• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 617)
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Kłobucka

    Warszawa » Mokotów » ul. Kłobucka

    • 1 290 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 23 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNE W PEPPERHOUSE!Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 54,29 m², położone w jednej z najbardziej lubianych dzielnic Warszawy - Mokotów. Lokal...

  • Mieszkanie Gliwice Stare Gliwice ul. Szafirowa

    Gliwice » Stare Gliwice » ul. Szafirowa

    • 560 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dostępna w Pepper House!Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,14m², które nie wymaga nakładów finansowych, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu w dzielnicy Sta...

  • Mieszkanie Gdańsk Żabianka ul. Pomorska

    Gdańsk » Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia » ul. Pomorska

    • 995 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 15 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m2 położone na 7 piętrze w dzielnicy Żabianka w Gdańsku z widokiem na morze! To mieszkanie to idealna propozycja jako inwestycja pod wynajem...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Obrońców Wybrzeża

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Obrońców Wybrzeża

    • 399 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 13 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- doskonała lokalizacja,- ok. 1000m od morza,- cicha i spokojna okolica,- pełna infrastruktura usługowo-hand...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota ul.

    Warszawa » Ochota

    • 725 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Ochoty - świetny rozkłąd - bardzo przestronne.Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 47,9 m², usytuowanego na...

  • Mieszkanie Rumia ul. Poznańska

    Rumia » ul. Poznańska

    • 649 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO U NAS!!ATUTY:- Funkcjonalny układ pomieszczeń- Po remoncie!- Cicha i spokojna okolica- Bliskość infrastruktury handlowo- usługowej- Bliskość komunikacji...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Tadeusza Kościuszki

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Kościuszki

    • 639 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!ATUTY NIERUCHOMOSCI:- funkcjonalny układ,- niezależna kuchnia z oknem,- kapitalna lokalizacja,- 8 minut pieszo do Galerii Bałtyckiej,- do...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Długie Ogrody

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Długie Ogrody

    • 569 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 17 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    NA SPRZEDAŻ TYLKO W PEPPERHOUSE! ATUTY: - świetna lokalizacja! Zamieszkaj tuż przy Starówce Gdańska- gotowa inwestycja - wydanie natychmiastowe- umeblowane - zabudowa i meble w c...

  • Mieszkanie Gdańsk Stare Miasto ul.

    Gdańsk

    • 1 249 050 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 16 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 75,70 m² położone na 3. piętrze w kameralnym budynku z lat 50. w ścisłym centrum Gdańska. Lokal znajduje się w mniej uczęszczanej c...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Myśliwskie Wzgórze

    Gdańsk » ul. Myśliwskie Wzgórze

    • 629 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!PRZYTULNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE W SPOKOJNEJ OKOLICY - IDEALNE POD INWESTYCJĘNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,6 m², położone w cichej i ziel...

  • Mieszkanie Gdynia Grabówek ul. Falista

    Gdynia » Grabówek » ul. Falista

    • 540 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 740 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI mieszkanie położone bezpośrednio przy lesie - widok na zieleń i cisza za oknem świetna lokalizacja na granicy Działek L...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Arendta Dickmana

    Gdynia » Oksywie » ul. Dickmana

    • 719 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 9 987 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne 3 pokojowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy z lat 30-tych. Nieruchomość wyróżnia lokalizacja oraz n...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Niepołomicka

    Gdańsk » ul. Niepołomicka

    • 565 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ! HOT OFERTA - TYLKO W PEPPER HOUSE !Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem położone przy ul. Niepołomickiej w Gdańsku - idealne dla pary, singla lub jako inw...

  • Mieszkanie Gdynia Wielki Kack ul. Waleriana Szefki

    Gdynia » Wielki Kack » ul. Szefki

    • 953 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 9 253 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż przestronne i słoneczne  mieszkanie o powierzchni 102,8 m2 zlokalizowane w Gdyni Wielkim Kacku na skraju Osiedla Fikakowo - ciche...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Zielona

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Zielona

    • 879 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 12 740 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House!! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w kamienicy przy ul. Zielonej ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- atrakcyjna lokalizacja w samym sercu Gdańska - 5 min...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Władysława Iv

    Gdynia » Śródmieście » ul. Władysława IV

    • 530 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 16 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane w ścisłym centrum Gdyni! Z widokiem na panoramę Gdyni.  ATUTY NIERUCHOMOŚCI:...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Gdańsk Suchanino ul. Ignacego Paderewskiego

    Gdańsk » Suchanino » ul. Paderewskiego

    • 550 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem, położone w Gdańsku, w dzielnicy Suchanino przy ul. Paderewskiego. Tylko 10 m...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino ul. Strażacka

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Strażacka

    • 519 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 14 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36m2 znajdujące się w Witominie przy ul. StrażackiejATUTY NIERUCHOMOŚCI:- lokal po remoncie,- gotowe do zamieszk...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Różana

    Warszawa » Mokotów » ul. Różana

    • 849 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 19 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie - 8 min. od metra Racławicka-- Niski czynsz -- TOP lokalizacja -- 2 miejsca parkingowe -- piwnica -- dwustronne - jasne -- wyso...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Górna ul. Piaskowa

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Piaskowa

    • 280 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 17 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Opis nieruchomościNa sprzedaż przytulna, funkcjonalna kawalerka o powierzchni 16 m² z dodatkową komórką lokatorską zlokalizowaną na tym samym piętrze w klatce schodowej obok mieszk...