• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 638)
  • Mieszkanie Jazowa ul.

    Jazowa

    • 450 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69,72 m², położone w spokojnej i zielonej okolicy Jazowa niedaleko Nowego Dworu Gdańskiego. ATUTY NIERUCHOMOŚCI- ogródek idealny do wypoczynku-...

  • Mieszkanie Gdańsk Niedźwiednik ul. Leśna Góra

    Gdańsk » ul. Leśna Góra

    • 599 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA W PEPPERHOUSE!ATUTY:- spokojna i cicha okolica, - bliskość lasu,- bardzo dobra komunikacja,- infrastruktura handlowo-usługowa na wyciągnięcie ręki,- bliskość obwodnicy,-...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia ul. Platynowa

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Platynowa

    • 975 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 12 342 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 79,3 m² z piwnicą, położone na kameralnym osiedlu na Oruni Górnej w Gdańsku. To propozycja dla osób, które szukają prze...

  • Mieszkanie Reda ul.

    Reda

    • 539 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 6 911 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w centrum Redy z garażem. Układ i standardMieszkanie o powierzchni 60 m² składa się z: salonu , dużej kuchni, sypialn...

  • Mieszkanie Pruszcz Gdański ul. Jarosława Dąbrowskiego

    Pruszcz Gdański » ul. Dąbrowskiego

    • 459 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    HOT OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!link do filmu: [url] NIERUCHOMOŚCI:- gotowe do wejścia,- balkon, - piwnica,- winda,- wysoki standard wykończenia,- nowoczesne budownictwo,- pełn...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino-Leśniczówka ul. Wielkokacka

    Gdynia » Witomino-Leśniczówka » ul. Wielkokacka

    • 449 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 607 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    !!HOT OFERTA!!!!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- widok na zatokę!- ustawne pomieszczenia!- gotowe do wprowadzenia!- bliskość infrastruktury handlowo - us...

  • Mieszkanie Wejherowo ul. Jana Iii Sobieskiego

    Wejherowo » ul. Jana III Sobieskiego

    • 450 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w świetnej lokalizacji!Tylko w Pepper House!Oferujemy do sprzedaży przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,50 m² położone na...

  • Mieszkanie Rumia ul. Towarowa

    Rumia » ul. Towarowa

    • 749 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 10 856 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,60 m², położone w Rumi przy ul. Towarowej. To doskonała propozycja zarówno dla os...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Fordon rynek pierwotny ul. Fordońska

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Fordońska

    • 579 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 320 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    !! 47m2 3 POKOJE WYSOKI STANDART!!ATUTY:- wysoki standard wykończenia!- blok z 2024 r.!- dużo miejsc parkingowych!Mieszkanie składa się z 3 pokoi o powierzchni 47 m2 z dużym narożn...

  • Mieszkanie Warszawa Ursus ul. Kolorowa

    Warszawa » Ursus » ul. Kolorowa

    • 599 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 931 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    2 pokoje | Ursus - Skorosze | balkon | świetna lokalizacja | piwnicaNa sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 43,2 m², położone na 4. (ostatnim) piętrze w kameral...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Górna ul. Borkowska

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Borkowska

    • 484 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 829 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!ATUTY:-Bliskość terenów zielonych-Spokojna i cicha okolica-Wysoki standard wykończenia budynku-Funkcjonalny układ pomieszczeń-Do własnej...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Panieńska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Panieńska

    • 759 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 19 974 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:-wysoka jakość wykorzystanych materiałów,-renomowany deweloper,-bliskość Starego Miasta,-pełna infrastruktura handlowo-usługowa,-gotow...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Górzyskowo ul. Gołębia

    Bydgoszcz » Górzyskowo » ul. Gołębia

    • 560 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA W PEPPER HOUSE!3POKOJOWE MIESZKANIE - GÓRZYSKOWO!!NOWA NIŻSZA CENA!ATUTY:-Nowe budownictwo!- Winda!- Pożądana lokalizacja!- Garderoba!CHARAKTERYSTYKA:Na sprzedaż 3 pokojowe...

  • Mieszkanie Osie ul. Kościelna

    Osie » ul. Kościelna

    • 399 500 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 399 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    !!!! OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPERHOUSE !!!!! Luksus w Centrum Osia! 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z oddzielną kuchnią, gotowe do wprowadzenia  w Sercu Borów Tucholskic...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Stolarska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Stolarska

    • 779 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 981 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!!Atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone w klimatycznej kamienicy w samym sercu Gdańska. Idealna propozycja zarów...

  • Mieszkanie Sztum ul. Chełmińska

    Sztum » ul. Chełmińska

    • 189 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 5 907 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    SUPER OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!!!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- oddzielna kuchnia- niska zabudowa- duża piwnica - strych do dyspozycji- 5 minut do jeziora- szkoła po sąsiedzku- ogrz...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Jaśkowa Dolina

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Jaśkowa Dolina

    • 1 949 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 14 766 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie w secesyjnej kamienicy z 1900 roku, położone we Wrzeszczu, przy ul. Jaśkowa Dolina. To propozycja...

  • Mieszkanie Rumia ul. Jałowcowa

    Rumia » ul. Jałowcowa

    • 849 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 9 989 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI  PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- 4 pokoje w nowym budownictwie,- przestronne poddasze użytkowe- do własnej aranżacji,- loka...

  • Mieszkanie Mosty ul. Cedrowa

    Mosty » ul. Cedrowa

    • 725 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 8 951 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej 55,86 m2 / całkowitej 80,86 m2, wybudowany w 2023 roku. Usytuowany jest na ogrodzonej dzi...

  • Mieszkanie Gdynia Wielki Kack ul. Waleriana Szefki

    Gdynia » Wielki Kack » ul. Szefki

    • 799 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż jednopoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,90 m² (powierzchnia całkowita aż 100m2), położone w jednej z najbardz...