• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 641)
  • GOTOWE 4 POKOJE, DWA GARAŻE I KOMÓRKA!
    1 / 16
    GOTOWE 4 POKOJE, DWA GARAŻE I KOMÓRKA!

    Pruszków

    • 1 200 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 14 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Czteropokojowy apartament na Osiedlu Enclave w Pruszkowie. Mieszkanie o bardzo funkcjonalnym rozkładzie, dwustronne, położone na trzecim ostatnim piętrze w bloku z 2020 roku. ROZK...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie
    Mieszkanie Gdynia Oksywie

    Gdynia

    • 320 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 12 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż kawalerka przy ulicy Żeglarzy na Oksywiu. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z balkonem francuskim i aneksem kuchennym, łazienka z WC, przedpokój, - powierzchn...

  • Mieszkanie w ścisłym centrum -Mińsk Mazowiecki
    1 / 5
    Mieszkanie w ścisłym centrum -Mińsk Mazowiecki

    Mińsk Mazowiecki

    • 315 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w bloku z cegły z 1967 roku na parterze przy ulicy Jana Pawła II 20C w Mińsku Mazowieckim. Jest to ścisłe centrum : 10...

  • Dom ponad horyzontem zdarzeń
    1 / 16
    Dom ponad horyzontem zdarzeń

    Łódź

    • 439 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 840 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście,
    Mieszkanie Lublin Śródmieście,

    Lublin

    • 560 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie dwupokojowe  o pow. 54,41 m2. zlokalizowane na wyższym  parterze w bloku przy ulicy Nadbystrzyckiej. W skład nieruchomości wchodzą: - 2 pokoje - łazienka z WC - przestr...

  • Mieszkanie 40,04m2 stan deweloperski
    1 / 3
    Mieszkanie 40,04m2 stan deweloperski

    Rzeszów

    • 416 416 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 411 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,04 m2 z balkonem 5,48m2 od strony południowej zlokalizowane na ul. św. Kingi w Rzeszowie (4,6km do centrum) Mieszkanie w stanie...

  • Mieszkanie Rumia Szmelta, Kombatantów
    1 / 10
    Mieszkanie Rumia Szmelta, Kombatantów

    Rumia

    • 329 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA W LOVE AT HOME. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja! Sprawdź opinie o mojej firmie na stronie www.loveathome.pl Cena 329 000 zł metraż 42 80 m2 Opiekun o...

  • Na sprzedaż – Kraków – Os. Albertyńskie– 2 pokoje – 45,29 m²
    Na sprzedaż – Kraków – Os. Albertyńskie– 2 pokoje – 45,29 m²

    Kraków

    • 599 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Na sprzedaż – Kraków – Os. Albertyńskie– 2 pokoje – 45,29 m² Oferujemy państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,29 m², mieszczące się na Osiedlu Albertyńskim. Lokal znaj...

  • Mieszkanie Koluszki, Aleksandra Głowackiego
    Mieszkanie Koluszki, Aleksandra Głowackiego

    Koluszki

    • 275 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w Koluszkach w bloku przy ul. Głowackiego. Mieszkanie idealne zarówno dla osób poszukujących lokum dla siebie jak i pod wynajem. Do lokalu należy duża piwnic...

  • Apartament w Śródmieściu 500 m od F. Neptuna SWPDL
    Apartament w Śródmieściu 500 m od F. Neptuna SWPDL

    Gdańsk

    • 785 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 18 691 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Oferuję do zakupu piękne i funkcjonalne mieszkanie w Śródmieściu Gdańska, położone na wyciągnięcie ręki od sztand...

  • Mieszkanie po remoncie -2 pokoje-37,1m2–ul. Polna
    Mieszkanie po remoncie -2 pokoje-37,1m2–ul. Polna

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 259 900 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 025 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe po remoncie na ul. Polnej Mieszkanie po generalnym remoncie zakończonym w listopadzie 2025 r. znajduje się na 8. pię...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Ruczaj, Kobierzyńska
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Ruczaj, Kobierzyńska

    Kraków

    • 420 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 18 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Studio inwestycyjne przy Zakrzówku | gotowe do wynajmu | wysoki standard *Zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament typu studio o pow...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Osiedle Przyjaźń, Górnicza
    1 / 8
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Osiedle Przyjaźń, Górnicza

    Jastrzębie-Zdrój

    • 129 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 3 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    OKAZJA! Na sprzedaż mieszkanie z balkonem z widokiem na zieleń, położone w niskiej zabudowie na 2 piętrze w spokojnej dzielnicy Jastrzębia-Zdroju. Mieszkanie składa się z dużego...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim
    1 / 5
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim

    Kraków

    • 686 203 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 16 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkania w cenach Dewelopera, bez prowizji oraz 2% PCC Spytaj o rabat na mieszkanie i miejsce postojowe Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow.41m2 położone na...

  • Centrum KILIŃSKIEGO, 47 m² + balkon!
    1 / 15
    Centrum KILIŃSKIEGO, 47 m² + balkon!

    Rybnik

    • 279 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 956 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    2 pokoje - centrum KILIŃSKIEGO - balkon - I piętro z windą Świetna propozycja dla osób, które chcą mieszkać w centrum i mieć wszystko pod ręką. Funkcjonalne mieszkanie z potencjał...

  • Mieszkanie Wrocław Śródmieście, Szczytniki, Różyckiego Ludomira
    Mieszkanie Wrocław Śródmieście, Szczytniki, Różyckiego Ludomira

    Wrocław

    • 1 670 504 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 30 373 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Apartament gotowy do odbioru, w stanie deweloperskim, idealny do własnej aranżacji. Zlokalizowany w prestiżowej, zielonej części Wrocławia, wyróżniającej się kameralną zabudową! Op...

  • Duże odświeżone mieszkanie na 1 piętrze!
    1 / 12
    Duże odświeżone mieszkanie na 1 piętrze!

    Oświęcim

    • 350 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania dla siebie i swojej rodziny w Oświęcimiu? Mieszkanie przy ulicy Bema znajduje się w dobrze skomunikowanej dzielnicy z dostępem do autobusów i kolei. Osiedle ofer...

  • Mieszkanie Żarów, Osiedle Piastów
    Mieszkanie Żarów, Osiedle Piastów

    Żarów

    • 330 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przytulne mieszkanie na parterze na Osiedlu w Żarowie. Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Na powierzchnię mieszkania ok. 37 m2 składają się obecnie: salon z aneksem kuchennym, sy...

  • Kraków Bronowice mieszkanie na sprzedaż /zamiana
    Kraków Bronowice mieszkanie na sprzedaż /zamiana

    Kraków

    • 693 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    **Sprzedam przytulne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i łazienką – ul. Krzywy Zaułek, Bronowice, Kraków** Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum, a jednoc...

  • Przytulne mieszkanie z balkonem - Górny Taras
    1 / 12
    Przytulne mieszkanie z balkonem - Górny Taras

    Gryfino

    • 459 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie, do którego chce się wracać. Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,07 m², położone na 3 piętrze w zadbanym bloku przy ul. Krasińskiego w Gryf...