• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 641)
  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Kleczków ul. Kleczkowska

    Wrocław » Psie Pole » ul. Kleczkowska

    • 769 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    ul. Kleczkowska, inwestycja SUN HOUSE I Nowoczesne, bardzo ładne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 55,19 mkw. z balkonem w budynku z 2018 roku z windą z poziomu z...

  • Mieszkanie Rumia ul. Jałowcowa

    Rumia » ul. Jałowcowa

    • 799 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 9 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI  PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- 4 pokoje w nowym budownictwie,- przestronne poddasze użytkowe- do własnej aranżacji,- loka...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Przemyska

    Gdańsk » ul. Przemyska

    • 399 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 12 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE !!!!ATUTY:- doskonała lokalizacja,- pełna baza handlowo- usługowa,- słoneczna ekspozycja- świetna propozycja zarówno dla osoby prywa...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Górna ul. Ametystowa

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Ametystowa

    • 680 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 794 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Atuty nieruchomości- nowoczesne mieszkanie typu Smart Home- powierzchnia użytkowa 62,69 m²- antresola zapewniająca dodatkową, funkcjonalną przestrzeń- przestronny salon z aneksem k...

  • Mieszkanie Poznań Wilda ul. Hetmańska

    Poznań » Wilda » ul. Hetmańska

    • 570 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 048 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie 3-pokojowe położone na 1 piętrze w 6-piętrowym budynku z cegły przy ul. Hetmańskiej 104 w Poznaniu. Nieruchomość gotowa do wpro...

  • Mieszkanie Gdańsk Sobieszewo ul. Turystyczna

    Gdańsk » ul. Turystyczna

    • 599 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 18 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 31,5 m², położony na 1. piętrze w kameralnym budynku z 2020 roku, w unikalnej lokalizacji — Gdańsk Wyspa Sobieszewska.To nieruchomoś...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Kazimierz ul. pl. Nowy

    Kraków » pl. Nowy

    • 999 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 29 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w sercu Karkowskiego Kazimierza, przy Placu Nowym. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofert...

  • 0%, ostatnie kawalerki z gotowego etapu inwestycji

    Warszawa » Rembertów » ul. Chełmżyńska

    • 424 710 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 16 989 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - KOLEJNY - etap inwestycji ( BUDYNEK J ). Termin odbiorów: II kwartał 2026 Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy,...

  • 0%, ostatnie kawalerki z gotowego etapu inwestycji

    Warszawa » Rembertów » ul. Chełmżyńska

    • 415 378 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 16 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• 0%, ostatnie kawalerki z gotowego etapu inwestycji

    Warszawa » Rembertów » ul. Chełmżyńska

    • 521 360 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 15 335 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - KOLEJNY - etap inwestycji ( BUDYNEK J ). Termin odbiorów: IV kwartał 2027 Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy,...

  • Mieszkanie Gdynia Mały Kack ul. Strzelców

    Gdynia » Mały Kack » ul. Strzelców

    • 799 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 15 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy komfortowe, świeżo wybudowane mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze pięciokondygnacyjnego budynku. Lokal ma 52,12 m² i został oddany do użytku w 2025 ro...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Śródmieście ul. Dworcowa

    Bydgoszcz » Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto » ul. Dworcowa

    • 369 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 4 671 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!!3 POKOJOWE MIESZKANIE W CENTRUM!ATUTY:- Pożądana lokalizacja!- Pełna infrastruktura usługowo-handlowa "po sąsiedzku"!- Szybki termin wydania!- Trzy...

  • Mieszkanie Gdańsk Niedźwiednik ul. Leśna Góra

    Gdańsk » ul. Leśna Góra

    • 749 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,68 m², z dodatkową przestrzenią do wyłącznego użytku o pow...

  • Mieszkanie Rumia ul. Reja

    Rumia » ul. Reja

    • 2 800 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSEMieszkanie na wynajem o powierzchni 50,82m2, znajdujące się w Rumi w kameralnym, IV kondygnacyjnym budynku z 2023 roku, który został...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Hokejowa

    Gdańsk » ul. Hokejowa

    • 600 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przepięknie urządzone 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Hokejowej. LOKALIZACJAJedna z cichszych i bardziej komfortowych części Gdańska - ul. Hokejowa. szybki i wygodn...

  • 0%, ostatnie kawalerki z gotowego etapu inwestycji

    Warszawa » Rembertów » ul. Chełmżyńska

    • 413 770 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 16 551 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

• 1 / 4
    Mieszkanie Rumia Zagórze ul. Sabata

    Rumia » ul. Sabata

    • 389 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,90 m² j  i składa się z  osobnej kuchni, dwóch pokoi, przedpokoju oraz łazienki. Mieszkanie po remoncie gotowe do wprowadzenia. Do mieszkani...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Panieńska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Panieńska

    • 4 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na wynajem wyjątkowy, jasny, rozkładowy apartament w sercu Gdańska, położony na pograniczu Starego Miasta oraz Śródmieścia przy ul. Panieńskiej.Mieści się w inwestycji Old Nova zna...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Śląska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Śląska

    • 990 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 28 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA  W PEPPER HOUSE!!!!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: gotowe do zamieszkania lub jako atrakcyjna inwestycja pod wynajem nowoczesne budownictwo z 2022 roku, gwarantujące wys...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Jacka Malczewskiego

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Malczewskiego

    • 3 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 54 m², położone w zadbanej kamienicy przy ul. Malczewskiego w Gdańsku Śródmieściu.Mieszkanie znajduje się...