• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 638)
  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Potęgowska

    Gdańsk » ul. Potęgowska

    • 869 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- ciche i spokojne osiedle,- cichobieżna winda!- blisko komunikacji miejskiej!- klimatyzacja,- dwie łazienki,- taras oraz balkon.CHARA...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdańsk Siedlce rynek pierwotny ul. Seweryna Goszczyńsk...

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 589 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 19 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośn...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 568 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachw...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Warneńska

    Gdańsk » ul. Warneńska

    • 640 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 323 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji z bogato rozwiniętą infrastrukturą usługowo-handlową i komunikacy...

  • Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Czesława Niemena

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Niemena

    • 1 870 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 14 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA!!APARTAMENT 131,86m2 FORT FOREST Chwarzno-Wiczlino.ATUTY:- duży taras, - nowoczesny design,- duże okna,- wysoka jakość zastosowanych materiałów,- winda w budynku- klimat...

  • Mieszkanie Puck ul. Hieronima Derdowskiego

    Puck » ul. Derdowskiego

    • 430 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE! Na sprzedaż  3-pokojowe mieszkanie w Pucku o łącznej powierzchni użytkowej 46,5m2 położone nieopodal Zatoki Puckiej!   ATUTY NIERUCHOMOŚCI: - pl...

  • Mieszkanie Reda ul. Olchowa

    Reda » ul. Olchowa

    • 599 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE! Na sprzedaż ciepłe i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,8m2 w kameralnej części Redy w otoczeniu domków je...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 470 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 703 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Aniołki ul. Wrocławska

    Gdańsk » Aniołki » ul. Wrocławska

    • 839 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 12 908 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE PEPPER HOUSE!ATUTY:- Po generalnym remoncie!- Tylko ok. 10 min od ulicy Długiej!- Wysoka jakość zastosowanych materiałów- Nowoczesny design- Sp...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Adm. J. Unruga

    Gdynia » Obłuże » ul. Unruga

    • 499 900 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-pokojowe mieszkanie na Gdyńskim Obłużu - z murowanym garażem!Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o powierzchni 57,5 m², położonego w spokojnej, zielonej oko...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 644 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Igielnicka

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Igielnicka

    • 649 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    NA SPRZEDAŻ TYLKO W PEPPER HOUSEATUTY: - idealna lokalizacja - ul. Igielnicka tuż obok Gdańskiej starówki i Motławy - gotowe do wejścia i wydania- idealne pod wynajem krótkotermino...

  • Mieszkanie Gdańsk Brzeźno ul. Gdańska

    Gdańsk » Brzeźno

    • 1 220 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 15 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie położone zaledwie 300 m od plaży oraz parku. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z lat 70 i dzieli się na:-...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 586 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Janki Bryla

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Bryla

    • 809 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 11 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- świetna lokalizacja.- renomowany deweloper- pełne wyposażenie i umeblowanie (zawarte w cenie)- zadbane nowoczesne os...

  • Mieszkanie Gdańsk Żabianka ul. Jakuba Wejhera

    Gdańsk » Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia » ul. Wejhera

    • 499 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 15 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPERHOUSEATUTY:- doskonała lokalizacja, 12 minut SKM Gdańsk Żabianka, 3 minuty do parku Przymorze, 10 minut do morza,- wymieniona instalacja elektryczna i hydra...

  • Mieszkanie Jastrzębia Góra ul. Derdowskiego

    Jastrzębia Góra » ul. Derdowskiego

    • 699 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE! Na sprzedaż 2 pokojowy apartament o powierzchni 51,2m2 położony w Jastrzębiej Górze. Wykończony w wysokim standardzie, stanowi świetny obiekt do kró...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Partyzantów

    Gdynia » Śródmieście » ul. Partyzantów

    • 867 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 17 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:✅ Świetna lokalizacja - 700 m do Bulwaru Nadmorskiego✅ Doskonała komunikacja - 500 m do SKM Wzgórze, 100 m do przystanku ZKM✅ Komfortowe rozwiązania - winda, ba...

  • Mieszkanie Gdańsk Suchanino ul. Macieja Kamieńskiego

    Gdańsk » Suchanino » ul. Kamieńskiego

    • 595 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż komfortowe i przytulne mieszkanie o powierzchni 42,42 m², położone w dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańska - Suchanino. Zaledwie 10 mi...

  • Mieszkanie Straszyn ul. Starogardzka

    Straszyn » ul. Starogardzka

    • 659 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!! ATUTY NIERUCHOMOSCI: - nowoczesne i słoneczne mieszkanie,- funkcjonalny układ,- komfortowa lokalizacja,- pełne zaplecze usługowo-handlowe,-...