• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 641)
  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim
    1 / 5
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim

    Kraków

    • 644 568 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 16 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkania w cenach Dewelopera, bez prowizji oraz 2% PCC Bieżanów, Złocień okolice ul. Agatowej Spytaj o rabat na mieszkanie i miejsce postojowe Komfortowe 2...

  • Mieszkanie Lublin LSM, Gliniana
    Mieszkanie Lublin LSM, Gliniana

    Lublin

    • 349 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 11 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Poszukujesz mieszkania w doskonałej lokalizacji dla siebie, kogoś bliskiego lub inwestycyjnie? Sprawdź tą ofertę dla Ciebie. 5 min ! pieszo - Uniwersytet Przyrodniczy ! 10-15 min...

  • M4 I do generalnego remontu I 57 m² I 6300 m²
    1 / 7
    M4 I do generalnego remontu I 57 m² I 6300 m²

    Łódź

    • 360 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 11 piętro

    3-pokojowe mieszkanie 57 m² Łódź ul. Franciszkańska do generalnego remontu świetna inwestycja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m² w Łodzi, zlokalizowane przy...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim
    1 / 5
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim

    Kraków

    • 705 166 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 15 671 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkania w cenach Dewelopera, bez prowizji oraz 2% PCC Skorzystaj z wysokich rabatów na wybrane mieszkanie oraz miejsce postojowe Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o p...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, al. Kijowska
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, al. Kijowska

    Kraków

    • 1 749 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 25 721 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | *Zdjęcia należą do właściciela oferty Nowoczesny, nigdy niezamieszkany apartament przy parku | 4 pokoje | wysoki standard | Krowodrza Na sprzedaż wyjątkowy, w peł...

  • Stare Miasto inwestycja premium!
    1 / 12
    Stare Miasto inwestycja premium!

    Warszawa

    • 849 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 20 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Starówka, ul. Piwna apartament z charakterem! Unikatowe mieszkanie w samym sercu Starego Miasta przy klimatycznej i cichej ul. Piwnej. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i pew...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Bokserska
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Bokserska

    Warszawa

    • 949 999 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 19 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą eleganckiego, 2-pokojowego mieszkania, położonego na warszawskim Mokotowie w inwestycji Apartamenty Bokserska 56, w sąsiedztwie ul. Obrzeżnej o...

  • Mieszkanie Wrocław Śródmieście, Śródmieście, Dworcowa
    Mieszkanie Wrocław Śródmieście, Śródmieście, Dworcowa

    Wrocław

    • 943 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 12 918 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zaledwie 5 minut od Dworca Głównego. Opiekun oferty: Renata Mayer tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą trzy pokojowego mieszkania z drewnianymi antresolami o...

  • Choszczno - 4 pokoje, 1 piętro, duża loggia
    1 / 3
    Choszczno - 4 pokoje, 1 piętro, duża loggia

    Choszczno

    • 360 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    4 pokoje 56,33 m² 1 piętro loggia Choszczno, ul. Grunwaldzka Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 56,33 m², położone na 1. piętrze budynku po termomod...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, Białoruska
    Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, Białoruska

    Kraków

    • 570 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 406 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Mieszkanie 2-pok. | 37,85 m² | 4. piętro z windą | balkon | widok na zieleń Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,85 m², położone na 4. piętrze w 10...

  • Rodzinne 3- pokoje z balkonem na Pradze
    1 / 4
    Rodzinne 3- pokoje z balkonem na Pradze

    Warszawa

    • 885 015 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 16 092 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    3 pokoje | balkon | Nowa Praga | odbiór 2026 | idealne dla rodziny lub pary Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,27 m², położone na 1 piętrze w nowocze...

  • 2 POKOJE, 3 piętro, okazja cenowa
    2 POKOJE, 3 piętro, okazja cenowa

    Ustka

    • 289 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 258 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Legionów w Ustce 3. piętro Blisko plaży Gotowe do zamieszkania Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy...

  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Psie Pole, Miłostowska
    Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Psie Pole, Miłostowska

    Wrocław

    • 539 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 47,91 m, położone na wysokim parterze w budynku z 2007 roku. Opiekun oferty Natalia Sobczyńska Numer licencji PFRN 31446...

  • Dwupokojowe w apartamentowcu przy Dworcu Zachodnim
    1 / 16
    Dwupokojowe w apartamentowcu przy Dworcu Zachodnim

    Warszawa

    • 750 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 20 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    DO SPRZEDANIA: Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,09 m2 w nowoczesnym budynku apartamentowym w topowej lokalizacji, blisko Rondo Daszyńskiego oraz Dworca Zachodniego na 11. pi...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim
    1 / 5
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim

    Kraków

    • 632 667 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Szczecin Centrum, Bulwar Gdański
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Bulwar Gdański

    Szczecin

    • 436 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,42 m z dużym tarasem (9 m), położone w atrakcyjnej lokalizacji nad Odrą, w budynku z 2025 roku. Atuty: -topowa loka...

  • BIELANY | 68 m2 | 3 POKOJE | TARAS 15 m2 | METRO
    BIELANY | 68 m2 | 3 POKOJE | TARAS 15 m2 | METRO

    Warszawa

    • 1 345 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 19 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    [ CENA DO NEGOCJACJI ] [ KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI ] PEŁNA WŁASNOŚĆ KSIĘGA WIECZYSTA GRUNTY UREGULOWANE MOŻLIWOŚĆ KUPNA NA KREDYT :: Krótko: Bielany | Metro Młociny | Tramwaj |...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Lewandowskiego
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Lewandowskiego

    Szczecin

    • 429 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 14 794 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się w ofertą sprzedaży nowoczesnej kawalerki z ogródkiem w centrum Szczecina na Nowym Mieście - ul. Lewandowskiego. Kawalerka znajduje się na parterze nowo...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim
    1 / 5
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim

    Kraków

    • 1 120 434 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 15 562 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkania w cenach Dewelopera, bez prowizji oraz 2% PCC Bieżanów, Złocień okolice ul. Agatowej Spytaj o rabat na mieszkanie i miejsce postojowe Komfortowe 4...

  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Sołtysowice, Rafała Wojaczka
    Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Sołtysowice, Rafała Wojaczka

    Wrocław

    • 1 050 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 12 651 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    RYNEK PIERWOTNY - MIESZKANIE GOTOWE DO WPROWADZENIA I PRZENIESIENIA WŁASNOŚCI Mieszkanie w wysokim standardzie - idealne dla rodziny Na sprzedaż 4-pokojowy apartament o powierzch...