, garaż

    Piaseczno

    • 729 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 13 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiam Państwu wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem – Piaseczno, ul. Fabryczna 3. Miejsce, w którym naprawdę chce się zamieszkać. Nie bez powodu ta część Piaseczn...

  • Apartament blisko morza - Kołobrzeg!
    1 / 16
    Apartament blisko morza - Kołobrzeg!

    Kołobrzeg

    • 529 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 15 559 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Jest nam niezwykle miło zaprezentować Państwu naszą najnowszą ofertę sprzedaży - przestronny i...