• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 641)
  • 3 pokoje z loggią | prywatność i spokój
    1 / 15
    3 pokoje z loggią | prywatność i spokój

    Koszalin

    • 430 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 776 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 POKOJE | 1 PIĘTRO | ŚWIATŁO, PRYWATNOŚĆ I SPOKÓJ ul. Żytnia, Koszalin 50 m² + 4 m² komórka lokatorska 1 piętro cena: 430 000 zł Budynek z 2014 roku, ostatni w linii zabudowy –...

  • 2-pok.w centrum, blisko szkoła, park, przedszkole
    1 / 16
    2-pok.w centrum, blisko szkoła, park, przedszkole

    Kołobrzeg

    • 320 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż niewielkie, ale przestronne mieszkanie w centrum Kołobrzegu, z przeznaczeniem do częściowego remontu, o ładnym rozkładzie funkcjonalnym pomieszczeń. Mieszkanie jest cz...

  • Mieszkanie Łódź, ul. Pasieczna
    1 / 13
    Mieszkanie Łódź, ul. Pasieczna

    Łódź

    • 449 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 11 piętro

    3 pokoje 56 m² Radogoszcz Zachód balkon ekspozycja Północ-Południe Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone na 11. piętrze w zadbanym budynku na osied...

  • 2 pokoje, 39,8 m², parter, ul. Bieszczadzka
    1 / 4
    2 pokoje, 39,8 m², parter, ul. Bieszczadzka

    Lubin

    • 254 900 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 536 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39,8 m², położone na wysokim parterze w budynku czteropiętrowym przy ulicy Bieszczadzkiej. Lokal stanowi idealną propozyc...

  • Mieszkanie Śrem,
    Mieszkanie Śrem,

    Śrem

    • 495 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 781 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu ofertę klimatycznego mieszkania mieszczącego się w atrakcyjnej lokalizacji w samym centrum Śremu na ul. Mic...

  • Mieszkanie ulica Sady ŻOLIBORSKIE- bezpośrednio
    1 / 2
    Mieszkanie ulica Sady ŻOLIBORSKIE- bezpośrednio

    Warszawa

    • 1 035 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 19 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dziękuję pośrednikom. Do sprzedania bardzo atrakcyjne mieszkanie z grupy mieszkań średnich . Do własnej aranżacji lub remontu, do stworzenia wnętrza idealnego ,dopasowanego do...

  • Twoja zielona przystań obok Wenecji
    1 / 16
    Twoja zielona przystań obok Wenecji

    Łódź

    • 579 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 8 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szukasz azylu, w którym miejski szum zamienia się w kojący szelest liści. Wyobraź sobie przestrzeń inspirowaną spokojem pobliskiego parku Wenecja, gdzie czas nagle zwalnia swój bie...

  • Kawalerka 29 m2 idealna na START
    1 / 10
    Kawalerka 29 m2 idealna na START

    Skoczów

    • 230 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, którą możesz urządzić według własnego pomysłu? Ta oferta jest dla Ciebie ! Kawalerka z dużym potencjałem Na sprzedaż kawalerka o po...

  • 56,11 m² ,1 piętro, 3 pokoje,PILECKIEGO # Winda
    1 / 16
    56,11 m² ,1 piętro, 3 pokoje,PILECKIEGO # Winda

    Biała Podlaska

    • 435 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Nowoczesne mieszkanie na prestiżowym osiedlu przy ul. Pileckiego gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 56,11 m², położone na...

  • Słoneczne 3 pokoje + balkon, widok, cisza
    Słoneczne 3 pokoje + balkon, widok, cisza

    Stargard Szczeciński

    • 399 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie – 57 m², Stargard (blisko centrum) Najważniejsze informacje: powierzchnia: 57 m² + balkon + piwnica 3 pokoje (salon + 2 sypialnie), osobna kuchni...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Kaliska
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Kaliska

    Kołobrzeg

    • 320 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wszędzie blisko! Bardzo dobra lokalizacja to ogromny atut tej nieruchomości. * w najbliższym sąsiedztwie park ze stawem, szkoła, przedszkole, sklepy * pomieszczenia ustawne, z pote...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Bulwar Gdański
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Bulwar Gdański

    Szczecin

    • 269 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 14 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 18 m, położona w nowoczesnym budynku z 2025 roku, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji bezpośrednio nad Odrą. Dlaczego t...

  • Duża i ustawna kawalerka | Szybkie wydanie Zobacz!
    1 / 10
    Duża i ustawna kawalerka | Szybkie wydanie Zobacz!

    Elbląg

    • 219 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Kawalerka z potencjałem na 2 pokoje | 5. piętro, balkon od strony południowej | mieszkanie wolne od zaraz! Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może sz...

  • Nie tylko metraż-to styl życia! 70m2|Tczew
    1 / 16
    Nie tylko metraż-to styl życia! 70m2|Tczew

    Tczew

    • 749 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    LUKSUS, STYL I SPOKÓJ – Twoja oaza w sercu nowoczesnego Tczewa (Jednostka) Czy można połączyć wielkomiejski komfort z sielskim widokiem, którym nie powstydziliby się Barbie i Ken...

  • Mieszkanie Siechnice,
    Mieszkanie Siechnice,

    Siechnice

    • 498 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z ogrodem, położone w kameralnym budynku o klasycznej architekturze. Układ pomieszczeń: wiatrołap - 2,27 m² komunikacja - 2,38 m² salon z anek...

  • M-4, 55m2/1. piętro/po remoncie, parking w cenie
    1 / 8
    M-4, 55m2/1. piętro/po remoncie, parking w cenie

    Częstochowa

    • 420 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający!!! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkowe, klimatyczne, bezczynszowe, wysok...

  • Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Grzegórzki Wschód, Stanisława Lema
    Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Grzegórzki Wschód, Stanisława Lema

    Kraków

    • 389 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 16 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż ustawne 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Prądnik Czerwony, blisko ulicy Mogilskiej oraz Parku Lotników w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój -...

  • Mieszkanie Ełk,
    Mieszkanie Ełk,

    Ełk

    • 500 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Mieszkanie 3 pokoje +...

  • M-3, 34m2, 1. piętro, po remoncie, parking w cenie
    1 / 11
    M-3, 34m2, 1. piętro, po remoncie, parking w cenie

    Częstochowa

    • 300 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 8 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający!!! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkowe, klimatyczne, wysokie, bezczynszo...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Kliny Zacisze, Borkowska
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Kliny Zacisze, Borkowska

    Kraków

    • 450 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 14 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż ustawne 1 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Kliny w Krakowie. Mieszkanie składa się z : - przedpokój - sypialnia - funkcjonalna kuchnia - łazienka z wc M...