• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 618)
  • Mieszkanie Pogórze ul. Tadeusza Kościuszki

    Pogórze » ul. Kościuszki

    • 599 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- gotowe do wprowadzenia,- ustawne, funkcjonalne,- duży, słoneczny OGRÓD i TARAS! - ekspozycja południowa -...

  • Mieszkanie Rumia rynek pierwotny ul. Mickiewicza

    Rumia » ul. Mickiewicza

    • 545 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE !! NOWY BUDYNEK W SPRZEDAŻY - OSTATNIE MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ Z ODBIOREM W TYM ROKUPo błyskawicznej sprzedaży pierwszego etapu - zap...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdańsk Siedlce rynek pierwotny ul. Seweryna Goszczyńsk...

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 683 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 262 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośn...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Połczyńska

    Gdańsk » ul. Połczyńska

    • 799 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!ATUTY:- nowe budownictwo,- spokojna okolica,- wysoki standard wykończenia,- dwa miejsca postojowe,- duża komórka lokatorskaNIERUCHOMOŚĆ:Mie...

  • Mieszkanie Reda ul. Storczykowa

    Reda » ul. Storczykowa

    • 530 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 193 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    GORĄCA OFERTA! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Redzie!Dostępne tylko w Biurze Nieruchomości Pepper House!Mieszkanie idealne dla rodziny lub pary ceniącej komfort i w...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 467 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 14 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachw...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Wyżyny ul. Ogrody

    Bydgoszcz » Wyżyny » ul. Ogrody

    • 299 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 344 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 11 piętro

    !! Kawalerka  32 m2!! Wyżyny !! Pod klucz!!ATUTY:- dobrze skomunikowane, ścisłe centrum!- mieszkanie  ze sprzętami AGD!- po generalnym remoncie!CHARAKTERYSTYKA:Kawalerka 32 m2 usyt...

  • Mieszkanie Gdańsk Chełm, Południe ul. Henryka Hubertusa Jabłoński...

    Gdańsk » Chełm » ul. Henryka Pobożnego

    • 849 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 11 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ul. JabłońskiegoUnikalne atuty nieruchomości:✨ Przepiękny widok na Żuławy - jedno z nielicznych mieszkań w okolicy, które oferu...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 339 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 13 560 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

• Mieszkanie Rumia ul. Sabata

    Rumia » ul. Sabata

    • 547 950 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 6 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- 4 sypialnie- oddzielna kuchnia- gotowy do zamieszkaniaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 84,30 m2 w Rumi. Świetna...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 340 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 13 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

• Mieszkanie Nowy Dwór Gdański ul. Gen. Tadeusza Kościuszki

    Nowy Dwór Gdański » ul. Kościuszki

    • 580 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze dwupiętrowej kamienicy. Na około 90m2 powierzchni po podłodze składają się z:- ustawny jasny pokój d...

  • Mieszkanie Wejherowo rynek pierwotny ul. Orzeszkowej

    Wejherowo » ul. Orzeszkowej

    • 699 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 7 437 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Budnynki jednorodzinne dwulokalowe (bliźniaki).2 OSTATNIE LOKALE MIESZKALNE: 1A, 2B- bezczynszowe- rynek pierwotny, bez podatku PCC- stan deweloperski- 4 lub aż 5 pokoi (poddasze d...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 324 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 12 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

• 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 449 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 17 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

• Mieszkanie Hiszpania Torre De La Horadada ul. C. Salar

    Hiszpania

    • 395 000 € cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 4 541 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    PODANA CENA JEST CENĄ NETTO. DO OSTATECZNEJ CENY NALEŻY DOLICZYĆ OK 13,5 % WARTOŚCI NIERUCHOMOŚCI. (KOSZTY OKOŁOTRANSAKYCJNE W TYM PODATEK VAT) Film nieruchomości: [url] przestronn...

  • Mieszkanie Sopot ul. Architektów

    Sopot » ul. Architektów

    • 949 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 18 608 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA!!  DOSTĘPNA W BIURZE PEPPER HOUSE!ATUTY:- Lokalizacja,- 14 minut spacerem od plaży,- 700 m do SKM, - Piwnica 18,3 m2,- Funkcjonalny układ pomieszczeń,- Osobna kuchnia,-...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Bosmańska

    Gdynia » Oksywie » ul. Bosmańska

    • 519 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z potencjałem- gotowe do zamieszkania po odświeżeniu! Szukasz wygodnego mieszkania w dobrze skomunikowanej, spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa ul. Dywizjonu 303

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Dywizjonu 303

    • 849 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 18 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż tylko w Pepper House!ATUTY: - nowe budownictwo 2018r- gotowe do wejścia- świetna inwestycja w topowej lokalizacji Gdańska- taras- świeżo po remoncie - styczeń 2025- kom...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Osiedle Leśne ul.

    Bydgoszcz » Leśne

    • 459 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    !! Mieszkanie 51m2 !! Leśne z balkonem 2 pokoje !!ATUTY:- nowa instalacja elektryczna !- nowa instalacja hydrauliczna !- nowe meble kuchenne pod wymiar !- parking pod blokiem !- no...