• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 637)
  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdańsk Siedlce rynek pierwotny ul. Seweryna Goszczyńsk...

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 1 116 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 16 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośn...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Morska

    Gdynia » Śródmieście » ul. Morska

    • 849 999 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 12 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Prestiżowa lokalizacja na granicy Śródmieścia i Działek Leśnych Generalny remont zakończony w 2019 roku Nowoczesn...

  • Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Św. Faustyny

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Faustyny

    • 589 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTEPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- mieszkanie gotowe do wejścia,- parter z wyjściem na ogród, - komórka lokatorska, - wysoki standa...

  • Mieszkanie Wejherowo ul. Jana Iii Sobieskiego

    Wejherowo » ul. Jana III Sobieskiego

    • 450 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w świetnej lokalizacji!Tylko w Pepper House!Oferujemy do sprzedaży przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,50 m² położone na...

  • Mieszkanie Rumia ul. Błoń Janowskich

    Rumia

    • 281 865 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 067 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane na ulicy Błoń Janowskich, w Rumi, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz sympatyka fantastycznego...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy ul.

    Warszawa » Włochy

    • 795 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 16 915 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż jasne, niedawno po remoncie 3-pokojowe mieszkanie na skraju Ochoty i Włoch Dwustronne - jasne - świetny układ - do wprowadzenia - 2 piętro - świetna lokalizacja - PKP R...

  • 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 640 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 16 411 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 649 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 16 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 320 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 12 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachw...

  • Mieszkanie Gdynia Pustki Cisowskie ul. Chabrowa

    Gdynia » Pustki Cisowskie-Demptowo » ul. Chabrowa

    • 899 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 12 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,37m2 położone w dzielnicy Gdynia Pustki Cisowskie. Mieszkanie wykończone w wysokim stand...

  • Mieszkanie Gdańsk Chełm ul. Królowej Jadwigi

    Gdańsk » Chełm » ul. Królowej Jadwigi

    • 549 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 478 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Pogodne - Gdańsk!Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 44 m², położone na cichym i zielonym osiedlu Pogodne...

  • Mieszkanie Niemcz ul. Ks. Henryka Mrossa

    Niemcz » ul. Mrossa

    • 429 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2 POKOJE W NIEMCZU Z MIEJSCAMI POSTOJOWYMI!ATUTY:- pożądana lokalizacja- miejsce postojowe w hali garażowej- miejsce postojowe zewnętrzne- teren zamknięty- klimatyzacja w mieszkani...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Miedzyń ul. Widok

    Bydgoszcz » Miedzyń–Prądy » ul. Widok

    • 749 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    !! Mieszkanie z ogrodem !! Miedzyń !!Atuty:- bezczynszowe! - ogród ok 60 m2!- instalacja fotowoltaiczna!- piwnica 18 m2!- 2 tarasy!- klimatyzacja!- miejsce postojowe zewnętrzne!Cha...

  • Mieszkanie Gdańsk Zakoniczyn ul. Kazimierza Porębskiego

    Gdańsk » ul. Porębskiego

    • 525 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Opis nieruchomościOferujemy jasne i nowoczesne mieszkanie z pięknym widokiem na zbiornik wodny Świętokrzyska II, położone w spokojnej i zielonej okolicy. Mieszkanie narożne, (zachó...

  • 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 949 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 15 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Pruszcz Gdański ul. Podkomorzego

    Pruszcz Gdański » ul. Podkomorzego

    • 299 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferta Dostępna Wyłącznie W Pepper House !ATUTY:- spokojna okolica,- blisko komunikacji miejskiej,- wszystkie elementy wyposażenia zawarte w cenie sprzedaży- duży balkon i przynale...

  • Mieszkanie Gdynia ul. Powstania Śląskiego

    Gdynia » ul. Powstania Śląskiego

    • 3 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!W naszej ofercie pojawiło się wyjątkowe mieszkanie na wynajem położone w centrum dzielnicy Redłowo. Mieszkanie przeszło remont zaledwie rok...

  • Mieszkanie Gdynia Redłowo ul. Czesława Miłosza

    Gdynia » Redłowo » ul. Miłosza

    • 659 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 327 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOSCI:- nowoczesne i słoneczne mieszkanie,- niezależna kuchnia z oknem,- wysoki standard wykończenia - nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych,- atrakcyjny widok...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Bydgoszcz Błonie ul. Ludwika Waryńskiego

    Bydgoszcz » Błonie » ul. Waryńskiego

    • 339 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe Błonie ATUTY:- blisko centrum!- spokojna okolica!- dobrze skomunikowane!- mieszkanie po generalnym remoncie! Charakterystyka:Mieszkanie 35,1 m2 usytuowane na...

  • 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 633 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 16 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro