• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 641)
  • Mieszkanie Gdańsk Aniołki ul. Wrocławska

    Gdańsk » Aniołki » ul. Wrocławska

    • 975 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE PEPPER HOUSE!ATUTY:- Po generalnym remoncie!- Tylko ok. 10 min od ulicy Długiej!- Wysoka jakość zastosowanych materiałów- Nowoczesny design- Sp...

  • Mieszkanie Pogórze ul. Aragońska

    Pogórze » ul. Aragońska

    • 999 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 13 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!Luksusowy, 3-pokojowy apartament w prestiżowej inwestycji Ogrody Tesoro, w pobliżu Gdyni i plaży w Rewie!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Komfortowy apartament...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino ul. Konwaliowa

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Konwaliowa

    • 545 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 343 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    HOT OFERTA!! TYLKO W BIURZE PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Doskonała lokalizacja,- Bliskość terenów zielonych,- Pełna infrastruktura handlowo-usługowa w zasięgu ręki,- Bliskość...

  • Mieszkanie Gdynia Demptowo ul. Skarbka

    Gdynia » Pustki Cisowskie-Demptowo » pl. Skarbka

    • 660 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 7 765 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    PRZESTRONNE MIESZKANIE W GDYNI DEMPTOWO - IDEALNE DLA RODZINY LUB JAKO INWESTYCJA!Na sprzedaż odświeżone 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,16m², położone w cichej i zielonej d...

  • Mieszkanie Reda ul. Młyńska

    Reda » ul. Młyńska

    • 739 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 9 598 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowa oferta w Pepper House!Na sprzedaż przestronne, dwukondygnacyjne mieszkanie o powierzchni 76,8 m², położone w Redzie przy ul. Młyńskiej, w budynku z 2009 roku. Jasne wnętr...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Bocianowo ul. Pomorska

    Bydgoszcz » Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto » ul. Pomorska

    • 599 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 6 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3 Pokojowe mieszkanie Śródmieście wysoki standard ATUTY:- wysoki standard wykończenia,- wysokość pomieszczeń,- odnowiona elewacja w 2023r.- lokalizacja,CHARAKTERYSTYKA:Mieszkanie p...

  • Mieszkanie Hiszpania Torrevieja rynek pierwotny ul. C. Pitas

    Hiszpania

    • 245 000 € cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 017 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    PODANA CENA JEST CENĄ NETTO. DO OSTATECZNEJ CENY NALEŻY DOLICZYĆ OK 13,5% WARTOŚCI NIERUCHOMOŚCI (KOSZTY OKOŁOTRANSAKCYJNE W TYM PODATEK VAT)Luksusowy apartament na Costa Blanca Po...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Błonie ul. Romana Dmowskiego

    Bydgoszcz » Błonie » rondo Dmowskiego

    • 320 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 422 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2 POKOJE - BŁONIE - MIESZKANIE PO REMONCIE!OFERTA W PEPPER HOUSE!ATUTY:- Nowe instalacje elektryczna i sanitarna!- Dwustronna ekspozycja!- Parking na zamkniętym terenie!- Do wprowa...

  • Mieszkanie Gdańsk Długie Ogrody ul. Długie Ogrody

    Gdańsk » ul. Długie Ogrody

    • 670 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ATUTY: - lokalizacja: Gdańsk Śródmieście, tuż przy Starówce - układ pomieszczeń: oddzielna kuchnia, dwa niezależne pokoje - wydanie natychmiastowe - idealne pod wynajem krótkotermi...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów rynek pierwotny ul. Postępu

    Warszawa » Mokotów » ul. Postępu

    • 1 971 874 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 17 451 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji w Warszawskiej dzielnicy Mokotów. Mieszkanie 4 pokojowe, w tym salon z aneksem kuchennym , sypialnia główna z prywatną łazienką, druga łaz...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Warszawa Ursynów rynek pierwotny ul.

    Warszawa » Ursynów

    • 1 159 512 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 21 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż  mieszkanie 2 pokojowe, położone na 7 piętrze, w nowej inwestycji 3 nowoczesnych budynków w Warszawie w dzielnicy Mokotów na pograniczu Ursynowa.W budynkach znajduje si...

  • Mieszkanie Hiszpania Denia rynek pierwotny ul. Carrer Falzia

    Hiszpania

    • 299 000 € cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 3 692 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    PODANA CENA JEST CENĄ NETTO. DO OSTATECZNEJ CENY NALEŻY DOLICZYĆ OK 13,5% WARTOŚCI NIERUCHOMOŚCI (KOSZTY OKOŁOTRANSAKCYJNE W TYM PODATEK VAT)Oferujemy nowoczesny apartament w pierw...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Saska Kępa rynek pierwotny ul...

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Lizbońska

    • 994 080 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 19 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji deweloperskiej, oddane do użytkowania, 2 pokoje na parterze z ogródkiem 26m2.Lokalizacja: komunikacja miejska 12 linii autobusowych du...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Warszawa Ursynów rynek pierwotny ul.

    Warszawa » Ursynów

    • 1 474 981 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 16 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż  mieszkanie 4 pokojowe, położone na 1 piętrze, w nowej inwestycji 3 nowoczesnych budynków w Warszawie w dzielnicy Mokotów na pograniczu Ursynowa.W budynkach znajduje si...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Bernarda Chrzanowskiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » inne Chrzanowskiego

    • 1 499 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 12 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI- dwupoziomowe,- możliwość zrobienia balkonu,- przynależne miejsce postojowe,- fantastyczna lokalizacja,- blisko komunikacji miejskiej i regionalnej (tramwaje, S...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Błonie ul. Wysoka

    Bydgoszcz » Błonie » ul. Wysoka

    • 649 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    !! 4 POKOJE Z BALKONEM - BŁONIE !!ATUTY:- osiedle zamknięte i monitorowane!- winda!- atrakcyjna lokalizacja!- świetny dostęp do komunikacji miejskiej!- dwie komórki lokatorskie!CHA...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Podskarbińska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Podskarbińska

    • 1 313 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 14 753 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji realizowanej w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Pragi Południe, niespełna 500 m od planowanej stacji metra Mińska.Mieszka...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów rynek pierwotny ul. Postępu

    Warszawa » Mokotów » ul. Postępu

    • 1 084 671 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 19 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji w Warszawskiej dzielnicy Mokotów. Mieszkanie 3 pokojowe, położone na 1 piętrze.W budynku: strefa fitness wraz z pokojem do masażuPlace zab...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Skarpowa

    Gdańsk » Siedlce » ul. Skarpowa

    • 780 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 10 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- spokojna okolica,- pełna baza handlowo- usługowa,- doskonała komunikacja,- duże możliwości aranżacyjne, - blisko centrum G...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Stanisława Staszica

    Gdynia » Pogórze » ul. Staszica

    • 485 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,97m2 na osiedlu Mistral, które jest położone pomiędzy dzi...