• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 617)
  • Mieszkanie Reda ul. Morska

    Reda » ul. Morska

    • 609 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 278 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!Na sprzedaż przestronne bardzo słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,60m2 położone na szóstym piętrze budynku wybudowanym w 20...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Australijska

    Gdynia » Oksywie » ul. Australijska

    • 699 999 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    !! TYLKO U NAS !!!! DOSTĘPNE TYLKO W PEPPERHOUSE !! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,71m2 z atrakcyjnym widokiem w Gdyni na zamkniętym osiedlu przy ul. Australij...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Śląska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Śląska

    • 799 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    !!OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!! ATUTY NIERUCHOMOŚCI: - Bliskość plaży i parku Reagana! - Liczne punkty usługowe, szkoły i przedszkola! - Szybki dojazd do centrum Gdańska i S...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Jagiellońska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Jagiellońska

    • 509 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 757 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    HOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!2-pokojowe mieszkanie blisko morza na Przymorzu!Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m², usytuowane na 8. piętrze z 10. w jednej z najbardziej...

  • Mieszkanie Reda ul. Morska

    Reda » ul. Morska

    • 999 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 12 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 13 piętro

    3-pokojowe mieszkanie, z możliwością wydzielenia 4 (oryginalny układ dewelopera) z pięknym widokiem - Reda, AquaTowerNa sprzedaż jasne, przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie...

  • Mieszkanie Gdańsk Kowale ul. Zeusa

    Gdańsk » ul. Zeusa

    • 499 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Mieszkanie w pełni wykończone - gotowe do zamieszkania od zaraz,- funkcjonalny układ - 2 pokoi na optymalnym metrażu ok. 43 m²,- duży balkon zapewniający doda...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Jagiellońska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Jagiellońska

    • 897 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 13 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- bardzo dobrze skomunikowana dzielnica!- pełne zaplecze handlowo - usługowe!- umebluj po swojemu!-...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Jesionowa

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Jesionowa

    • 655 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferta Dostępna Wyłącznie w Pepper House !ATUTY:- doskonała lokalizacja,- pełna baza handlowo- uslugowa,- piękna zrewitalizowana kamienica- miejsca postojowe tylko dla mieszkańców...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Kapuściska ul. Sandomierska

    Bydgoszcz » Kapuściska » ul. Sandomierska

    • 299 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA  W PEPPER HOUSE2 POKOJOWE MIESZKANIE - OS. KAPUŚCISKAATUTY:- Dwustronna eskpozycja!- Duża loggia z ekspozycją południową!- Osobna kuchnia!CHARAKTERYSTYKA:Na sprzedaż 2-pokoj...

  • Mieszkanie Rumia ul. Kosynierów

    Rumia » ul. Kosynierów

    • 569 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 943 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE PEPPERHOUSE !!!Opis:Mieszkanie o powierzchni 52,20 m2, zlokalizowane na drugim piętrze kameralnego budynku na osiedlu "Rumia Park", to idealna propoz...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Bielawy ul. Jana Karola Chodkiewicza

    Bydgoszcz » Bielawy » ul. Chodkiewicza

    • 649 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 11 386 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    !!! OFERTA W PEPPER HOUSE!!!!!!MIESZKANIE 57,39m2 W IQ DEWELOPMENT CHODKIEWICZA !!!!ATUTY:- lokalizacja!- jasne i przestronne!- klimatyzacja- w pełni wyposażona kuchnia ze sprzętam...

  • Mieszkanie Gdynia Karwiny ul. Leopolda Staffa

    Gdynia » Karwiny » ul. Staffa

    • 735 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    HOT OFERTA! TYLKO W NASZYM BIURZE!!ATUTY:- Lokalizacja,- Funkcjonalny układ pomieszczeń- Osobna kuchnia- Mieszkanie po generalnym remoncie- Pełna infrastruktura handlowo- usługowa-...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino rynek pierwotny ul. Wiczlińsk...

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Wiczlińska

    • 529 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 10 598 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Jana Kazimierza w prężnie rozwijającej się dzi...

  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Hery

    Gdańsk » Osowa » ul. Hery

    • 840 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI- 30m taras od południa- alarm i drzwi antywłamaniowe- wysoki standard wykończeń- kuchnia po remoncie- ustawne pomieszczenia,- brak barier architektonicznych dla...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Górna ul. Gen. Kazimierza Sosnkowskiego

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Sosnkowskiego

    • 949 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 13 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI: - przestronne dwupoziomowe mieszkanie z oddzieloną strefą dzienną i sypialnianą- 2 łazienki na każdym z pięter- naziemne miejsce postojowe i komórka lokatorska...

  • Mieszkanie Władysławowo rynek pierwotny ul. Stanisława Wyspiański...

    Władysławowo » ul. Wyspiańskiego

    • 629 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NOWOŚĆ ! Gotowe do odbioru apartamenty w inwestycji "Korona Bałtyku" Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House!Apartament w trakcie wykańczania pod klucz - będzie wyposażony w meble...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Szczecińska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Szczecińska

    • 462 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37,75 m2 zlokalizowane przy ulicy Szczecińskiej w Gdyni zaledwie...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Leszczynowa

    Gdańsk » ul. Leszczynowa

    • 629 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House !Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w dzielnicy Jasień !ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- świetnie skomunikowana - blisko tramwaj, autobus- łatwy dojazd...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Jana Chryzostoma Paska

    Gdańsk » Siedlce » ul. Paska

    • 669 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 11 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- słoneczne mieszkanie- kapitalna lokalizacja,- bliskość Uniwersytetu Medycznego i Politechniki,- spokojna i cicha ulica,- doskonała komunikacja - tramwaj, auto...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Aleja Jerzego Waszyngtona

    Warszawa » Praga-Południe » al. Aleja Jerzego Waszyngtona

    • 549 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 17 157 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż ustawne mieszkanie 1-pokojowe z balkonem, położone przy Al. Jerzego Waszyngtona 33, na rogu z ul. Kinową, tuż przy Parku Skarysze...