• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 618)
  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Piecewska

    Gdańsk » ul. Piecewska

    • 579 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!Na sprzedaż ustawne dwupokojowe mieszkanie położone na Morenie przy Ulicy Piecewskiej.Prężnie rozwijająca się dzielnica ze świetną komunikacją, z pr...

  • Mieszkanie Malbork ul. Stare Miasto

    Malbork » ul. Stare Miasto

    • 325 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 019 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPERHOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI- duży balkon,- jasne wnętrze,- doskonała lokalizacja,- pełne zaplecze handlowo- usługowe,- blisko komunikacji miejskiej.-...

  • Mieszkanie Władysławowo rynek pierwotny ul. Stanisława Wyspiański...

    Władysławowo » ul. Wyspiańskiego

    • 465 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Gotowe do odbioru apartamenty w inwestycji "Korona Bałtyku" Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House!  Nowoczesne apartamenty z ogrodem w otoczeniu natury - tylko 20 minut space...

  • Mieszkanie Gdynia Cisowa ul. Zbożowa

    Gdynia » Cisowa » ul. Zbożowa

    • 1 249 500 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 9 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z dwoma balkonami położone w dzielnicy Cisowa. Atuty:- przestronne pomieszczenia- 6 pokoi- r...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Romana Dmowskiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » rondo Dmowskiego

    • 699 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!!ATUTY:- Lokalizacja,- Bliskość komunikacji miejskiej,- Pełna infrastruktura handlowo- usługowa,- Funkcjonalny układ pomieszczeń,- Osobn...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul.

    Warszawa » Mokotów

    • 1 207 780 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 21 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Inwestycja kilku bloków położona w dzielnicy Mokotów, funkcjonalnie łączy nowoczesność Służewca z bliskością parków i atrakcji miejskich Starego Mokotowa.Na terenie osiedla znajduj...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Długie Ogrody

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Długie Ogrody

    • 649 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO U NAS!!ATUTY:- Funkcjonalny układ pomieszczeń- Blisko Starówki i Długiego Targu- Pełna infrastruktura handlowo - usługowa- Bardzo dobra komunikacja miej...

  • Mieszkanie Reda ul. Morska

    Reda » ul. Morska

    • 389 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 12 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !!Zapraszamy na prezentację nowego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni użytkowej 28,05 m2 w Redzie. Lokal znajduje się na pre...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. 3 Maja

    Gdynia » Śródmieście » ul. Maja

    • 449 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 16 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSEATUTY:- lokalizacja idealna pod wynajem długo i krótkoterminowy- cicha i spokojna część śródmieścia- 3 minuty pieszo do stacji SKM śródmieśc...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Władysława Iv

    Gdynia » Śródmieście » ul. Władysława IV

    • 585 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 17 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    HOT OFERTA! DOSTĘPNA TYLKO U NAS!!ATUTY:- Lokalizacja- Pełna infrastruktura handlowo- usługowa- Bliskość komunikacji miejskiej- Funkcjonalny układ pomieszczeń- 15 minut spacerem do...

  • Mieszkanie Gniewino ul. Pomorska

    Gniewino » ul. Pomorska

    • 150 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 4 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!!ATUTY:- kameralny budynek - 2 pokoje- oddzielna kuchnia - duży ogród- bezczynszowe LOKALIZACJA:Lokal znajduje się w centrum Gniewina w powie...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Andrzeja Grubby

    Gdańsk » ul. Grubby

    • 669 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!Trzy  pokojowe mieszkanie z 2016 roku Łostowicach!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- trzy ustawne pokoje- funkcjonalny układ- nowocześnie wykończon...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Morska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Morska

    • 849 999 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 12 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Prestiżowa lokalizacja na granicy Śródmieścia i Działek Leśnych Generalny remont zakończony w 2019 roku Nowoczesn...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Krzysztofa Komedy

    Gdańsk » skwer Komedy

    • 599 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    !! TYLKO U NAS !!!! DOSTĘPNE TYLKO W PEPPERHOUSE !! ATUTY NIERUCHOMOŚCI- nowoczesne osiedle,- mieszkanie gotowe do wejścia,- ogródek,- bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego,...

  • Mieszkanie Sopot ul. Armii Krajowej

    Sopot » ul. Armii Krajowej

    • 595 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 28 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI prestiżowa lokalizacja - Sopot Górny, na granicy z centrum ok. 700 m do Monte Cassino i dworca PKP ok. 1,4 km do plaży i sopockiego molo parter - wygodny...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Cypr Kıbrıs rynek pierwotny ul. Esentepe

    Józefin k. Nowosiółek

    • 3 162 390 € cena
    • 327 m2 powierzchnia
    • 9 671 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA!!!Na sprzedaż luksusowe apartamenty!Inwestycja CASA DEL MARE to nowoczesny i unikalnym designem.4+1 Villa o powierzchni  327 m2 składa się z: 4 sypialni, oraz 4 łazienek...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino rynek pierwotny ul. Wiczlińsk...

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Wiczlińska

    • 529 900 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Jana Kazimierza w prężnie rozwijającej się dzi...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Bydgoszcz Śródmieście ul. Chocimska

    Bydgoszcz » Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto » ul. Chocimska

    • 239 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 5 559 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House! ATUTY NIERUCHOMOŚCI: - ścisłe centrum miasta- możliwość własnej aranżacji - duża piwnica - nowe instalacje w budynku- odświeżona elewacja -...

  • Mieszkanie Tczew ul. Obrońców Westerplatte

    Tczew » ul. Obrońców Westerplatte

    • 459 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 4 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOSCI:- przestronne i słoneczne mieszkanie,- wysokość pomieszczeń ok. 3,5 m!- dwustronna ekspozycja,- komfortowa lokal...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Bolesława Leśmiana

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Leśmiana

    • 948 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 24 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Atuty nieruchomości:- wykończone pod klucz!- idealna lokalizacja- nowoczesne strzeżone osiedle- balkon- wysoko rozwinięta infrastruktura w okolicyLokalizacja:Mieszkanie położone je...