• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 641)
  • Mieszkanie Gdańsk Kiełpino Górne rynek pierwotny ul. Łagowska

    Gdańsk » ul. Łagowska

    • 850 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Nowoczesny dom z ogrodem - komfort, przestrzeń i świetna lokalizacjaNa sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110 m², położony w spokojnej, zielonej okolicy...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Mariana Hemara

    Gdańsk » Wrzeszcz » rondo Hemara

    • 3 500 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE: na wynajem jasne, rozkładowe, funkcjonalne, w pełni wykończone oraz wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,70 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielni...

  • Mieszkanie Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 599 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 8 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Eleganckie mieszkanie w centrum miasta 73m | Nowy Sącz | 599 000 zł Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73.44 m, usytuowane na I piętrze stylowej kamienicy...

  • Mieszkanie Gdańsk Chełm ul. Władysława Biegańskiego

    Gdańsk » Chełm » ul. Biegańskiego

    • 599 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 17 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    SŁONECZNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z DUŻYM BALKONEM !Gotowe do zamieszkania - doskonale skomunikowanie - blisko centrum!MIESZKANIE: Na sprzedaż jasne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Bernarda Chrzanowskiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » inne Chrzanowskiego

    • 1 150 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJANieruchomość położona jest w Gdańsku Wrzeszczu jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta W najbliższej okolicy znajduje się pełne zaplecze handlowo usługowe sklepy...

  • Apartament z msc. postojowym, basenem. Kołobrzeg

    Kołobrzeg » ul. Sienkiewicza

    • 657 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 13 140 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestrzenny, słoneczny i zadbany apartament/mieszkanie 3 pokojowy o powierzchni około 50,36 m2 z dużym balkonem ( wyjście z salonu i sypialni ) położony na drugim piętrze, trzy pi...

  • Funkcjonalne M w świetnej lokalizacji ŁOMZA

    Łomża » ul. Maja

    • 389 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 378 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Klimatyczne mieszkanie w dogodnej lokalizacji przy ul. 3 Maja w Łomży Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na pierwszym piętrze w stylowej, od...

  • Top lokalizacja! 3 pokoje Ząbki

    Ząbki » ul. Szwoleżerów

    • 700 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Ząbek – idealne do zamieszkania dla rodziny lub pod inwestycję! Mieszkan...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Komuny Paryskiej

    Łódź » Śródmieście » ul. Komuny Paryskiej

    • 1 699 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 12 402 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Kamienica wielkomiejska Jakuba Lando - jedno z najznakomitszych dzieł architektury Łodzi lat 30.Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 136,89 m², składające się z 4 pokoi, położone n...

  • Mieszkanie Gdańsk Kokoszki ul. Różany Stok

    Gdańsk » Kokoszki » ul. Różany Stok

    • 729 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 11 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- ustawne pomieszczenia!- bliskość szkoły!- bliskość infrastruktury handlowo - usługowej!- bliskość terenów zielonych!-...

  • Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Stanisława Filipkowskiego

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Filipkowskiego

    • 579 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,7m2 położone w Gdyni. Mieszkanie pozwala wprowadzić się bez ponoszenia dodatkowych nakła...

  • Mieszkanie Wągrowiec ul. Kościuszki

    Wągrowiec » ul. Kościuszki

    • 245 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    !! OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE !!!! Mieszkanie 2 pokoje blisko jeziora !!ATUTY:- odrestaurowana kamienica!- okna od południowej strony!- centrum miasta!- duże możliwości aranżacyjn...

  • Mieszkanie Gliwice Śródmieście ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

    Gliwice » Śródmieście » ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

    • 1 250 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 6 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Prezentujemy na sprzedaż niezwykle przestronne mieszkanie o powierzchni 201,42 m², położone na 2. piętrze budynku zaprojektowanego przez Karla Schab...

  • Mieszkanie Tczew ul. Saperska

    Tczew » ul. Saperska

    • 359 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,30m2 położone w centrum Tczewa. Nieruchomość wykończona w jasnych barwach. Możliwość wpr...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów rynek pierwotny ul. Postępu

    Warszawa » Mokotów » ul. Postępu

    • 1 532 567 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 16 659 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji w Warszawskiej dzielnicy Mokotów. Mieszkanie 4 pokojowe, położone na parterze + ok 53mkw ogródek + ok 13mkw tarasW budynku: strefa fitness...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Abrahama

    Władysławowo » ul. Abrahama

    • 549 999 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 7 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej części Władysławowa przy ul. Abrahama 15 z pięknym widokiem na mo...

  • Mieszkanie Mikoszewo ul. Żuławska

    Mikoszewo » ul. Żuławska

    • 239 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPERHOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI- mieszkanie dwustronne- bezczynszowe- 3km nad morze- przystanek autobusowy pod domemNieruchomość znajduje się na pierwszy...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Chmielna

    Warszawa » Wola » ul. Chmielna

    • 1 582 938 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 33 680 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, położone na 4 piętrze, o pow. 46,51 m2, idealne dla singla, pary lub dla inwestora do dalszego wynajmu.Lokalizacja: komfortowa lokalizacja w cent...

  • Mieszkanie Reda ul. Długa

    Reda » ul. Długa

    • 649 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 640 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSENa sprzedaż, piękne trzypokojowe mieszkanie w Redzie.ATUTY:- balkon oraz taras- funkcjonalny układ pomieszczeń - zielona okolica- bogate zapl...

  • Mieszkanie Sopot ul. Jacka Malczewskiego

    Sopot » ul. Malczewskiego

    • 899 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 17 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie w urokliwej kamienicy w Sopocie Górnym!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- znakomita propozycja inwestyc...