• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 641)
  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim
    1 / 5
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim

    Kraków

    • 628 485 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkania w cenach Dewelopera, bez prowizji oraz 2% PCC Bieżanów, Złocień okolice ul. Agatowej Spytaj o rabat na mieszkanie i miejsce postojowe Komfortowe 2...

  • GOTOWE, Duże, Dwupoziomowe 5 pok.mieszk. /taras/Ołtaszyn/Wrocław
    1 / 16
    GOTOWE, Duże, Dwupoziomowe 5 pok.mieszk. /taras/Ołtaszyn/Wrocław

    Wrocław

    • 1 125 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 8 790 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Tu powstaje kameralne osiedle domów szeregowych i m...

  • Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie  Marysin-Doły
    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Marysin-Doły

    Łódź

    • 275 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Łodzi dzielnicy Marysin-Doły, przy ulicy Emilii Plater. Lokal znajduje si...

  • Katowice centrum. Sprzedam mieszkanie, zamienię na dom
    1 / 4
    Katowice centrum. Sprzedam mieszkanie, zamienię na dom

    Katowice

    • 990 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 10 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam duże mieszkanie inwestycyjne lub zamienię na nowy dom. Mieszkanie jest w centrum miasta Katowice, Śródmieście, okolica Pałacu Młodzieży mieszkanie 97 m2 na 2 piętrze z ba...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim
    1 / 5
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim

    Kraków

    • 736 300 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 15 027 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkania w cenach Dewelopera, bez prowizji oraz 2% PCC Skorzystaj z wysokich rabatów na mieszkania i miejsca postojowe Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 49m2...

  • Mieszkanie z ogrodem w sercu Rumii
    Mieszkanie z ogrodem w sercu Rumii

    Rumia

    • 1 500 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 9 934 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Niepowtarzalne Mieszkanie z Ogrodem
    Niepowtarzalne Mieszkanie z Ogrodem

    Rumia

    • 1 699 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 723 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • 3 POKOJE 46 M2 KORONOWO
    3 POKOJE 46 M2 KORONOWO

    Koronowo

    • 299 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Władysławowo 2 pokoje
    Władysławowo 2 pokoje

    Władysławowo

    • 449 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Lokal mieszkalny - Szamotuły

    Szamotuły

    • 356 200 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE SYNDYKA O SPRZEDAŻY LOKALU MIESZKALNEGO Szamotuły, ul. Sportowa 26H/1, pow. 54,54 m² Syndyk masy upadłości Anny Pruszkowskiej (sygn. akt: PO1P/GUp-s/1625/2025), działa...

  • Mieszkanie Poznań Jeżyce ul. Polna

    Poznań » Jeżyce » ul. Polna

    • 549 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 306 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Promocyjna cena 549.000 PLN -  ważna do 30.05.2026!Na sprzedaż funkcjonalne zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m², Jeżyce - jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic...

  • Mieszkanie Straszyn ul. Prof. Zdzisława Pidka

    Straszyn » ul. Pidka

    • 795 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    HOT OFERTA  DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 73,69 m², zlokalizowane w Straszynie przy ul. prof. Zdzisława Pidka, w gm...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Myśliwska

    Gdańsk » ul. Myśliwska

    • 1 340 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 15 057 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    ATUTY:- przestronne mieszkanie o powierzchni 89,39 m²- dedykowane 2 miejsca postojowe- funkcjonalny układ, 3 balkony, winda- kameralna, niska zabudowa - dobrze doświetlone wnętrza ...

  • Mieszkanie Katowice Brynów ul. Heleny Modrzejewskiej

    Katowice » Brynów-Zgrzebnioka » ul. Modrzejewskiej

    • 414 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 821 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dostępna w Pepper House!Na sprzedaż dwustronne, słoneczne mieszkanie dwupokojowe na Brynowie przy ul. Modrzejewskiej zlokalizowane na 2. piętrze.Atuty:- Dwa Balkony (Wschód-...

  • Mieszkanie Reda ul. Krajobrazowa

    Reda » ul. Krajobrazowa

    • 2 300 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSEPrzedmiotem oferty najmu jest dwupokojowe, mieszkanie usytuowane w bezpośredniej bliskości lasu, przy ul. Krajobrazowej w Red...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Aleja Rzeczypospolitej

    Gdańsk » Przymorze Małe » al. Aleja Rzeczypospolitej

    • 499 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 15 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Przymorzu, przy al. Rzeczypospolitej.Lokal znajdu...

  • Mieszkanie Poznań Wilda ul. Hetmańska

    Poznań » Wilda » ul. Hetmańska

    • 2 200 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem funkcjonalne i zadbane mieszkanie 3-pokojowe położone na 1 piętrze w 6-piętrowym budynku z cegły przy ul. Hetmańskiej 104 w Poznaniu.Mieszkanie dostępne od zaraz, idealn...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Kowalska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Kowalska

    • 639 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 19 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    !!! OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!!Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 33,20 m², zlokalizowane na 3 piętrze czteropiętrowej kamienicy...

  • Mieszkanie Gdańsk Przeróbka ul. Teofila Lenartowicza

    Gdańsk » ul. Lenartowicza

    • 595 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W  PEPPER HOUSE!Na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 42,82 m², położone w spokojnej części Gdańska, Przeró...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Gen. Józefa Hallera

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Hallera

    • 1 170 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 14 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA! TYLKO W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie mansardowe z antresolą, położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic — Gdańsk Wrzeszcz. To idealna pro...