• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 613)
  • 1 / 4
    Mieszkanie Bydgoszcz Śródmieście rynek pierwotny ul.

    Bydgoszcz » Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto

    • 385 728 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 12 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | NOWOCZESNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE W CENTRUM MIASTA |ATUTY: Doskonała lokalizacja: Ścisłe centrum, 550 m do Dworca Bydgoszcz Główna, 1 km do Starego Rynku. Nowoczesne instalacj...

  • Mieszkanie Rumia ul. Żeglarzy

    Rumia » ul. Żeglarzy

    • 626 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 611 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    HOT OFERTA W PEPPER HOSUE!ATUTY NIERUCHOMOŚĆI:- wydanie od zaraz!- przestronny układ pomieszczeń,- ogromne możliwości aranżacyjne, - nowoczesny budynek, - osiedle zamknięte, - pełn...

  • Mieszkanie Reda ul. Franciszka Fenikowskiego

    Reda » ul. Fenikowskiego

    • 580 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    TYLKO U NAS ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- rewelacyjna lokalizacja względem przystanku SKM i autobusów- wymienione wszystkie instalacje- duże, ustawne pokoje- gotowe do zamieszkania- słonec...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Wieżycka

    Gdańsk » ul. Wieżycka

    • 1 099 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 12 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSEAtuty nieruchomości:- jasne, przestronne, dwustronna ekspozycja- cicha, spokojna i zielona okolica- duże i ustawne pomieszczenia- nowoczesny i minima...

  • Mieszkanie Reda ul. Obwodowa

    Reda » ul. Obwodowa

    • 675 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 9 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,7m2 położone w centrum Redy. Lokal znajduje się na siódmym piętrze w budynku...

  • Mieszkanie Gdańsk Brzeźno ul. Emilii Plater

    Gdańsk » Brzeźno » ul. Plater

    • 770 517 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 9 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane 4-pokojowe mieszkanie w przedwojennym budynku z cegły, o powierzchni 78m. ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- atrakcyjna lokalizacja 5 minut do plaży, 10 mi...

  • Mieszkanie Elbląg ul. Fromborska

    Elbląg » ul. Fromborska

    • 449 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane 3-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku z wielkiej płyty przy ul. Fromborskiej w Elblągu.ATUTY NIERUCHOMOŚCI- 3 funkcjo...

  • Mieszkanie Gdynia Grabówek ul. Komandorska

    Gdynia » Grabówek » ul. Komandorska

    • 479 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 11 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,53m2 położone w centrum dzielnicy Grabówek. Lokal mieści się na czwartym pię...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Bielawy ul. Aleja Powstańców Wielkopolskich

    Bydgoszcz » Bielawy » ul. Powstańców

    • 2 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!2 POKOJOWE MIESZKANIE NA WYNAJEM!!!ATUTY:- 2 niezależne pokoje!- Pożądana lokalizacja!- Trójstronna ekspozycja okien!- Kameralny budynek!CHARAKETRYSTY...

  • Mieszkanie Marki ul. Okólna

    Marki » ul. Okólna

    • 1 099 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 8 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA! OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE!Unikatowy segment z ogrodem i potencjałem na 6 pokoi - Marki, przy samej PuszczySzukasz nieruchomości, która łączy solidne wykonanie z blis...

  • Mieszkanie Gdańsk Matemblewo ul. Potokowa

    Gdańsk » ul. Potokowa

    • 639 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferta Dostępna Wyłącznie w Pepper House !Na sprzedaż bardzo atrakcyjnie położona nieruchomość  Gdańsku Matemblewie. Mieszkanie o powierzchni 50,44 m2 składa się z dwóch pokoi, oso...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Jabłoniowa

    Gdańsk » ul. Jabłoniowa

    • 990 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 13 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚĆI PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe z antresolą o łącznym metrażu 75 m², zlokalizowane przy ulicy Jabłoniowej.AT...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Piastowska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Piastowska

    • 469 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 343 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², położone w znakomitej lokalizacji - na gdańskim Przymorzu przy ul. Piastowskiej. T...

  • Mieszkanie Dębogórze Dębogórze-Wybudowanie ul. Dębogórska

    Dębogórze » ul. Dębogórska

    • 620 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Na sprzedaż przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Dębogórze-Wybudowanie, łączącej blisk...

  • Mieszkanie Gdańsk Chełm ul. Władysława Cieszyńskiego

    Gdańsk » Chełm » ul. Cieszyńskiego

    • 649 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    HOT OFERTA!! Na sprzedaż  mieszkanie położone przy ul. Cieszyńskiego, Gdańsk ChełmATUTY NIERUCHOMOŚCI:- pełna zaplecze usługowo-handlowe,- doskonała lokalizacja,- funkcjonalny ukła...

  • Mieszkanie Reda ul. Krajobrazowa

    Reda » ul. Krajobrazowa

    • 649 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 9 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: - fantastycznie położone tuż przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym!- nowocześnie urządzone mieszkanie w kameralny...

  • Mieszkanie Gdańsk Brzeźno ul. Aleja Gen. Józefa Hallera

    Gdańsk » Brzeźno » pl. Plac gen. Józefa Hallera

    • 699 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 873 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w nadmorskiej dzielnicy Gdańska - Brzeźno, cenionej za bliskość plaży, terenów zielonych (Park Regana i Brzeziński) oraz świetnego połączenia z...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Gen. Józefa Hallera

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Hallera

    • 2 800 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34,08 m2 położone w nowoczesnej inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz w Gdańsku. ATUTY:- mies...

  • Mieszkanie Gdynia Grabówek ul. Bp. Okoniewskiego

    Gdynia » Grabówek » ul. Okoniewskiego

    • 280 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 12 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż świetnie zlokalizowana kawalerka na ostatnim piętrze przy ulicy Okoniewskiego, na granicy dzielnic Grabówek i Działki Leśne. 900 m do  dworca PKP, 900 m do Uniwersytetu...

  • Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Stanisława Filipkowskiego

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Filipkowskiego

    • 599 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 262 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2 - pokojowe mieszkanie z ogrodem do wejścia!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- wysoki standard wykończenia mieszkania- ogród o powierzchni (54,40 m2)- renomowany deweloper- zadbane nowoczesne...