• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 617)
  • Mieszkanie Tczew ul. Obrońców Westerplatte

    Tczew » ul. Obrońców Westerplatte

    • 459 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 4 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOSCI:- przestronne i słoneczne mieszkanie,- wysokość pomieszczeń ok. 3,5 m!- dwustronna ekspozycja,- komfortowa lokal...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Bolesława Leśmiana

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Leśmiana

    • 948 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 24 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Atuty nieruchomości:- wykończone pod klucz!- idealna lokalizacja- nowoczesne strzeżone osiedle- balkon- wysoko rozwinięta infrastruktura w okolicyLokalizacja:Mieszkanie położone je...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Franciszka Rakoczego

    Gdańsk » ul. Rakoczego

    • 580 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 18 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI !!!ATUTY:-nowe budownictwo-wydzielona sypialnia-wydzielona kuchnia-ogródek-miejsce parkingowe naziemneLOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje s...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Srebrna

    Gdańsk » ul. Srebrna

    • 900 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 13 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- dwupoziomowe mieszkanie z antresolą- wysoka jakość wykończenia- w pełni umeblowane, gotowe do wprowadzenia- balko...

  • Mieszkanie Gdańsk Maćkowy ul. Andrzeja Grubby

    Gdańsk » ul. Grubby

    • 529 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:gotowe do wprowadzenia - bez dodatkowych nakładówprywatny ogród - idealny do relaksufunkcjonalny układ pomieszczeńspok...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Szwederowo ul.

    Bydgoszcz » Szwederowo

    • 589 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA W PEPPER HOUSE!!!3 pokojowe mieszkanie - nowe budownictwo!!ATUTY:- Nowe budownictwo!- Klimatyzacja!- 3 pokoje!- Komórka lokatorska!- 2 garaże! CHARAKTERYSTYKA:Na sprzedaż 3...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Łęgnowo ul. Spółdzielcza

    Bydgoszcz » Łęgnowo » ul. Spółdzielcza

    • 234 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferta tylko w Pepper HouseMieszkanie na Osiedlu ŁęgnowoATUTY:- Wymieniona  instalacjia elektryczna.- Kuchnia wykończona na wymiar- Duża ilość terenów zielonychCHARAKTERYSTYKA:Na s...

  • Mieszkanie Gdynia Chwarzno ul. Władysława Kańskiego

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Kańskiego

    • 1 999 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 14 279 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA!!! DOSTĘPNA TYLKO U NAS!!ATUTY:-Prestiżowe, strzeżone osiedle Fort Forest -Bliskość lasu i terenów rekreacyjnych-Dwupoziomowy apartament z wysokim salonem 5,5 m-Południo...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Leśne ul. Czerkaska

    Bydgoszcz » Leśne » ul. Czerkaska

    • 359 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!2 POKOJE 50 M2 - OSIEDLE LEŚNE!ATUTY:- cicha i spokojna okolica- parter- parking obok bloku- możliwość aranżacji zgodnie ze swoim gustemCHARAKTERYSTYKA:...

  • Mieszkanie Pruszcz Gdański ul. Gen. Władysława Sikorskiego

    Pruszcz Gdański » ul. Sikorskiego

    • 649 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- ustawne pomieszczenia!- ekspozycja wschód - zachód!- gotowe do wprowadzenia!- bliskość infrastruktury handlowo - usług...

  • Mieszkanie Puck ul. Abrahama

    Puck » ul. Abrahama

    • 799 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 8 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    HOT OFERTA!!!ATUTY:- Nowoczesny budynek- Bliskość morza- W pobliżu pełna infrastruktura handlowo - usługowa- Dwupoziomowy apartament- Kameralny budynek- Winda- Do własnej aranżacji...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino rynek pierwotny ul. Wiczlińsk...

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Wiczlińska

    • 468 900 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 024 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Jana Kazimierza w prężnie rozwijającej się dzi...

  • Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Flagowa

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Flagowa

    • 949 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 9 684 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni aż 97,83m2 położone w Gdyni w dzielnicy Chwarzno-Wiczlino. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie z dbałośc...

  • Mieszkanie Reda ul. Ks. Albina Potrackiego

    Reda » rondo Rondo ks. Andrzeja Stawickiego

    • 670 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE! Na sprzedaż przytulne, trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem oraz garderobą, położone w centrum Redy. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym...

  • Mieszkanie Reda ul. Marynarska

    Reda » ul. Marynarska

    • 1 800 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE !Na wynajem przestronna kawalerka o powierzchni 34 m2 usytuowana na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku wybudowanym w 2020r.Budyn...

  • Mieszkanie Gdańsk Stogi ul. Zimna

    Gdańsk » Stogi z Przeróbką » ul. Zimna

    • 439 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE PEPPER HOUSE!!!ATUTY:- lokalizacja,- cicha spokojna dzielnica,- funkcjonalny układ pomieszczeń,- pełna infrastruktura handlowo- usługowa-blisko...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy ul. Aleja Krakowska

    Warszawa » Włochy » ul. Aleja Krakowska

    • 850 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 15 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, doskonale przemyślanego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54 m², położonego przy Alei Krakowskiej na pograniczu Włoch i Oc...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Nugat

    Warszawa » Ursynów » ul. Nugat

    • 899 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 19 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ATRAKCYJNE Przestronne (DWA TARASY )Mieszkanie na Ursynowie STARY IMIELIN -Blisko Metra !! Do sprzedania mieszkanie na kameralnym zamkniętym osiedlu.2 pokoje -46 m2 w Warszawie dz...

  • Mieszkanie Gdańsk Nowy Port ul. Wyzwolenia

    Gdańsk » Nowy Port » ul. Wyzwolenia

    • 499 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 795 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    NOWA HOT OFERTA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- słoneczna południowa ekspozycja okien- świetna lokalizacja- bardzo dobrze skomunikowana okolica (minuta do...

  • Mieszkanie Rumia ul. Roszczynialskiego

    Rumia » ul. Roszczynialskiego

    • 420 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House !Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,16 m² (powierzchnia całkowita zgodnie z księgą wieczystą: 58,80 m²), usytuowanego na par...