• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 638)
  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Grunwaldzka

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Grunwaldzka

    • 739 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 437 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!!ATUTY:Stylowe mieszkanie w centrum Gdanska Wrzeszcza idealne do zamieszania lub dla inwestora do wynajmu.LOKALIZACJA:Mieszkane usytuowane przy ulic...

  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Artura Grottgera

    Gdańsk » Oliwa » ul. Grottgera

    • 749 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 17 419 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Grottgera w Gdańsku Oliwie.Mieszkanie jest świeżo po remoncie - zostały wymienione wsz...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Bocianowo ul. Bocianowo

    Bydgoszcz » Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto » ul. Bocianowo

    • 379 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    DOSTĘPNE WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Dwie kawalerki na jednej KW niedaleko dworca głównego PKP pod inwestycję - świeżo po remoncie!ATUTY:- mieszkania po generalnym remoncie!- wysokie...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Bielawy ul.

    Bydgoszcz » Bielawy

    • 399 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    !! 2 POKOJOWE MIESZKANIE 43,72M² - BIELAWY !!ATUTY:- przestronne 43,72m² !- ustawny rozkład !- potencjał aranżacyjny !- balkon !- idealne pod inwestycję !CHARAKTERYSTYKA:Mieszkanie...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Bukowińska

    Warszawa » Mokotów » ul. Bukowińska

    • 649 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 20 936 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    31,40-metrowa KAWALERKA z miejscem garażowym.Układ mieszkania- Salon 16,9 m2- Kuchnia 5,1 m2- Hall 5,4 m2 (duża szafa)- Łazienka z wanną 4,0 m2- Loggia 4,3 m2przy metrze Wilanowska...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Tysiąclecia

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Tysiąclecia

    • 429 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 13 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Atuty:- lokalizacja- cicha i spokojna okolica- budynek i klatka schodowa po generalnym remoncie- bliskość UG i AWF- świetna propozycja inwestycyjna...

  • Mieszkanie Gdańsk Kowale ul. Zeusa

    Gdańsk » ul. Zeusa

    • 530 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA!! TYLKO U NAS!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Funkcjonalny układ pomieszczeń- Komfortowa lokalizacja,- Dobrze skomunikowane,- Cicha i spokojna okolica,- Pełne zaplecze usługowo-ha...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Tadeusza Kościuszki

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Kościuszki

    • 997 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 18 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż unikatowe, przestronne 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy z 1973 roku, położone w samym sercu Dolnego Wrzeszcza. ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- doskonała lokalizacja - spacerem...

  • Mieszkanie Gdańsk Brzeźno ul. Karola Chodkiewicza

    Gdańsk » Brzeźno » ul. Chodkiewicza

    • 414 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 15 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    HOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż mieszkanie stanowiące świetną inwestycję i doskonałą bazę do własnej aranżacji. Lokal położony jest na parterze na osiedlu Brzeźno w G...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe rynek pierwotny ul. Drwęcka

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Drwęcka

    • 668 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 17 129 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z terminem oddania do użytkowania w I kwartale 2026 roku, 1 pokój z możliwością wydzielenia aneksu sypialnianego. Pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka...

  • Mieszkanie Gdynia ul. Rdestowa

    Gdynia » ul. Rdestowa

    • 1 099 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 12 489 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE! ATUTY NIERUCHOMOSCI:- Funkcjonalna przestrzeń - unikatowe, 5-pokojowe mieszkanie - Gotowe do wprowadzenia - Dwupoziomowy układ - wyraźny podzi...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Amundsena

    Gdańsk » ul. Amundsena

    • 829 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 10 767 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Świetna lokalizacja - Gdańsk MorenaDynamicznie rozwijająca się dzielnica z pełną infrastrukturą i bardzo dobrą komunikacją miejską (tramwaj, autobus, PKM)...

  • Mieszkanie Reda ul. Krajobrazowa

    Reda » ul. Krajobrazowa

    • 2 300 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSEPrzedmiotem oferty najmu jest dwupokojowe, mieszkanie usytuowane w bezpośredniej bliskości lasu, przy ul. Krajobrazowej w Red...

  • Mieszkanie Gdynia Grabówek ul. Stefana Okrzei

    Gdynia » Grabówek » ul. Okrzei

    • 545 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 17 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32 m², z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Stefana Okrzei w Gdyni (dzielnica Grabówek)....

  • Mieszkanie Gdynia Leszczynki ul. Opata Hackiego

    Gdynia » Leszczynki » ul. Hackiego

    • 345 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 13 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚĆI PEPPER HOUSE !Na sprzedaż jasne mieszkanie z możliwością wyodrębnienia osobnego pokoju z oknem. Blisko SKM, w dzielnicy Leszczynki w Gdyni.Of...

  • Mieszkanie Gdynia Grabówek ul. Gen. Orlicz-Dreszera

    Gdynia » Grabówek » al. Orlicz-Dreszera

    • 741 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 11 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 8 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m², położone w Gdyni przy ul. gen. Orlicz-Dreszera. Lokal o dużym potencjale inwestycyjnym, idealny zarówno dla osób szukających...

  • Mieszkanie Wejherowo ul. Kazimierza Dzięcielskiego

    Wejherowo » ul. Dzięcielskiego

    • 539 999 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8m2 w Wejherowie na parterze z ogródkiem!   ATUTY NIERUCHOMOŚCI: - duży ogródek - ok 90m2, -...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Długa

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Długa

    • 1 475 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 17 152 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 86,2m2, położone na 3. piętrze w klimatycznej kamienicy przy ul. Długiej - jednej z najb...

  • Nowe mieszkania 50,8m2 do 90m2- Boguchwała

    Mogielnica

    • 399 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    MIESZKANIA JEDNO I DWUPOZIOMOWE BEZ PROWIZJI NA SPRZEDAŻ, STAN DEWELOPERSKI- GMINA BOGUCHWAŁA.DO sprzedania oferujemy mieszkania 50.82m2 na parterze i 55.43m2 na piętrze, w bloku d...

  • Mieszkanie Gdańsk Zakoniczyn ul. Jaworzniaków

    Gdańsk » ul. Jaworzniaków

    • 425 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 13 282 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    !!OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- świetnie skomunikowane!- gotowe do wprowadzenia!- bliskość szkół i przedszkoli!- ekspozycja północno - wschodnia!CHARAKTERYS...