• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 641)
  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Długa

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Długa

    • 1 475 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 17 152 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 86,2m2, położone na 3. piętrze w klimatycznej kamienicy przy ul. Długiej - jednej z najb...

  • Nowe mieszkania 50,8m2 do 90m2- Boguchwała

    Mogielnica

    • 399 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    MIESZKANIA JEDNO I DWUPOZIOMOWE BEZ PROWIZJI NA SPRZEDAŻ, STAN DEWELOPERSKI- GMINA BOGUCHWAŁA.DO sprzedania oferujemy mieszkania 50.82m2 na parterze i 55.43m2 na piętrze, w bloku d...

  • Mieszkanie Gdańsk Zakoniczyn ul. Jaworzniaków

    Gdańsk » ul. Jaworzniaków

    • 425 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 13 282 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    !!OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- świetnie skomunikowane!- gotowe do wprowadzenia!- bliskość szkół i przedszkoli!- ekspozycja północno - wschodnia!CHARAKTERYS...

  • Mieszkanie Tczew ul. Słowackiego

    Tczew » ul. Słowackiego

    • 599 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 941 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!WYJĄTKOWY APARTAMENT 67,1 m² Z GARAŻEM | TCZEW, UL. SŁOWACKIEGOUnikalna propozycja w Centrum Tczewa - apartament 67,1 m², położony na I piętrze w kame...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul.

    Warszawa » Mokotów

    • 749 999 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 958 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż - świeżo po remoncie!!!LokalizacjaOferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy...

  • Mieszkanie Busko-Zdrój rynek pierwotny ul.

    Busko-Zdrój

    • 1 266 828 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 12 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    HOT OFERTA TYLKO U NAS!!!Apartament 104,18 m² z tarasem | Nowa inwestycja | Busko-Zdrój | Park ZdrojowyNa sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 104,18 m² z tarasem 38,03 m²,...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Janusza Kusocińskiego

    Gdańsk » ul. Kusocińskiego

    • 739 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m² położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska - Morenie. To do...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Szwederowo ul.

    Bydgoszcz » Szwederowo

    • 365 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 14 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    !! KAWALERKA 26,2M² - SZWEDEROWO !!ATUTY:- przestronne 26,2m² !- ustawny rozkład !- potencjał aranżacyjny !- duży balkon 7m² !- idealne pod inwestycję !CHARAKTERYSTYKA:Mieszkanie u...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Stanisława Wyspiańskiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Wyspiańskiego

    • 890 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 8 477 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, nieszablonowe mieszkanie o powierzchni 105 m² po podłodze (63,74 m² powierzchni użytkowej), zlokalizowane w samym sercu Wrzeszcza - jednej z najbardziej pożą...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Chłopska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Chłopska

    • 599 999 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 w Gdańsku przy ul. Chłopskiej.   ATUTY NIERUCHOMOŚCI: -  w pobli...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Potęgowska

    Gdańsk » ul. Potęgowska

    • 579 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: zamknięte osiedle, ogród - 43,9m2, cichobieżna winda, blisko komunikacji miejskiej, pełna baza handlowo-usługowa,...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy ul. Aleja Dwudziestolatków

    Warszawa » Włochy » al. Aleja Dwudziestolatków

    • 720 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 694 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 pokoje | balkon | dwustronne | zielona Ochota | duży potencjałZapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,5 m², położonego na ka...

  • Mieszkanie Busko-Zdrój rynek pierwotny ul.

    Busko-Zdrój

    • 614 528 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 803 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA TYLKO U NAS!!!Apartament 48,01 m² z tarasem | Nowa inwestycja | Busko-Zdrój | Park ZdrojowyNa sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 48,01 m² z tarasem 26,17 m², p...

  • Mieszkanie Busko-Zdrój rynek pierwotny ul.

    Busko-Zdrój

    • 705 897 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 12 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA TYLKO U NAS!!!Apartament 57,39 m² z tarasem 25,69 m² | Nowa inwestycja | Busko-Zdrój | Park ZdrojowyNa sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 57.39 m² z tarasem 25...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Marynarki Polskiej

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Marynarki Polskiej

    • 760 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 12 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Gdańsk Wrzeszcz | 60,7 m² | 3 pokoje (możliwość 4) | balkon | doskonała komunikacjaNa sprzedaż  przestronne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Północ ul. Grajewska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Grajewska

    • 349 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 16 620 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    HOT OFERTA! WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu fenomenalną jasną i bardzo ustawną kawalerkę o powierzchni 20,69 m², położoną na drugim piętrze z cztere...

  • Mieszkanie Tczewskie Łąki ul. Zajączkowska

    Tczewskie Łąki » ul. Zajączkowska

    • 469 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,80 m², zlokalizowane na 1. piętrze w zadbanym budynku z 2008 roku, na...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Błonie ul.

    Bydgoszcz » Błonie

    • 449 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    !! 3 POKOJOWE MIESZKANIE 47,3M² - BŁONIE !!ATUTY:- przestronne 47,5m² !- ustawny rozkład pokoi !- ogromny potencjał aranżacyjny !- piwnica !- idealne pod inwestycję !CHARAKTERYSTYK...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa ul. Pilotów

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Pilotów

    • 1 175 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 18 360 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- doskonała komunikacja - SKM, tramwaj, autobus,- prosta droga do morza,- pełne zaplecze usługowo - handlowe w zasięgu ręki,- winda,- funkcjonalny układ,- garde...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Wzgórze Wolności ul. Toruńska

    Bydgoszcz » Wzgórze Wolności » ul. Toruńska

    • 359 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    !! OFERTA W PEPPER HOUSE !!!! 39,40 m2 przestronne 2 pokoje w idealnej lokalizacji !!ATUTY:- przestronne i klimatyczne!- duży balkon typu loggia!- po generalnym remoncie!- piwnica...