• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 638)
  • Mieszkanie Cypr Kıbrıs rynek pierwotny ul. Esentepe

    Józefin k. Nowosiółek

    • 389 549 € cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 350 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    HOT OFERTA!!!Na sprzedaż luksusowe apartamenty!Inwestycja CASA DEL MARE to nowoczesny i unikalnym designem.Apartament 1+1 Loft Penthouse o powierzchni  53 m2 składa się z: 1 sypial...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Bzowa

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Bzowa

    • 630 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 696 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Przestronne 3-Pokojowe Mieszkanie w Gdańsku z Pięknym Widokiem i BalkonemMetraż i układMieszkanie o powierzchni 46,03 m², idealnie rozplanowane na 3 pokoje:Salon z aneksem kuchenny...

  • Mieszkanie Kosakowo ul. Złote Piaski

    Kosakowo » ul. Złote Piaski

    • 441 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE CHARAKTERYSTYKA:Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 36,35 m2 usytuowany na pierwszym piętrze, dwupiętrowego budynku , w którego skład wchodzi:- sal...

  • Mieszkanie Iława ul. Tadeusza Kościuszki

    Iława » ul. Kościuszki

    • 779 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 11 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie | Iława | 66 m²Na sprzedaż wyjątkowe, nowe mieszkanie z 2024 roku, położone p...

  • Mieszkanie Rumia ul. Pomorska

    Rumia » ul. Pomorska

    • 370 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 873 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: - świetna lokalizacja - funkcjonalny rozkład pomieszczeń- oddzielna kuchnia- wymieniona instalacja elektryczna!- bli...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Kołobrzeska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Kołobrzeska

    • 549 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 448 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    HOT OFERTA! TYLKO W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Przymorzu Wielkim. To idealna propozycja zarówno...

  • Mieszkanie Cypr Kıbrıs rynek pierwotny ul. Royal Street

    Józefin k. Nowosiółek » ul. Royal

    • 2 443 665 € cena
    • 384 m2 powierzchnia
    • 6 364 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA!!!Na sprzedaż luksusowe apartamenty!Inwestycja GRAND SAPPHIRE  to nowoczesny i unikalnym designem.Apartament 4+1 o powierzchni  od 127 m² + 90 m² taras + 167 m² dach uży...

  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Kaszubska Droga

    Gdańsk » Osowa » ul. Kaszubska Droga

    • 1 099 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 11 448 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSEATUTY NIERUCHOMOŚCI:- fenomenalny widok na jezioro Osowskie- kameralne, ogrodzone osiedle (tylko 60 lokali) - szybkie wydanie - kupujesz i się wprowad...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Saska Kępa ul. Lizbońska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Lizbońska

    • 994 080 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 19 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji deweloperskiej, oddane do użytkowania, 2 pokoje na parterze z ogródkiem 26m2.Lokalizacja: komunikacja miejska 12 linii autobusowych du...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 918 734 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 25 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    0% prowizji, Etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: A_167, loggia: 6,7 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brok...

  • Mieszkanie Wejherowo ul. Jana Iii Sobieskiego

    Wejherowo » ul. Jana III Sobieskiego

    • 450 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!Na sprzedaż o powierzchni 55,50 m² zlokalizowane w Wejherowie przy ulicy Jana III Sobieskiego. Mieszkanie mieś...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Hilarego Koprowskiego

    Gdańsk » ul. Koprowskiego

    • 588 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS! ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Nowoczesny i funkcjonalny standard wykończenia - System Smart Home - inteligentne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, elektrycz...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Benisławskiego

    Gdynia » Obłuże » ul. Benisławskiego

    • 539 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSEATUTY NIERUCHOMOŚCI: budynek z windą, świeżo po remoncie klatki schodowej, docieplony i odmalowany duży balkon funkcjonalny układ z oddzielną kuchni...

  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Wita Stwosza

    Gdańsk » Oliwa » ul. Stwosza

    • 599 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 17 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w doskonałej lokalizacji - w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu Gdańskiego. Nieruchomość idealna...

  • Mieszkanie Rumia ul. Mickiewicza

    Rumia » ul. Mickiewicza

    • 349 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 433 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE !!Mieszkanie o powierzchni 36,72m2 nowej inwestycji w Rumi. Przestronne mieszkanie:* z miejscem postojowym zewnętrznym* z własną kom...

  • Mieszkanie Rumia ul. Skarpowa

    Rumia » ul. Skarpowa

    • 799 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 8 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- mieszkanie bezczynszowe!- ogródek - kominek- przestronne dwupoziomowe mieszkanie - garaż (dodatkowo płatny 50 000 zł.)- duża piwn...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Seweryna Goszczyńskiego

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 529 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 121 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Atuty nieruchomości:-dwustronna ekspozycja (ciepło i słonecznie cały dzień!)-ustawne pokoje-pełna infrastruktura handlowo-usługowa-bardzo d...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Lawendowe Wzgórze

    Gdańsk » ul. Lawendowe Wzgórze

    • 819 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE.ATUTY:- 3 pokoje - duży przestronny ogród (81m2)- wysoki standard wykończenia!- nowe budownictwo!- funkcjonalny rozkład pomieszczeń!- możliwość...

  • Mieszkanie Cypr Kıbrıs rynek pierwotny ul. Esentepe

    Józefin k. Nowosiółek

    • 521 651 € cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 521 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA!!!Na sprzedaż luksusowe apartamenty!Inwestycja CASA DEL MARE to nowoczesny i unikalnym designem.Apartament 2+1 Loft Poolhouse o powierzchni  80 m2 składa się z: 2 sypial...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Czerniakowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Czerniakowska

    • 939 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 16 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 pokoje | 58,1 m² | klimatyzacja | nowa instalacja | Mokotów - CzerniakówNa sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,1 m², położone na 3. piętrze w budynku z windą...