• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 637)
  • 1 / 4
    Mieszkanie Kębłowo rynek pierwotny ul. Malinowa

    Kębłowo » ul. Malinowa

    • 439 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 969 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    ATUTY:- ogród 146 m2- po odbiorach- 2 miejsca postojowe- 3 pokoje- spokojna okolica wśród domów jednorodzinnychLokalizacja:Kębłowo - malownicza kaszubska wieś, położona w województ...

  • Mieszkanie Rumia ul. Wyżynna

    Rumia » ul. Wyżynna

    • 510 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 623 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTEPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na ogrodzonym osiedlu z 2001r. Mieszkanie znajduje się na parterze trzykondygnacyjnego budynku. Powierzchn...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

    • 299 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 16 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- bardzo dobrze skomunikowana dzielnica,- pełne zaplecze handlowo - usługowe,- bliskość lasów i terenów rekreacyjnych,- nowoczesne wykończenie mieszkania- przep...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Sztutowo ul. Gdańska

    Sztutowo » ul. Gdańska

    • 232 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 10 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI- w pełni wykończony- gotowy do wprowadzenia lub wynajmu- możliwość montażu aneksu kuchennego- 3km do morzaCHAR...

  • Mieszkanie Bolszewo ul. Nasturcjowa

    Bolszewo » ul. Nasturcjowa

    • 410 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE PEPPER HOUSEGOTOWE DO ODBIORU mieszkanie na OSIEDLU SŁONECZNE BOLSZEWO! Zakup z drugiej ręki (r. wtórny) - mieszkanie w stanie deweloperskimNa sprzedaż mie...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Bydgoszcz Śródmieście rynek pierwotny ul.

    Bydgoszcz » Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto

    • 620 060 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 335 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    ! MIESZKANIE 3-POKOJOWE Z LOGOTERMĄ I INSTALACJĄ KLIMATYZACJI | KAPUŚCISKA !ATUTY: Energooszczędność: System Logoterm oraz wentylacja hybrydowa. Komfort: Gotowa instalacja pod...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Fordon rynek pierwotny ul. Fordońska

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Fordońska

    • 419 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!IDEALNE POD NAJEM DLA PARY LUB STUDENTÓW! ATUTY:- pełne wyposażenie!- klimatyzacja!- nowe budownictwo!- balkon!- budynek z windą!- zakup bez PCC!CHA...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Św. Barbary

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Barbary

    • 2 639 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 19 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Atuty:- lokalizacja ścisłego Starego Miasta- ostatnie piętro ze słoneczną ekspozycją- przestronny taras (ok. 35 m2!)- wysoki standard wykończenia w minimalistycznym stylu- dwa miej...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia ul. Stefana Ramułta

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Ramułta

    • 529 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 139 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:-ustawne pokoje,-pełna infrastruktura handlowo-usługowa,-bardzo dobra lokalizacja,-cicha i spokojna okolica,-niski czynsz...

  • Mieszkanie Gdańsk Stogi ul. Jodłowa

    Gdańsk » Stogi z Przeróbką » ul. Jodłowa

    • 659 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Witam,Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w niezwykle spokojnej i cichej okolicy, idealne dla osób szukających miejsca blisko natury, a jednocześnie dobrze skomunikowanego z m...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Chełmska

    Warszawa » Mokotów » ul. Chełmska

    • 899 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 15 772 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    3-pokojowe mieszkanie świeżo po remoncie | 57,49 m²| balkon | możliwe dodatkowe pomieszczenie 8m² | Mokotów, Sielce - ul. Chełmska Cena: 899 000 złCena za m²: 15 637 zł/m²Powierzch...

  • Mieszkanie Gdańsk Kokoszki ul. Różany Stok

    Gdańsk » Kokoszki » ul. Różany Stok

    • 649 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPERHOUSE!ATUTY:- loggia z widokiem na zieleń, idealna na poranną kawę- oddzielna, duża kuchnia z oknem - spokojna dzielnica Gdańska z bardzo dobrym dostę...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Kazimierza Wielkiego

    Gdańsk » ul. Kazimierza Wielkiego

    • 569 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Dostępne tylko w Pepper House!! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul.Kazimierza Wielkiego ATUTY NIERUCHOMOŚCI: - jasny salon z aneksem,- ustawne 3 pokoje- duży balkon,- naz...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 10
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 265 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 974 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2-POKOJOWE MIESZKANIE NA 1 PIĘTRZE W NISKIM BLOKU – GÓRCZYN LOKALIZACJA: Nieruchomość położona w jednej z najbardziej lubianych i popularnych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego – Gó...

  • Mieszkanie Szczecin
    Mieszkanie Szczecin

    Szczecin

    • 795 200 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 11 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przedmiotem sprzedaży jest przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m², usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku. Mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych...

  • Do sprzedania mieszkanie na Polanie Szaflarskiej
    1 / 9
    Do sprzedania mieszkanie na Polanie Szaflarskiej

    Nowy Targ

    • 660 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    REZERWACJA !! Do sprzedania mieszkanie w Nowym Targu na Polanie Szaflarskiej o powierzchni 48mkw., z balkonem. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka. IV piętro z windą. M...

  • Wygodne 3 pokoje, duży ogródek, taras, wysoki
    Wygodne 3 pokoje, duży ogródek, taras, wysoki

    Warszawa

    • 729 188 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Kameralna inwestycja mieszkaniowa na pograniczu Ursus i Piastów Nowoczesna, kameralna inwest...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Kremerowska
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Kremerowska

    Kraków

    • 1 990 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 16 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    >> REZERWACJA > Oferta na wyłączność > Nasze biuro współpracuje z renomowanym doradcą kredytowym z mFinanse, który przedstawi Państwu propozycje z kilkunastu banków oraz pomoże Pań...

  • Wszystko w cenie: mieszkanie blok, garaż, działka
    1 / 14
    Wszystko w cenie: mieszkanie blok, garaż, działka

    Gołdap

    • 269 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie + garaż + budynek gospodarczy + działka + ogródek – wszystko w jednym miejscu! Gołdap Masz dość szukania miejsca parkingowego? Dojazdów na działkę ROD oraz zimą skroban...

  • Mieszkanie Wrocław gm. Wrocław-Fabryczna Grabiszyn, Inżynierska
    Mieszkanie Wrocław gm. Wrocław-Fabryczna Grabiszyn, Inżynierska

    Wrocław

    • 524 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 46,8m2 - pełen rozkład, składające się z 3 pokoi, łazienki, osobnej kuchni, oraz loggi.  Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni około 2,5 m2  Budyn...