• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 638)
  • Mieszkanie Rumia, Wyżynna
    Mieszkanie Rumia, Wyżynna

    Rumia

    • 1 080 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 9 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    RUMIA | 110 m² | DWUPOZIOMOWE Z POTENCJAŁEM Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe, niezwykle przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ponad 110 m², położone w jednej z najb...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Obrońców Westerplatte
    Mieszkanie Kołobrzeg, Obrońców Westerplatte

    Kołobrzeg

    • 655 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 13 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE BLISKO LATARNI MORSKIEJ W KOŁOBRZEGU! Przedstawiamy Państwu mieszkanie znajdujące się zaledwie kilka kroków od plaży, latarni morskiej oraz kołobrzeskiego...

  • Szept historii w objęciach nowoczesności
    Szept historii w objęciach nowoczesności

    Wrocław

    • 729 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 16 954 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Poranne słońce leniwie tańczy na ścianach, budząc wnętrze do życia w rytmie Twoich marzeń. Poczujesz tu kojący zapach świeżo parzonej kawy, która smakuje zupełnie inaczej w tak wys...

  • Mieszkanie Wiadrów gm. Paszowice
    1 / 12
    Mieszkanie Wiadrów gm. Paszowice

    Wiadrów

    • 185 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ Kategoria: mieszkania Lokalizacja: Wiadrów, gm. Paszowice Pokoje: 2 Piętro: I Powierzchnia: 48,66 m2 NAJWIĘKSZE ZALETY!...

  • Mieszkanie Jędrzejów
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 471 680 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 42,88m2 zlokalizowane na IV piętrze w nowo powstającej inwestycji deweloperskiej w Jędrzejowie. Mieszkanie wykończone w standardzie o...

  • Klimatyczne mieszkanie - zrewitalizowana kamienica
    1 / 12
    Klimatyczne mieszkanie - zrewitalizowana kamienica

    Łódź

    • 259 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 816 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy Łódź Polesie. Szukasz mieszkania z charakterem w samym sercu miasta? Ta oferta to idealne połączenie klimatu łódzki...

  • 3 pokoje - widok na panoramę miasta
    3 pokoje - widok na panoramę miasta

    Nowa Ruda

    • 130 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 2 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m², znajdujące się na 2. piętrze. Jest to jedyne lokum na piętrze, co gwarantuje ciszę i prywatność. Zlokalizowane w kameralnym budynku z za...

  • Mieszkanie Lublin Czechów, Melomanów
    Mieszkanie Lublin Czechów, Melomanów

    Lublin

    • 560 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 024 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Przytulne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 43,12m2 na I piętrze z III w bloku z 2016 r. - Czechów, os. Prestige...

  • Mieszkanie Katowice, Gliwicka
    Mieszkanie Katowice, Gliwicka

    Katowice

    • 592 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 6 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Gliwickiej w Katowicach. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze. Mieszkan...

  • Przestronne 3- pokojowe mieszkanie z balkonem!!
    1 / 2
    Przestronne 3- pokojowe mieszkanie z balkonem!!

    Tuchola

    • 329 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 062 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cegelniana, Tuchola Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 65,3 m², położonego w s...

  • idealne na start  niskie koszty!
    1 / 9
    idealne na start niskie koszty!

    Czerwionka-Leszczyny

    • 199 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Idealna oferta dla singla lub inwestora Lokalizacja parter w niskim, kameralnym bloku przy ul. Orzeszkowej zielona, spokojna okolica świetna do życia i pod wynajem bezprob...

  • Mieszkanie Ustronie Morskie, Bolesława Chrobrego
    Mieszkanie Ustronie Morskie, Bolesława Chrobrego

    Ustronie Morskie

    • 1 200 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 30 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    TOP LOKALIZACJA - SAILOR - 10 m od plaży !!! Apartament posiada południowy układ okien. Ustronie Morskie na sprzedaż 2 pokojowy klimatyzowany apartament o pow. 40,97 m2 z miejsce...

  • Mieszkanie 3 pokojowe/ parter/ balkon/ po remoncie
    Mieszkanie 3 pokojowe/ parter/ balkon/ po remoncie

    Szczecinek

    • 426 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na parterze idealne dla rodzin, osób starszych lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal przeszedł remont, dzięki czemu jest got...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola,
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola,

    Warszawa

    • 1 469 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 21 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    MDP PARTNERS PREZENTUJE Zapraszamy do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania położonego na ostatnim piętrze nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej na warszawskiej Woli....

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Skwierzyńska
    Mieszkanie Wrocław Krzyki, Skwierzyńska

    Wrocław

    • 1 150 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 13 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty: Łukasz Szajkowski Nr licencji PFRN 29569 tel. [tel] Otoczenie nieruchomości: Nieruchomość usytuowana jest przy kameralnej ulicy, co gwarantuje wyjątkową ciszę i pr...

  • Sprzedam nowoczesne mieszkanie 105m

    Brzeg

    • 620 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam nowoczesne,jasne, słoneczne, przestronne mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 105m.W skład lokalu wchodzą 3 pokoje,kuchnia z aneksem kuchennym, łazienka i przed...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Paderewskiego

    Gdynia » Pogórze » ul. Paderewskiego

    • 649 999 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i miejscem garażowym przy ul. Paderewskiego w miejscowośc...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa ul. Dywizjonu 303

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Dywizjonu 303

    • 699 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE PEPPER HOUSE!!!!ATUTY:- Doskonała lokalizacja,- Bliskość terenów zielonych,- Ok. 20 minut spacerem do Mola w Brzeźnie,- Pełna baza handlowo - u...

  • Mieszkanie Reda ul. Elizy Orzeszkowej

    Reda » ul. Orzeszkowej

    • 439 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,35m2 położone w Redzie. Nieruchomość składa się z:- salonu (17,7m2) z wyjściem na balkon...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Powstańców Warszawskich

    Gdańsk » Siedlce » ul. Powstańców Warszawskich

    • 3 600 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA tylko w Pepper House!Do wynajęcia zupełnie nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o wysokim standardzie, położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku z windą. To idealna pr...