• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 613)
  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Świętojańska

    Gdynia » Śródmieście » ul. Świętojańska

    • 559 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA  DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Po remoncie Winda  Dodatkowa przestrzeń użytkowa: balkon oraz piwnica Rozsądne koszty utrz...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Stępkarska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Stępkarska

    • 715 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 21 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    HOT OFERTA!!!! DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!ATUTY:- nowe budownictwo,- nietuzinkowe wykończenie wysokiej jakości,- przestronne i jasne wnętrze,- klimatyzacja,-...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice rynek pierwotny ul. Ofiar Grudnia 70

    Gdańsk » ul. Ofiar Grudnia 70

    • 499 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA!!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- blisko Obwodnicy Trójmiasta!- spokojna okolica!- dookoła tereny zielone!- widok na las z mieszkania!- nowoczesny budynek z windą!- bogata infrast...

  • Mieszkanie Wejherowo ul. Wałowa

    Wejherowo » ul. Wałowa

    • 685 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 704 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    ATUTY:-dwustronna ekspozycja-pełna infrastruktura handlowo-usługowa-balkon-ścisłe centrum-ogrzewanie podłogowe-mieszkanie gotowe do wprowadzenia-funkcjonalny układ pomieszczeńOPIS...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Zakopiańska

    Gdańsk » Siedlce » ul. Zakopiańska

    • 669 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE PEPPER HOUSE !!! Mieszkanie składa się z : - salon 19 m2- sypialnia 12,3 m2- kuchnia 13 m2- korytarz 6 m2- łazienka 4,2 m2 Atuty nieruchomości:- c...

  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Zatokowa

    Gdańsk » Osowa » ul. Zatokowa

    • 539 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House!ATUTY: - układ pomieszczeń: dwa niezależne pokoje i oddzielna kuchnia- strych bezpośrednio nad mieszkaniem - dodatkowa przestrzeń do zagospodar...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Brzozowa

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Brzozowa

    • 790 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 10 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 71,57 m², w tym 63,5 m² mieszkania oraz 8,07 m² piwnicy, położone na 1. piętrze urokliwej kamienicy z 1910 roku,...

  • Mieszkanie Sopot ul. Józefa Czyżewskiego

    Sopot » ul. Czyżewskiego

    • 799 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 29 593 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA!!DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane zaledwie kilka kroków od słynnego Sopockiego deptaka - ulicy Monte Cassino. Mieszkanie i...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Turkusowa

    Gdynia » Obłuże » ul. Turkusowa

    • 819 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPERHOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- atrakcyjny widok na zatokę oraz panoramę miasta,- zadaszone zewnętrzne miejsce postojowe w cenie.- funkcjonalny układ 3 pokoi,-...

  • Mieszkanie Sopot Górny ul. Ignacego Krasickiego

    Sopot » Górny Sopot » ul. Krasickiego

    • 899 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 19 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA!!!DOSTĘPNA WYŁACZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż słoneczne mieszkanie zlokalizowane w przepięknej, urokliwej dzielnicy w Sopocie przy ul. Ignacego Krasickiego.ATUTY NIERU...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Browarna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Browarna

    • 3 300 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSENa wynajem wyjątkowa nieruchomość urządzona ze smakiem, wykończona materiałami wysokiej jakości, położona w ścisłym centrum Starego Miasta w...

  • Mieszkanie Rumia ul. Kosynierów

    Rumia » ul. Kosynierów

    • 495 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 512 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Atuty Nieruchomości:- ekspozycja na wschód, zachód i południe,- ustawne pokoje,- słoneczny salon z aneksem kuchennym,- Duży balkon 10,50 m2- łazienka z przestronnym prysznicem,- pe...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul.

    Gdańsk » Przymorze Małe

    • 1 590 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 27 895 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 18 piętro

    HOT OFERTA! DOSTĘPNA TYLKO U NAS!!ATUTY:- Bliskość morza !- Sąsiedztwo Park Reagana - rozległe tereny zielone i rekreacyjne- Pełna infrastruktura w zasięgu kilku minut- Bardzo dobr...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Szymona Czechowicza

    Gdynia » Pogórze » ul. Czechowicza

    • 525 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 171 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NOWA OFERTA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- mieszkanie gotowe do wejścia,- parter z wyjściem na ogród, - komórka lokatorska, LOKALIZACJA:Mieszkanie zlokal...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Bydgoszcz Śródmieście rynek pierwotny ul.

    Bydgoszcz » Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto

    • 920 080 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 12 434 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    | NOWOCZESNE 4-POKOJOWE MIESZKANIE W SERCU MIASTA |ATUTY: Doskonała lokalizacja: Ścisłe centrum, 550 m do Dworca Bydgoszcz Główna, 1 km do Starego Rynku. Nowoczesne instalacje:...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Kapuściska ul. Szarych Szeregów

    Bydgoszcz » Kapuściska » ul. Szarych Szeregów

    • 369 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 12 725 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!IDEALNE POD NAJEM DLA PARY LUB STUDENTÓW!ATUTY:- pełne wyposażenie!- remont 2024!- nowe instalacje!- balkon!- budynek z windą!- zakup bez PCC!CHARAKT...

  • Mieszkanie Wejherowo ul. Św. Jacka

    Wejherowo » ul. Jacka

    • 495 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 6 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie  3 pokojowe w Kamiennicy  w centrum Wejherowa  tuż przy Parku Majkowskiego.Idealna propozycja do zamieszkania, jak i jako inwestycja.Układ pomieszc...

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia ul. Kartuska

    Gdynia » Chylonia » ul. Kartuska

    • 574 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTEPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,6 m², położone na ostatnim, 4 piętrze zadbanego budynku z końcówki lat 60, przy ul. Kartus...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Władysława Umińskiego

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Umińskiego

    • 729 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 11 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    3 pokoje | 65,2 m² | loggia | 9 piętro | duży potencjał | Praga-PołudnieNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,2 m², położone na 9. piętrze w 12-piętrowym budynku z win...

  • Mieszkanie Gdańsk Chełm ul. Wawelska

    Gdańsk » Chełm » ul. Wawelska

    • 599 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    !!!  HOT OFERTA! TYLKO W PEPPER HOUSE !!!!Słoneczne mieszkanie z dużym balkonem | Gotowe do zamieszkania!W pełni wyposażone, kuchnia na wymiar, ogrzewanie podłogowe w łazience. w p...