• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 641)
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Czarnomorska

    Warszawa » Mokotów » ul. Czarnomorska

    • 699 999 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Atrakcyjna inwestycja - 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w sercu Mokotowa!Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę inwestycyjną - mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 56 m², idealne...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul.

    Warszawa » Mokotów

    • 450 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 18 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż kawalerka w bardzo dobrym stanie przy ul.Śniardwy na Mokotowie.Opis nieruchomości:Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnej kawalerki położonej w prestiżowej lokaliza...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Sienna Grobla

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Sienna Grobla

    • 765 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 19 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!Oferujemy apartament w samym sercu Śródmieścia wybudowany przez cenionego dewelopera Robyg, oddane do użytku w 2020r. ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- pre...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Kontradmirała Stanisława Mieszkowsk...

    Gdynia » Pogórze » ul. Stanisława

    • 429 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na cichym i spokojnym osiedlu w Gdyni Pogórze.ATUTY: - świe...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Nowy Fordon ul. Akademicka

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Akademicka

    • 596 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3 pokoje wykończone pod klucz z miejscem w hali ATUTY:- możliwość wyboru wykończenia pod klucz- ustawny rozkład salon z aneksem + 2 sypialnie- miejsca parkingowe w hali garażowej w...

  • Mieszkanie Sopot ul. Józefa Czyżewskiego

    Sopot » ul. Czyżewskiego

    • 1 050 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 38 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane zaledwie kilka kroków od słynnego Sopockiego deptaka - ulicy Monte Cassino. Mieszkanie id...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Warszawa Ursynów rynek pierwotny ul.

    Warszawa » Ursynów

    • 1 241 218 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 18 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż  mieszkanie 3 pokojowe, położone na 7 piętrze, w nowej inwestycji 3 nowoczesnych budynków w Warszawie w dzielnicy Mokotów na pograniczu Ursynowa.W budynkach znajduje si...

  • Mieszkanie Rybnik ul. Wyzwolenia

    Rybnik » ul. Wyzwolenia

    • 234 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Centrum Rybnika, własne cztery ściany i gotowy potencjał - w tej cenie to rzadkość. Ulica Wyzwolenia, trzecie piętro, widok z okna na wieże kościoła i spokojne podwórko - trudno o...

  • Mieszkanie Katowice Wełnowiec ul. Józefowska

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Józefowska

    • 445 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dostępna w Pepper House!Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m², zlokalizowane przy ul. Józefowskiej w Katowicach (dzielnica Wełnowie...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Złotej Wilgi

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Złotej Wilgi

    • 782 800 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 656 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 12 piętro

    !!OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią | Gocław | 49,62 m²Funkcjonalne i zadbane mieszkanie, idealne dla singla, pary lub jako inwest...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Mjr. Henryka Sucharskiego

    Gdynia » Obłuże » ul. Sucharskiego

    • 580 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m², zlokalizowane w Gdyni Obłużu. To doskonała propozycja zarówno dla osób poszuk...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Grzegorza Z Sanoka

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Grzegorza z Sanoka

    • 1 249 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 8 218 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA!! TYLKO U NAS!ATUTY:- Lokalizacja- Ekspozycja okien na cztery strony świata- Po remoncie- Cicha i spokojna okolica- Garaż- Pełna infrastruktura handlowo - usługowa- Blis...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Osowa Góra ul. Dzięciołowa

    Bydgoszcz » Osowa Góra » ul. Dzięciołowa

    • 648 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przytulne i nowoczesne 3 pokoje z garażem - Osowa Góra!Na sprzedaż jasne, zadbane i gotowe do wprowadzenia mieszkanie położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Bydgoszczy (dziel...

  • Mieszkanie Wejherowo ul. Słowińców

    Wejherowo » ul. Słowińców

    • 520 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie położone na drugim piętrze trzykondygnacyjnego budynku.Nowoczesny budynek mieszkalny o...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Nowy Fordon ul.

    Bydgoszcz » Nowy Fordon

    • 540 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!!2 POKOJOWE MIESZKANIE W NOWYM FORDONIE - OS. ESKULAPAATUTY:- Gotowe do wprowadzenia!- Kameralne osiedle w nowym budownictwie!- Komórka lokatorska w...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Śródmieście ul.

    Bydgoszcz » Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto

    • 349 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 11 259 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    !! 2 POKOJOWE MIESZKANIE 31,30,M² - ŚRÓDMIEŚCIE !!ATUTY:- przestronne 31,30m² !- ustawny rozkład !- potencjał aranżacyjny !- wysoki standard wykończeń !- idealne pod inwestycję !CH...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Stanisława Wyspiańskiego

    Władysławowo » ul. Wyspiańskiego

    • 499 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Gotowe do odbioru apartamenty w inwestycji "Korona Bałtyku" Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House! Nowoczesne apartamenty z ogrodem w otoczeniu natury - tylko 20 minut spacer...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Pustola

    Warszawa » Wola » ul. Pustola

    • 699 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym | Warszawa Wola | blisko metra | cicho i zielono | dwustronne i jasne |Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzch...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 935 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 19 894 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Atrakcyjne mieszkanie - Central Park UrsynówHOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE !!!Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,89 m², położone na 6 piętrze nowoczesneg...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Fordon ul. Fordońska

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Fordońska

    • 659 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!2 POKOJOWE MIESZKANIE - NOWY WYSZOGRÓD!ATUTY:- Nowe budownictwo!- Bez PCC!- 2 niezależne pokoje!- Dwustronna ekspozycja!- Gotowe do wprowadzenia!CHA...