• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 638)
  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Słupecka

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Słupecka

    • 1 699 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 18 075 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93,8 m², położone na 1. piętrze w 3-piętrowej kamienicy o charakterystycznej, gdyńskiej architekturze modernistycznej z...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Cypr Kıbrıs rynek pierwotny ul. Royal Street

    Józefin k. Nowosiółek » ul. Royal

    • 201 099 € cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 3 529 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    HOT OFERTA!!!Na sprzedaż luksusowe apartamenty!Inwestycja GRAND SAPPHIRE  to nowoczesny i unikalnym designem.Apartament 1+1 o powierzchni 50 m² + 7 m² taras składa się: z 1 sypialn...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Chmielna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Chmielna

    • 884 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 25 258 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI- monitorowane i strzeżone osiedle- mieszkanie w pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia lub wynajmu- możliwość przejęcia najmu krótkoterminowego- prestiżowa in...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Śródmieście ul. Ogrodowa

    Bydgoszcz » Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto » ul. Ogrodowa

    • 299 999 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 9 678 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    DOSTĘPNE TYLKO W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż kawalerka w budynku z 2020 roku gotowa do zamieszkania. Lokal wolny od ręki.ATUTY:- gotowe do zamieszkania!- winda!- balkon!- wyposażenie...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek ul. Olgierda

    Warszawa » Targówek » ul. Olgierda

    • 899 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 14 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3-pok. mieszkanie po generalnym remoncie - blisko metraNa sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe po gruntownym remoncie, położone na Targówku Mieszkaniowym, w spokojne...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Kołobrzeska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Kołobrzeska

    • 539 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Przymorzu. To idealna propoz...

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia ul. Kcyńska

    Gdynia » Chylonia » ul. Kcyńska

    • 530 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,01 m², zlokalizowane w doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdynia Chylonia. Lo...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 1 389 419 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 19 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, Etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: A_129, loggia: 6,7 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brok...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Stefana Batorego

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Stefana Batorego

    • 630 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 17 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI po generalnym remoncie - gotowe do wprowadzenia, bez dodatkowych nakładów słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie balkon + przyna...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 981 152 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 26 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    0% prowizji, Etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: A_190, loggia: 6,7 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brok...

  • Mieszkanie Reda ul. Rymarska

    Reda » ul. Rymarska

    • 619 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m², położone w centrum Redy, na nowym osiedlu z 2023 roku przy ul. Rymarskiej. Lokal wykończony w stylu Marine/Hampto...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze rynek pierwotny ul. Szymona Czechowicza

    Gdynia » Pogórze » ul. Czechowicza

    • 744 480 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 9 545 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Szymona Czechowicza, w pięknej Gdyni, które zachwyci każdego...

  • Mieszkanie Konstancin-Jeziorna rynek pierwotny ul.

    Konstancin-Jeziorna

    • 1 950 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 10 894 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 178m2+ ogród o pow. 309,58m2, obecnie są 4 pokoje ale jest możliwość po wydzieleniu uzyskania w sumie 7 pokoi. Salon przestronny z panoramicznymi...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Piastowska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Piastowska

    • 529 999 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 w Gdańsku przy ul. Piastowskiej.   ATUTY NIERUCHOMOŚCI: - funkcj...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Gen. Romana Abrahama

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Abrahama

    • 1 300 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 16 884 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    !!OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z miejscem w garażu podziemnym na Gocławiu!Komfortowe mieszkanie w spokojnej i dobrze skomunikowanej...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Adm. J. Unruga

    Gdynia » Pogórze » ul. Unruga

    • 499 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie + garaż TYLKO U NAS- wygodne drugie piętro- dostępne od ręki- budynek po termomodernizacji- spokojna okolica- doskonale skomunikowane- pełna infrastruktura handlowo-usłu...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Adm. J. Unruga

    Gdynia » Obłuże » ul. Unruga

    • 433 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 414 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Funkcjonalny układ pomieszczeń  - 3 niezależne pokoje oraz osobna kuchnia zapewniają komfort zarówno dla rodziny, jak i pod wynajem Dwustronna ekspozyc...

  • Mieszkanie Rumia rynek pierwotny ul. Mickiewicza

    Rumia » ul. Mickiewicza

    • 459 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 368 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE !!PRZEDSPRZEDAŻ - NOWY BUDYNEK W SPRZEDAŻYPo błyskawicznej sprzedaży pierwszego etapu - zapraszamy Państwa do zapoznania się z kolej...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Częstochowska

    Gdańsk » ul. Częstochowska

    • 614 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 13 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- SPÓŁDZIELCZO- WŁASNOŚCIOWE PRAWO DO LOKALU (możliwy zakup przez obcokrajowca)- 2 pokoje, oddzielna kuchnia- d...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 1 314 931 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 22 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, Etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: A_120, ogródek: 10 m, ( w tym taras: 4,74 m ) zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące i...