• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 637)
  • Sprzedam mieszkanie 59,5 m 2 pokoje
    Sprzedam mieszkanie 59,5 m 2 pokoje

    Żyrardów

    • 475 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż jasne, bardzo ustawne mieszkanie 59,5 m² w spokojnej i zielonej części Żyrardowa. Idealne dla pary, małej rodziny lub pod wynajem. ? Układ pomieszczeń: ✔ duży, przestro...

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta, Zbigniewa Herberta
    Mieszkanie Lublin Dziesiąta, Zbigniewa Herberta

    Lublin

    • 530 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 277 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 pokoje na 1 piętrze | klimatyzacja | gotowe do wejścia Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 47,87 m², zlokalizowane na 1 piętrze w budynku z dostęp...

  • Mokotów, ul. Kaukaska | 42,2 m² | 2 pokoje
    1 / 15
    Mokotów, ul. Kaukaska | 42,2 m² | 2 pokoje

    Warszawa

    • 640 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 15 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 9 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 42,2 m², zlokalizowane przy ul. Kaukaskiej 6 na warszawskim Mokotowie (Stegny). Lokal gotowy do wprowadzenia Parametry...

  • Mieszkanie Szczecin
    1 / 16
    Mieszkanie Szczecin

    Szczecin

    • 642 600 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, 3 pokojowe mieszkanie w sercu Szczecina - ul. Bohaterów Warszawy. Miejsce, które łączy wielkomiejski styl z absolutnym komfortem. Idealne dla rodzin ceniący...

  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie Bytków, Aleja Młodych
    Mieszkanie Siemianowice Śląskie Bytków, Aleja Młodych

    Siemianowice Śląskie

    • 349 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Rezerwacja !!! Super oferta tylko u nas!!! Prezentujemy Państwu świetnie położone, rozkładowe  3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,75m2, znajdujące się w Siemianowicach Śląskich...

  • Gotowiec inwestycyjny w samym sercu Katowic– Global Apartments
    Gotowiec inwestycyjny w samym sercu Katowic– Global Apartments

    Katowice

    • 1 107 377 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 16 529 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

    ENGLISH BELOW Na sprzedaż wyjątkowa oferta – dwa nowoczesne mieszkania jednosypialniowe znajdujące się w prestiżowej inwestycji Global Apartments, oddanej do u...

  • Mieszkanie Wieliczka, Karola Szymanowskiego
    Mieszkanie Wieliczka, Karola Szymanowskiego

    Wieliczka

    • 819 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 13 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OKAZJA! TYLKO U NAS! Oferujemy na sprzedaż nowoczesne i komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,3 m2, ul. Karola Szymanowskiego, Aleja Parkowa, Wieliczka w pobliżu Solne...

  • Mieszkanie Ustka, Grunwaldzka
    1 / 11
    Mieszkanie Ustka, Grunwaldzka

    Ustka

    • 269 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 8 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Słoneczne 2 pokoje w Ustce - Twoja baza nad morzem lub pewna inwestycja! Szukasz przytulnego azylu blisko bałtyckiej plaży, który urządzisz dokładnie tak, jak c...

  • Dwupokojowy, w pełni wyposażony apartament
    Dwupokojowy, w pełni wyposażony apartament

    Murzasichle

    • 620 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dwupokojowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 48,31 m2, zlokalizowany w uroczej i cichej dzielnicy Murzasichla. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze - wysokim par...

  • Mieszkanie Wrocław gm. Wrocław-Krzyki Huby, Nyska
    Mieszkanie Wrocław gm. Wrocław-Krzyki Huby, Nyska

    Wrocław

    • 519 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 043 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o łącznie powierzchni 47,8 m2 oraz piwnicy 10 m2. Mieszkanie jest w stanie wiecznym na wirtualnym spacerze. Jest to nieruchomość doskonała by tam zamieszkać...

  • Apartament w prestiżowej inwestycji Aura Sopot
    1 / 16
    Apartament w prestiżowej inwestycji Aura Sopot

    Sopot

    • 2 199 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 25 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 85 m², położony w jednej z najbardziej cenionych inwestycji w Sopocie – Aura Sopot. To propozycja dla osób poszukujących...

  • 44 Mazury Giżycko przy j. Niegocin S W J M
    1 / 9
    44 Mazury Giżycko przy j. Niegocin S W J M

    Giżycko

    • 808 440 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 067 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie jest zarezerwowane*. *Więcej ciekawych ofert znajdą Państwo na naszej stronie internetowej lub w biurze Freedom Nieruchomości Giżycko. Oferty nieopublikowane są dostępn...

  • Ciche 34m2 w kamienicy przy Saskiej Kępie
    1 / 4
    Ciche 34m2 w kamienicy przy Saskiej Kępie

    Warszawa

    • 800 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 23 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    W kamienicy z windą na 2. piętrze. Wygodne 2- pokojowe mieszkanie 34m2 z aneksem kuchennym i balkonem,. Okna zwrócone są na południe na cichą uliczkę Kirasjerów. Mieszkanie jest...

  • Mieszkanie Horodniany gm. Juchnowiec Kościelny,
    Mieszkanie Horodniany gm. Juchnowiec Kościelny,

    Horodniany

    • 599 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z loggią. UKŁAD: - przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon typu loggia, - dwie komfortowe sypialnie o powierzchni ok. 10...

  • Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje
    Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje

    Świdnica

    • 639 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 9 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Świdnica woj. dolnośląskie Osiedle Młodych – mieszkanie na sprzedaż prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą położone w bloku. Gotowa inwestycja, zakup bezpośredni NIE...

  • 4 pokojowe mieszkanie tuż przy promenadzie ełckiej
    1 / 13
    4 pokojowe mieszkanie tuż przy promenadzie ełckiej

    Ełk

    • 395 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z bardzo dobrych części Ełku – bezpośrednio przy promenadzie ełckiej, z malowniczym widokiem na jezioro. To propozycja...

  • Kołobrzeska, 3-pok, parter, pow. 61,4 m2, loggia
    1 / 15
    Kołobrzeska, 3-pok, parter, pow. 61,4 m2, loggia

    Olsztyn

    • 509 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 345 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na parterze, bardzo funkcjonalne - idealne dla rodziny z dziećmi. Sprawdzi się również inwestycyjnie. Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: [url] (jeśli ni...

  • 45 Mazury Giżycko przy j. Niegocin S W J M
    1 / 10
    45 Mazury Giżycko przy j. Niegocin S W J M

    Giżycko

    • 666 600 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie Sosnowiec Dańdówka, ul. Kalinowa
    1 / 13
    Mieszkanie Sosnowiec Dańdówka, ul. Kalinowa

    Sosnowiec

    • 260 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Na sprzedaż świetne mieszkanie w Sosnowcu na Dańdówce o powierzchni 44m2. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w bloku z windą,  a co za tym idzie piętro nie stanowi problemu :)...

  • dwa pokoje, II piętro, jedynie do odświeżenia!
    1 / 14
    dwa pokoje, II piętro, jedynie do odświeżenia!

    Rybnik

    • 279 990 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe świetna lokalizacja! Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone na 2. (ostatnim) piętrze w ocieplonym, kameralnym blok...