• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 618)
  • Mieszkanie Gdańsk Orunia ul. Junacka

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Junacka

    • 445 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPERHOUSE Przestronne, dwustronne 2-pokojowe mieszkanie w zielonej części Oruni. Dla rodziny lub jako propozycja inwestycyjna pod wynajem. ATUTY NIERUCHOMOŚCI...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Kapuściska ul. Wojska Polskiego

    Bydgoszcz » Kapuściska » ul. Wojska Polskiego

    • 595 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 227 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    !! OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE !!!! MIESZKANIE URZĄDZONE POD KLUCZ - GOTOWE DO WPORWADZENIA !!!! 53M2 2 POKOJE 1 PIĘTRO W NOWOCZESNYM OBIEKCIE - KAPUŚCISKA !!ATUTY:- wykoń...

  • Mieszkanie Gdańsk Maćkowy ul. Starogardzka

    Gdańsk » ul. Starogardzka

    • 2 300 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- miejsce postojowe- gustowne i nowoczesne budownictwo- świetnie skomunikowana okolica- zamknięte osiedle- duża piwnica- balkonLOKALIZ...

  • Mieszkanie Rumia ul. Kosynierów

    Rumia » ul. Kosynierów

    • 639 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 9 398 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!! Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Rumi na zamkniętym, monitorowanym osiedlu Rumia Park z 2010 r. ...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Zygmunta Modzelewskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Modzelewskiego

    • 839 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 15 831 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    HOT OFERTA! OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE!Oferuję na sprzedaż jasne, przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,3 m2 położone w Warszawie, w dzielnicy Mokotów, przy ul. Mod...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdańsk Siedlce rynek pierwotny ul. Seweryna Goszczyńsk...

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 1 040 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 15 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośn...

  • Mieszkanie Gdynia Cisowa ul. Chylońska

    Gdynia » Cisowa » ul. Chylońska

    • 419 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 13 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSEATUTY NIERUCHOMOŚCI- jasne i przestronne- niedawno po częściowym remoncie- świetny układ- słoneczny salon z dużym balkonem- doskonale skomunikow...

  • Mieszkanie Gdańsk Zakoniczyn ul. Konrada Guderskiego

    Gdańsk » ul. Guderskiego

    • 659 999 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 820 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- cicha i spokojna okolica,- świetnie skomunikowane,- niska zabudowa,- dużo terenów zielonych i rekreacyjnych,- blisko obwodnicy,- pełna baza handlowo-usługowa...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Kościuszki

    Gdynia » Śródmieście » ul. Kościuszki

    • 615 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 20 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE! Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 29,75 m², położona w prestiżowej lokalizacji - bezpośrednio...

  • 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 733 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 18 325 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 482 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachw...

  • Mieszkanie Gdańsk Brzeźno ul. Mazurska

    Gdańsk » Brzeźno » ul. Mazurska

    • 1 290 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 17 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚĆI PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie z widokiem na wody Zatoki położone zaledwie 4 minuty od plaży miejskiej w Brzeź...

  • 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 739 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 18 025 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

• Mieszkanie Warszawa Białołęka ul. Aleksandra Fleminga

    Warszawa » Białołęka » ul. Fleminga

    • 848 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 16 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA!  OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE!APARTAMENT Z PRYWATNYM OGRÓDKIEM | FLEMINGA | HIGH-ENDJeśli szukasz lokum, w którym „standard premium” to nie tylko pusty frazes z folderu...

  • Mieszkanie Chełmno ul. Im. Jana Pawła Ii

    Chełmno » skwer Skwer im. Jana Pawła II

    • 444 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- duży balkon- spokojna i cicha okolica - 3 nieprzechodnie pokoje- dwustronna ekspozycja - miejsca postojowe tylko dla mies...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Fordon ul. Produkcyjna

    Bydgoszcz » Nowy Fordon » ul. Produkcyjna

    • 669 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Stylowe M-4 54,5 m2 Garderoba & Klimatyzacja -Stary FordonNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m2, zlokalizowane w nowym bloku na 3 piętrze w Fordonie. Wnętrze zost...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Błonie ul. Stawowa

    Bydgoszcz » Błonie » ul. Stawowa

    • 499 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 911 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    !! Mieszkanie 56m2 Do Wprowadzenia !! 4 Pokoje!!ATUTY:- nowa instalacja elektryczna !- nowa instalacja hydrauliczna !- nowe meble kuchenne pod wymiar !- nowa stolarka drzwiowa !- n...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Jana Strakowskiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Strakowskiego

    • 639 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ATUTY:- mieszkanie po generalnym remoncie,- wysoki standard wykończenia,- bliskość komunikacji miejskiej,- przynależny ogródek oraz piwnica,- widok na tereny zielone i ogródek,- sł...

  • Mieszkanie Pogórze ul. Ignacego Paderewskiego

    Pogórze » ul. Paderewskiego

    • 699 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Podwyższony standard budynku,- Elegancka, nowoczesna klatka schodowa,- Winda w budynku,- Mieszkanie urz...

  • 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 771 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 15 735 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro