• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 613)
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Bobrowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Bobrowiecka

    • 650 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 19 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    HOT OFERTA!! W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 34,19 m², położona na 4 piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą i całodobową ochroną, przy...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Lawendowe Wzgórze

    Gdańsk » ul. Lawendowe Wzgórze

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!Na wynajem bardzo atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w rewelacyjnie zlokalizowanym, czteropiętrowym b...

  • Mieszkanie Gdynia Pustki Cisowskie ul. Jaśminowa

    Gdynia » Pustki Cisowskie-Demptowo » ul. Jaśminowa

    • 420 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!  Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,35m2 w Gdyni na Pustkach Cisowskich przy ul. Jaśminowej.   ATUTY NIERUCHOMOŚCI: - w pobliżu...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Jabłoniowa

    Gdańsk » ul. Jabłoniowa

    • 799 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚĆI PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z unikalnym widokiem z okien o pow. 63,55 m2, zlokalizowane przy ulicy Jabłoniowej!ATUTY NIERUC...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Kamionek rynek pierwotny ul....

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Żupnicza

    • 1 095 864 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 14 232 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie w nowej inwestycji w dzielnicy Praga Południe, termin oddania 4Q 2026.Mieszkanie o pow. 76,81 m2.Centralnym punktem osiedla będzie zielone patio - miejsce, które będzie...

  • Mieszkanie Borkowo ul. Stylowa

    Borkowo » ul. Stylowa

    • 489 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- bardzo cicha i spokojna okolica,- piwnica- naziemne miejsce postojowe- 5 minut autem do obwodnicy,- pełna infrastruktur...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Sienna Grobla

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Sienna Grobla

    • 632 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 22 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- prestiżowa inwestycja o podwyższonym standardzie,- luksusowy standard wykończenia części wspólnych,- w budynku siłownia, sauna, taras widokowy,- świetna lokal...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Tadeusza Kościuszki

    Gdynia » Pogórze » ul. Kościuszki

    • 639 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 057 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOSCI:- nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie,- dwustronna, słoneczna ekspozycja - zachód oraz południe od salonu,- komfortowa lokalizacja - spokojna okolica,- doskona...

  • Mieszkanie Elbląg ul. Żyrardowska

    Elbląg » ul. Żyrardowska

    • 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- ustawne pomieszczenia,- wysoki standard wykończeń,- bliskość infrastruktury handlowo - usługowej,- bliskość terenów zi...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Gen. Dywizji Franciszka Kleeberga

    Gdynia » Pogórze » ul. Dywizji

    • 499 999 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    !! TYLKO U NAS !!!! DOSTĘPNE TYLKO W PEPPERHOUSE !! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę Gdyni w dzielnicy Gdynia Pogórze.    ATUTY NIERUCHOMOŚCI: -...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Śródmieście ul.

    Bydgoszcz » Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto

    • 820 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 8 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    !! 5 POKOJOWE MIESZKANIE 115,65M² - JAGIELLOŃSKA !!ATUTY:- przestronne 95m² z dużą piwnicą ok.20m² !- ustawny rozkład pokoi + pomieszczenie gospodarcze !- ogromny potencjał aranżac...

  • Mieszkanie Bolszewo rynek pierwotny ul. Nasturcjowa

    Bolszewo » ul. Nasturcjowa

    • 410 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE PEPPER HOUSEGOTOWE DO ODBIORU mieszkanie na OSIEDLU SŁONECZNE BOLSZEWO! Zakup z drugiej ręki (r. wtórny) - mieszkanie w stanie deweloperskimNa sprzedaż mie...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Stanisława Wyspiańskiego

    Władysławowo » ul. Wyspiańskiego

    • 629 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

     Gotowe do odbioru apartamenty w inwestycji "Korona Bałtyku" Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House!Apartament w trakcie wykańczania pod klucz - będzie wyposażony w meble oraz za...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Bydgoszcz Kapuściska rynek pierwotny ul.

    Bydgoszcz » Kapuściska

    • 627 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    ! MIESZKANIE 3-POKOJOWE Z OGRÓDKIEM | KAPUŚCISKA !ATUTY: Energooszczędność: System Logoterm oraz wentylacja hybrydowa. Komfort: Gotowa instalacja pod klimatyzację w cenie. Sta...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Kębłowo rynek pierwotny ul. Malinowa

    Kębłowo » ul. Malinowa

    • 439 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 969 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    ATUTY:- ogród 146 m2- po odbiorach- 2 miejsca postojowe- 3 pokoje- spokojna okolica wśród domów jednorodzinnychLokalizacja:Kębłowo - malownicza kaszubska wieś, położona w województ...

  • Mieszkanie Rumia ul. Wyżynna

    Rumia » ul. Wyżynna

    • 510 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 623 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTEPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na ogrodzonym osiedlu z 2001r. Mieszkanie znajduje się na parterze trzykondygnacyjnego budynku. Powierzchn...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

    • 299 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 16 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- bardzo dobrze skomunikowana dzielnica,- pełne zaplecze handlowo - usługowe,- bliskość lasów i terenów rekreacyjnych,- nowoczesne wykończenie mieszkania- przep...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Sztutowo ul. Gdańska

    Sztutowo » ul. Gdańska

    • 232 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 10 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI- w pełni wykończony- gotowy do wprowadzenia lub wynajmu- możliwość montażu aneksu kuchennego- 3km do morzaCHAR...

  • Mieszkanie Bolszewo ul. Nasturcjowa

    Bolszewo » ul. Nasturcjowa

    • 410 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• 1 / 4
    Mieszkanie Bydgoszcz Śródmieście rynek pierwotny ul.

    Bydgoszcz » Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto

    • 620 060 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 335 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    ! MIESZKANIE 3-POKOJOWE Z LOGOTERMĄ I INSTALACJĄ KLIMATYZACJI | KAPUŚCISKA !ATUTY: Energooszczędność: System Logoterm oraz wentylacja hybrydowa. Komfort: Gotowa instalacja pod...