• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 618)
  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Wiewiórcza

    Gdańsk » ul. Wiewiórcza

    • 549 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ATRAKCYJNE MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ | 44,8 m²LOKALIZACJAMieszkanie zlokalizowane na ulicy Wiewiórczej w cichej i zielonej okolicy, otoczonej zabudową domów szeregowych. To idealne mi...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Pagórkowa

    Gdańsk » ul. Pagórkowa

    • 699 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    !! TYLKO U NAS !!!! DOSTĘPNE TYLKO W PEPPERHOUSE !!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Doskonałe połączenie komunikacyjne z centrum Gdańska oraz obwodnicą Trójmiasta!- Wysoki standard wykończeni...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Krawiecka

    Gdynia » Obłuże » ul. Krawiecka

    • 749 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 7 803 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    UWAGA zdjęcie główne przedstawia wizualizację możliwości aranżacji salonuMieszkanie bezczynszowe 95,86 m² z balkonem - Gdynia, ul. KrawieckaNieruchomość z ogromnym potencjałem. Na...

  • Mieszkanie Gdynia Wielki Kack ul. Waleriana Szefki

    Gdynia » Wielki Kack » ul. Szefki

    • 699 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!   Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 60,70mkw w Gdyni przy ul. Waleriana Szefki.   ATUTY N...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Bartodzieje rynek pierwotny ul. Gajowa

    Bydgoszcz » Bartodzieje » ul. Gajowa

    • 789 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 520 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    !! OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE !!!! MIESZKANIE CZĘŚCIOWO URZĄDZONE !!!! 75M2 3 POKOJE 6 PIĘTRO NOWOCZESNE- BARTODZIEJE !!ATUTY:- po remoncie generalnym !- wykończona łazie...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Edwarda Dembowskiego

    Warszawa » Ursynów » ul. Dembowskiego

    • 899 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 14 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu fantastyczne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie tuż obok Metra StokłosyNAJWAŻNIEJSZE ATUTY:- 200 metrów od wejścia do Metra Stokłosy-  3 ustawn...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Nowy Fordon ul. Monte Cassino

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Monte Cassino

    • 341 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 217 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Numer oferty: PH737390

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Inż. J. Śmidowicza

    Gdynia » Oksywie » ul. Śmidowicza

    • 449 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 761 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSEDOSKONAŁE MIESZKANIE INWESTYCYJNE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:>Zaledwie 200m od Akademii Marynarki Wojennej> W niedalekiej odległości znajduje się b...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Mariana Seredyńskiego

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Seredyńskiego

    • 689 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 14 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- prestiżowa lokalizacja w samym sercu Gdańska,- pełne zaplecze usługowo- handlowe na wyciagnięcie ręki,- kameralny, zadbany budynek z lat 90', wpisujący się w...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Wyżyny ul.

    Bydgoszcz » Wyżyny

    • 330 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 10 646 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!! 2 POKOJOWE MIESZKANIE 31M² - WYŻYNY, BEŁZY !!ATUTY:- przestronne 31m² !- ustawny rozkład pokoi !- ogromny potencjał aranżacyjny !- piwnica !...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Jagiellońska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Jagiellońska

    • 509 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Przymorzu. Idealne do zamieszkania lub na wynajem.ATUTY doskonała lokaliz...

  • Mieszkanie Sopot ul.

    Sopot

    • 790 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 16 459 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone w spokojnej części Sopotu. Jednym z jego atutów jest widok na morz...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Częstochowska

    Gdańsk » ul. Częstochowska

    • 597 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 940 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ATUTY:- duży, zadaszony balkon z ekspozycją południową- oddzielna, jasna kuchnia - mieszkanie dwustronne - bardzo dobre doświetlenie- dodatkowo wygłuszone ściany od strony sąsiadów...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. 1000-Lecia Państwa Polskiego

    Władysławowo » ul. 1000-lecia Państwa Polskiego

    • 565 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 841 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Atuty nieruchomości:  5 minut spacerem do plaży, widok na morze, spokojne sąsiedztwo, parking ogólnodostępny dla mieszkańców,  funkcjonalny układ, komórka lokatorska,  bli...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Eugeniusza Horbaczewskieg...

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Horbaczewskiego

    • 1 450 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 16 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    !!OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!3-POKOJOWE NITUZINKOWE MIESZKANIE NA GOCŁAWIU - IDEALNE DLA RODZINY LUB POD INWESTYCJĘ!!Funkcjonalne i przestronne mieszkanie z ogromnym...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul.

    Warszawa » Mokotów

    • 1 039 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 16 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie, świeżo po remoncie - wysoki standard wykończenia!Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 64 m², usytuowanego na 2. piętrze w 8-p...

  • Mieszkanie Dębogórze ul. Sezamkowa

    Dębogórze » ul. Sezamkowa

    • 849 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 10 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Nieruchomość dostępna wyłącznie w Pepper House!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Komfortowy dom szeregowy (skrajny) z nowoczesnym wyposażeniem Instalacja fotowoltaiczna (7 paneli, moc 3,92...

  • Mieszkanie Rumia Janowo ul. Żeglarzy

    Rumia » ul. Żeglarzy

    • 819 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 11 220 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTEPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 72,72 m², położone na parterze kameralnego budynku przy ul. Żeglarzy w Rumi (Jano...

  • Mieszkanie Juszkowo ul. Chabrowa

    Juszkowo » ul. Chabrowa

    • 680 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 9 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- słoneczne i przestronne mieszkanie,- funkcjonalny układ,- dwustronna ekspozycja,- możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju,- dodatkowa przestrzeń - do mieszka...

  • Mieszkanie Gdańsk Kowale ul. Zeusa

    Gdańsk » ul. Zeusa

    • 525 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOSCI:- przytulne, ustawne mieszkanie,- dwustronna ekspozycja - zachód od salonu,- komfortowa lokalizacja,- dobrze skomunikowane,- cicha, spokojna okolica,- pełne zap...