• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 638)
  • Mieszkanie Wejherowo ul. Przemysłowa

    Wejherowo » ul. Przemysłowa

    • 399 999 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 527 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    !! TYLKO U NAS !!!! DOSTĘPNE TYLKO W PEPPERHOUSE !! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,30m2 w Wejherowie przy ul. Przemysłowej z ogródkiem oraz możliwością zakupu...

  • Mieszkanie Wejherowo ul. Kazimierza Dzięcielskiego

    Wejherowo » ul. Dzięcielskiego

    • 549 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,40m2 położone w Wejherowie.  Nieruchomość składa się z:salonuoddzielnej kuchnidwóch pok...

  • Mieszkanie Rumia rynek pierwotny ul. Mickiewicza

    Rumia » ul. Mickiewicza

    • 499 900 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 258 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE !! NOWY BUDYNEK W SPRZEDAŻY - OSTATNIE MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ Z ODBIOREM W TYM ROKUPo błyskawicznej sprzedaży pierwszego etapu - zap...

  • Mieszkanie Aleksandrów Kujawski ul. Bolesława Prusa

    Aleksandrów Kujawski » ul. Prusa

    • 479 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSEBliźniak - Aleksandrów Kujawski ATUTY:- Możliwość dostosowania do własnych potrzeb- Lokalizacja- Przestronność i funkcjonalność CHARAKTERYSTYKA:Bliźniak...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdańsk Siedlce rynek pierwotny ul. Seweryna Goszczyńsk...

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 1 079 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 14 987 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośn...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Franciszka Rakoczego

    Gdańsk » ul. Rakoczego

    • 3 500 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 14 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSEATUTY:- fenomenalna lokalizacja - wysokiej jakości wykończenie- 2 niezależne sypialnie- pełna infrastruktura handlowa i usługowaCHARAKTERYSTYKAOferuje...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Majdańska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Majdańska

    • 1 479 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 14 222 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Sprzedam przestronny 3/4-pokojowy apartament 103,6 m² z balkonem i garażem - Majdańska, GrochówZapraszam na prezentację komfortowego, bardzo dobrze doświetlonego 3-pokojowego apart...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Inż. J. Śmidowicza

    Gdynia » Oksywie » ul. Śmidowicza

    • 649 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    !! TYLKO U NAS !!!! DOSTĘPNA TYLKO W PEPPERHOUSE !!ATUTY:- słoneczne mieszkanie- gotowe do wejścia - miejsce w hali garażowej- duża komórka lokatorska- zabudowa stała wykonana prze...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 349 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 12 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachw...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Czyżkówko ul. Wyrzyska

    Bydgoszcz » Czyżkówko » ul. Wyrzyska

    • 529 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA W PEPPER HOUSE2 pokoje- 1 piętro - CzyżkówkoATUTY:- Nowe budownictwo- 2 niezależne pokoje- Zamknięte osiedle- Szybki termin wydania- Spokojna okolicaCHARAKTERYSTYKA:Mieszkan...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Kapuściska ul. Wojska Polskiego

    Bydgoszcz » Kapuściska » ul. Wojska Polskiego

    • 819 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 11 536 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    !! OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE !!!! MIESZKANIE URZĄDZONE POD KLUCZ - GOTOWE DO WPORWADZENIA !!!! 71M2 4 POKOJE 2 PIĘTRO W NOWOCZESNYM OBIEKCIE - KAPUŚCISKA !!ATUTY:- wykoń...

  • Mieszkanie Sopot Kamienny Potok ul. Józefa Kraszewskiego

    Sopot » Kamienny Potok » ul. Kraszewskiego

    • 520 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 20 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!Atuty nieruchomości :- spokojna dzielnica Sopotu- mieszkanie po generalnym remoncie w 2024 roku- bliskość morza i lasu- mie...

  • Mieszkanie Rumia ul. Szczecińska

    Rumia » ul. Szczecińska

    • 425 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rumi Janowo przy ul. Szczecińskiej. ATUTY NIERUCHOMOŚĆ:- świetna lokalizacja,- duży balk...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Śląska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Śląska

    • 2 800 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    SUPER OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!!!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- nowe budwonictwo 2022 rok- w pełni wyposażone- gotowe do zamieszkania- niska zabudowa- 10minut do plaży i 6 minut do...

  • Mieszkanie Gdynia Pustki Cisowskie ul. Jaśminowa

    Gdynia » Pustki Cisowskie-Demptowo » ul. Jaśminowa

    • 449 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 761 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House!ATUTY NIERUCHOMOŚĆI:- bliskość lasu- sąsiedztwo terenów rekreacyjnych- cicha, spokojna okolica- pełna infrastruktura usługowo - handlowa- d...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Fordon ul. Produkcyjna

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Produkcyjna

    • 759 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 11 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Luksusowe 3 pokoje w Fordonie 65,5 m2 - Klimatyzacja & Kominek!To idealna propozycja dla osób szukających wnętrza „pod klucz” - pachnącego nowością, w pełni wyposażonego i wykończo...

  • 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 999 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 15 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

• 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 653 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 16 325 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Bobrowa

    Gdańsk » Oliwa » ul. Bobrowa

    • 699 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA  W PEPPER HOUSE !ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- trzy niezależne pokoje z balkonem- piękny widok na las i morze- słoneczne wnętrze - budynek zlokalizowany przy ścianie lasu-...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa ul. Konstantego Ciołkowskiego

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Ciołkowskiego

    • 860 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 11 781 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    Na sprzedaż - Przestronne 4-pokojowe mieszkanie | Gdańsk Zaspa-Rozstaje Lokalizacja: ul. Ciołkowskiego, Gdańsk Zaspa-Rozstaje Widok: z okien rozciąga się panorama miasta oraz Zatok...