• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 618)
  • Mieszkanie Gdańsk Przeróbka ul. Sienna

    Gdańsk » ul. Sienna

    • 549 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    !!! HOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE !!!!!Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 42,2 m², położone w atrakcyjnej lokalizacji Gdańska przy ul. Siennej. To doskonała propozyc...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Północ ul. Radzymińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Radzymińska

    • 529 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 17 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    HOT OFERTA! OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE !Na sprzedaż funkcjonalne, 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze-Północ przy ul. Radzymińskiej znajduje się na 2 piętr...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Bergamotki

    Warszawa » Mokotów

    • 1 149 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 30 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,86 m², zlokalizowane w zielonej i spokojnej...

  • Mieszkanie Reda ul. Morska

    Reda » ul. Morska

    • 899 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 10 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NOWA OFERTA W PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI!OPIS MIESZKANIA: Mieszkanie o powierzchni aż 85,4 m2 znajduje się na 2 piętrze apartamentowca Aquasfera w Redzie. Nieruchomość dwustronna...

  • Mieszkanie Gdańsk Zakoniczyn ul. Kazimierza Porębskiego

    Gdańsk » ul. Porębskiego

    • 470 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 14 243 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ATUTY:- słoneczna południowo-zachodnia ekspozycja,- przestrzeń do wypoczynku na świeżym powietrzu - prywatny ogródek,- kameralny 3-piętrowy budynek,- zadbane, ogrodzone osiedle - z...

  • Mieszkanie Sopot ul. Aleja Niepodległości

    Sopot » al. Aleja Niepodległości

    • 396 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 23 295 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości!Atuty nieruchomości funkcjonalna kawalerka o powierzchni 17,01 m² dodatkowa komórka lokatorska o powierzchni 1,67 m² położenie w...

  • Mieszkanie Gdańsk Błonia ul. Rzęsna

    Gdańsk » ul. Rzęsna

    • 390 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI- atrakcyjna lokalizacja - blisko centrum Gdańska i gdańskiej Starówki- szybki wyjazd na S7 oraz Trasę Sucharskiego- mieszkanie p...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Wiceadmirała Kazimierza Porębskiego

    Gdynia » Pogórze » pl. Kazimierza

    • 549 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House!Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 60,01 m² położone w dzielnicy Gdyni - Pogórzu. Lokal znajduje się na trzecim piętrz...

  • Mieszkanie Gdańsk Borkowo ul. Stylowa

    Gdańsk » ul. Stylowa

    • 1 099 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 10 670 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    !! TYLKO U NAS !!!! DOSTĘPNE TYLKO W PEPPERHOUSE !!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- kameralna zabudowa!- gotowe do wprowadzenia!- jasne, przestronne wnętrze!- słoneczne mieszkanie!- dwupoziom...

  • Mieszkanie Gdańsk Zakoniczyn ul. Konstantego Bergiela

    Gdańsk » ul. Bergiela

    • 599 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 745 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA W PEPPER HOUSE!!ATUTY:- spokojna i dobrze skomunikowana lokalizacja,- wygodny układ pomieszczeń,- miejsca parkingowe za szlabanem,- w pobliżu liczne tereny zielone,- 4 m...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Tadeusza Kościuszki

    Gdynia » Pogórze » ul. Kościuszki

    • 850 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 9 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 96.74 m² w miejscowości Pogórze przy ul. Tadeusza Kościuszki.    ATUTY NIERUCHOMOŚCI: ✅ Zamknięte osiedle - bezpieczeństwo i pr...

  • Mieszkanie Sopot ul. Adama Mickiewicza

    Sopot » ul. Mickiewicza

    • 3 000 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 23 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSENa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 130,4 m2, położone na drugim piętrze w klimatycznej, ceglanej kamienicy z 1907 roku. ATUTY NI...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino ul. Narcyzowa

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Narcyzowa

    • 450 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!Na sprzedaż piękne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z możliwością przekształcenia w 3-pokojowe, w doskonał...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa ul. Pilotów

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Pilotów

    • 799 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!CHARAKTERYSTYKA:Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 66,8 m², zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Gdańsk Zaspa przy ul. Pilotów...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Stanisława Kierbedzia

    Warszawa » Mokotów » ul. Kierbedzia

    • 599 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 21 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    HOT OFERTA! NA WYŁĄCZNOŚĆ! OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE!Nowoczesny Apartament na Mokotowie - Wysoki Standard i Gotowiec InwestycyjnyOferujemy na sprzedaż w pełni umeblowane, ciche...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Zakopiańska

    Gdańsk » Siedlce » ul. Zakopiańska

    • 649 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 726 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    !!! OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPERHOUSE !!!! Na sprzedaż przestronne mieszkanie znajdujące się w cichej i spokojnej okolicy, zaledwie 16 minut spacerem od popularnej Gdańskiej...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Antoniego Józefa Madalińskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Józefa

    • 849 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 14 638 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    3-pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie | parter | ciche | idealne także na biuroNa sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,20 m², zlokalizowane na Starym M...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Stanisława Lema

    Gdańsk » ul. Lema

    • 649 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 16 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- nowoczesny apartamentowiec z recepcją oraz ochroną- 3 cichobieżne windy,- mieszkanie gotowe do wprowadzenia, w pełni wyposa...

  • Mieszkanie Wejherowo ul. Jana Iii Sobieskiego

    Wejherowo » ul. Jana III Sobieskiego

    • 599 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,28 m², położone na parterze w nowoczesnym, 3-piętrowym budynku z 2016 roku w Wejherowie.Najważniejsze atuty nieru...

  • Mieszkanie Gdynia Babie Doły ul. Ikara

    Gdynia » Babie Doły » ul. Ikara

    • 380 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 12 259 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Przytulna kawalerka- ul. Ikara, Gdynia-Babie Doły Lokalizacja: ul. Ikara, Gdynia- dzielnica Babie Doły Powierzchnia: około 28 m² (całkowita 31,08 m² z piwnicą) Piętro: 4 (w budynku...