• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 641)
  • Mieszkanie Gdynia Chylonia ul. Kartuska

    Gdynia » Chylonia » ul. Kartuska

    • 335 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 12 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE! Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 25,70mkw w Gdyni przy ul. Kartuskiej.    ATUTY NIERUCHOMOŚ...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Meander

    Warszawa » Ursynów » ul. Meander

    • 649 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    HOT OFERTA! OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE! FUNKCJONALNE MIESZKANIE NA URSYNOWIE - BLISKO METRA NATOLINAtuty nieruchomości:- funkcjonalny rozkład pomieszczeń - słoneczny salon z wyjś...

  • Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Janki Bryla

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Bryla

    • 559 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 711 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    WYJĄTKOWA OKAZJA | OGRÓDEK 27m² | REMONT 2025 | PEŁNE WYPOSAŻENIEZ przyjemnością prezentuję Państwu nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m², zlokalizowane w jednej...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Leśne ul.

    Bydgoszcz » Leśne

    • 345 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 325 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    !!!Wyjątkowa oferta!!!!!!Osiedle Leśne - Przestronna kawalerka na 2 piętrze!!!Osiedle Zawisza.ATUTY:- mieszkanie 'świeżo' po remoncie- urządzona kuchnia- balkon z widokiem na otwar...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Górna ul. Borkowska

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Borkowska

    • 535 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI: nowy budynek z 2025 roku, mieszkanie świeżo wykończone - możliwość własnej aranżacji kuchni, funkcjonalny układ, miejsce postojowe naziemne w cenie, spo...

  • Mieszkanie Pogórze ul. Feliksa Dorsza

    Pogórze » ul. Dorsza

    • 799 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 8 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE !ZAPRASZAMY DO UMÓWIENIA SIĘ NA DZIEŃ OTWARTY - SZCZEGÓŁY PODCZAS ROZMOWY TELEFONICZNEJNa sprzedaż piękne, słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie blisko...

  • Mieszkanie Gdańsk Nowy Port ul. Ks. Mariana Góreckiego

    Gdańsk » Nowy Port » ul. Góreckiego

    • 599 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 11 520 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,21 m² położone na poddaszu zrewitalizowanej kamienicy w Gdańsku Nowym Porcie. Nieruch...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Niepołomicka

    Gdańsk » ul. Niepołomicka

    • 729 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!Przedstawiam Państwu funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Niepołomickiej - idealne dla pary, rodziny, lub j...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Edwarda Stachury

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Stachury

    • 2 800 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!Atuty nieruchomości: nowoczesne budownictwo w prestiżowej lokalizacji ogródek sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, bliskość p...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Mściwoja Ii

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Mściwoja II

    • 899 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 13 029 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI 3 duże, osobne i ustawne pokoje - ogromne możliwości aranżacyjne Dwustronna ekspozycja (wschód-zachód) - mieszkanie bardzo jasne przez cały dzień Widok na...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Siennicka

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Siennicka

    • 575 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 691 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    HOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!Atuty nieruchomości:-Doskonała lokalizacja - blisko Starego Miasta-Pełna infrastruktura handlowo-usługowa i komunikacyjna-Mieszkanie po generalnym r...

  • Mieszkanie Mikoszewo ul. Żuławska

    Mikoszewo » ul. Żuławska

    • 229 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 470 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPERHOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI- mieszkanie dwustronne- bezczynszowe- 3km nad morze- przystanek autobusowy pod domemNieruchomość znajduje się na pierwszy...

  • #REZERWACJA# bezczynszowe, 2 poziomy z windą,110m2
    1 / 16
    #REZERWACJA# bezczynszowe, 2 poziomy z windą,110m2

    Biała Podlaska

    • 597 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 428 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    #REZERWACJA# Na sprzedaż bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie, położone przy ul. Aliny Fedorowicz w Białej Podlaskiej. Nieruchomość posiada powierzchnię całkowitą 110m2 - użytko...

  • Mieszkanie Żory os. Księcia Władysława
    1 / 9
    Mieszkanie Żory os. Księcia Władysława

    Żory

    • 335 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Żory | M4 56 m² | Balkon | Os. Księcia Władysława | 3 pokoje | oferta na wyłączność ! Na sprzedaż mieszkanie typu M4 o powierzchni 56 m², zlokalizowane w Żorach na osiedlu...

  • 3-pokojowe słoneczne mieszkanie z 2 balkonami
    1 / 13
    3-pokojowe słoneczne mieszkanie z 2 balkonami

    Polanica-Zdrój

    • 620 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 8 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,40 mkw na trzecim piętrze w bloku przy ul. Spółdzielców. Niezwykle słoneczny pokój dzienny ma aż 2 balkony -  od strony południowej i zachodn...

  • Kawalerka w Centrum , po generalnym remoncie
    1 / 8
    Kawalerka w Centrum , po generalnym remoncie

    Legionowo

    • 429 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    ZAPRASZAM NA DZIEŃ POKAZOWY 06.05.2026r (czwartek) !!! Nowość! Gotowa do wprowadzenia, kawalerka po generalnym remoncie przy ul. Sowińskiego 11 w Legionowie. Idealna do zamieszkani...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Klonowa
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Klonowa

    Kołobrzeg

    • 550 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 16 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    OSIEDLE POLANKI Polecam na sprzedaż atrakcyjny Apartament 1 pokojowy o pow. 33 m2 z dużym balkonem , Apartament położony na wysokim parterze w budynku z 2012 roku z windą Aparta...

  • Mieszkanie Sosnowiec Centrum
    1 / 12
    Mieszkanie Sosnowiec Centrum

    Sosnowiec

    • 262 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 486 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35 m², położone w samym centrum Sosnowca przy ul. Warszawskiej 7. Lokal usytuowany w świetnej lokalizacji tzw. patelnia, czyli jedno z najbard...

  • Dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem i garażem
    1 / 16
    Dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem i garażem

    Rybnik

    • 430 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 5 891 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Przestronne mieszkanie dwupoziomowe z dostępem do ogródka i garażem  Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe , położone w kameralnym segmencie. To idealna prop...

  • Przytulne mieszkanie w centrum.
    1 / 16
    Przytulne mieszkanie w centrum.

    Łask

    • 305 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 821 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż komfortowe, dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m², położone w Łasku, na pierwszym piętrze, w cztero piętrowym bloku przy ul. Natutowicz...