• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 638)
  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdańsk Siedlce rynek pierwotny ul. Seweryna Goszczyńsk...

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 469 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 17 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośn...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Tenisowa

    Gdańsk » ul. Tenisowa

    • 549 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 10 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA!!DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE PEPPER HOUSE!! ATUTY - Lokalizacja,- Świetnie skomunikowane,- Cicha i spokojna okolica,- Funkcjonalny układ pomieszczeń,- Pełna infrastruktura...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Pastelowa

    Gdańsk » ul. Pastelowa

    • 595 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 13 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    SUPER OFERTA DOSTĘPNA  W PEPPERHOUSE !!ATUTY:- funkcjonalny rozkład pomieszczeń!- piękny widok  na  tereny zielone - balkon- winda - komórka lokatorska- siłownia - pełna baza handl...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Prof. Stefana Hausbrandta

    Gdańsk » ul. Hausbrandta

    • 719 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    !! TYLKO U NAS !!!! DOSTĘPNE TYLKO W PEPPERHOUSE !!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Doskonałe połączenie komunikacyjne z centrum Gdańska oraz obwodnicą Trójmiasta!- Wysoki standard wykończeni...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Dolna Brama

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Dolna Brama

    • 1 300 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    !!!HOT OFERTA!!!! TYLKO U NAS!!ATUTY:- Lokalizacja,- Widok na Motławę,- Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa,- Bliskość komunikacji miejskiej,- Ogródek,- Funkcjonalny ukł...

  • Mieszkanie Rumia ul. Jeziorna

    Rumia » ul. Jeziorna

    • 496 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE PEPPER HOUSE!Oferujemy do sprzedaży przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,99 m², położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku...

  • Mieszkanie Wejherowo ul. Śmiechowska

    Wejherowo » ul. Śmiechowska

    • 639 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 8 520 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,65 m2 położone w Wejherowie przy ul. Śmiechowskiej...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 530 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 522 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachw...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 488 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 620 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Matarnia ul. Elewów

    Gdańsk » Matarnia » ul. Elewów

    • 749 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    HOT OFERA W PEPPER HOUSE!!ATUTY:- bliskość terenów zielonych,- sąsiedztwo rozbudowanej infrastruktury handlowej, usługowej oraz komunikacyjnej,- 850m od stacji PKM Matarnia,- duży...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Kapuściska ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskieg...

    Bydgoszcz » Kapuściska » ul. Krzysztofa

    • 359 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Jasne 3 pokoje z balkonem na KapuściskachAtuty:cicha i spokojna okolicado własnej aranżacji jasne i przestronnedobrze skomunikowaneCharakterystyka:Mieszkanie 58 m2 usytuowane na 8...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Podbielańska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Podbielańska

    • 899 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 13 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Starego Miasta - 3 min od Dworca Głównego!Charakterystyka:Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w 3-piętrowej kamienicy wzniesionym w 19...

  • 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 1 119 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 16 955 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

• 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 735 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 18 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Sympatyczna

    Gdańsk » ul. Sympatyczna

    • 549 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 725 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    !! TYLKO U NAS !!!! DOSTĘPNE TYLKO W PEPPERHOUSE !! ATUTY NIERUCHOMOŚCI- nowoczesne osiedle,- mieszkanie gotowe do wejścia,- ogródek,- bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego,...

  • Mieszkanie Rumia ul. Gdańska

    Rumia » ul. Gdańska

    • 639 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po remoncie | Rumia, ul. Gdańska | 63,41 m² Oferuję na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Rumi, przy ul. Gdańs...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Kapuściska ul. Kapuściska

    Bydgoszcz » Kapuściska » ul. Kapuściska

    • 389 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 939 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    !! OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!!! 49m2 2 POKOJE NA PARTERZE W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI !!ATUTY:- mieszkanie w bloku z cegły!- usytuowane na parterze!- w pełni wyposażone!- jasn...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Bystrzycka

    Gdańsk » Siedlce » ul. Bystrzycka

    • 1 197 315 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 19 005 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPERHOUSE!!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z fantastycznym widokiem na Gdańsk ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- trójstronna ekspozycja oraz panoramiczne widoki na miasto...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Krawiecka

    Gdynia » Oksywie » ul. Krawiecka

    • 799 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 8 323 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    UWAGA zdjęcie główne przedstawia wizualizację możliwości aranżacji salonuMieszkanie bezczynszowe 95,86 m² z balkonem - Gdynia, ul. KrawieckaNieruchomość z ogromnym potencjałem. Na...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Cedrowa

    Gdańsk » ul. Cedrowa

    • 589 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 15 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjne mieszkanie w Wolnym Mieście!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- wyjątkowe osiedle Wolne Miasto, - przestronny taras z og...