• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 641)
  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Tatrzańska

    Gdańsk » Oliwa » ul. Tatrzańska

    • 749 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 12 279 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    HOT OFERTA! TYLKO W PEPPER HOUSE!Wyjątkowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie położone w prestiżowej dzielnicy Gdańsk Oliwa. To idealna propozycja dla rodziny, pary lub inwestora pos...

  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Sołtysowice, Lothara Herbsta
    Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Sołtysowice, Lothara Herbsta

    Wrocław

    • 769 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 11 145 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne mieszkanie czteropokojowe z dużą loggią i windą Opiekun oferty: Renata Mayer tel: [tel] Otoczenie nieruchomości: Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we wschodniej części...

  • Mieszkanie z ogródkiem w cichej okolicy
    1 / 8
    Mieszkanie z ogródkiem w cichej okolicy

    Skierniewice

    • 320 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Chcesz trochę ciszy i natury w mieście? Marzysz o ogródku w centrum miasta? Jest to możliwe. Proponuję mieszkanie 50,26 m2 w budynku wielorodzinnym, z cegły przedwojennej. 2 pokoje...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, al. 29 Listopada
    1 / 7
    Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, al. 29 Listopada

    Kraków

    • 569 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 17 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Zapraszam na prezentację mieszkania idealnego pod kątem wynajmu. W pełni umeblowane i wyposażone. Możliwość przerobienia na 2 pokoje. Bardzo dobry dojazd do centrum oraz na u...

  • Wiosenna promocja! Apartament 84,3 m2|taras 38,97
    1 / 12
    Wiosenna promocja! Apartament 84,3 m2|taras 38,97

    Rzeszów

    • 1 256 070 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 14 954 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    WIOSENNA PROMOCJA- Teraz w niższej cenie ostatnie gotowe apartamenty do odbioru. Na sprzedaż przestronny apartament M55 o powierzchni 84,3 m2, położony na 5 piętrze budynku przy u...

  • Syndyk sprzeda udział 1/4 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego - ul. Kaukaska
    Syndyk sprzeda udział 1/4 w spółdzielczym własnościowym prawie do...

    Warszawa

    • 107 100 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 3 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Syndyk masy upadłości w sprawie prowadzonej przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, sygn. akt WA2M/GUp-s/1362/2024 ogłasza konkurs ofert na zakup udziału 1/4 w spółdziel...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Nowy Dwór, Nowodworska
    Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Nowy Dwór, Nowodworska

    Wrocław

    • 707 608 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 608 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przytulne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa i komunikacji z centrum. Ogród to przestrzeń na relaks, spotkania z bli...

  • M3, 2 pokojowe z balkonem na osiedlu Słonecznym
    M3, 2 pokojowe z balkonem na osiedlu Słonecznym

    Bielsko-Biała

    • 375 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 8 721 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    REZERWACJA Jeśli jesteś zainteresowany ofertą proszę o kontakt tel. SMS-y mogą nie dochodzić Na sprzedaż słoneczne  2 - pokojowe mieszkanie o pow. 43,7 m2 przy ul.Michałowicza Cena...

  • Wiosenna promocja!-Apartament 86,15 m2 -2 tarasy
    1 / 14
    Wiosenna promocja!-Apartament 86,15 m2 -2 tarasy

    Rzeszów

    • 1 231 945 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 14 325 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    WIOSENNA PROMOCJA- Teraz w niższej cenie ostatnie gotowe apartamenty do odbioru. Na sprzedaż przestronne mieszkanie M52 o powierzchni 86,15 m2, położone na 4 piętrze budynku przy...

  • Wiosenna promocja!5-pokojowy apartament z tarasem
    1 / 13
    Wiosenna promocja!5-pokojowy apartament z tarasem

    Rzeszów

    • 1 323 850 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 14 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 5 piętro

    WIOSENNA PROMOCJA- Teraz w niższej cenie ostatnie gotowe apartamenty do odbioru. Apartament M56 ma powierzchnię 91,30 m2 posiada taras 49,86m2. Wywrockiego 11 nie jest kolejną, s...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Halszki
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Halszki

    Kraków

    • 610 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 16 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie w nowym budownictwie. Można od razu wchodzić i mieszkać! Świetna opcja pod kątem wynajmu. Dobry dojazd do centrum miasta...

  • Sprzedam mieszkanie M5 lub zamienię
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie M5 lub zamienię

    Radom

    • 580 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 7 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Przestronne M-5 na Południu I – 81,32 m² | 4 pokoje | bez pośredników Mieszkanie spółdzielcze własnościowe, zadbane i gotowe do zamieszkania. Idealne dla rodziny, osób ceniących p...

  • Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na Bródnie.
    Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na Bródnie.

    Warszawa

    • 690 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na Bródnie. Atrakcyjnie zlokalizowane 3 pokojowe ROZKŁADOWE mieszkanie na 2 piętrze w kameralnym 4 piętrowym budynku TYLKO z jedną klatką schodow...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Bajkowe, Mazowiecka
    Mieszkanie Kołobrzeg Bajkowe, Mazowiecka

    Kołobrzeg

    • 1 299 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 14 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 91,81 m, położone na III piętrze w nowoczesnym budynku z windą na cenionym os. Bajkowe...

  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki,
    Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki,

    Grodzisk Mazowiecki

    • 590 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Chciałabym zaprezentować do sprzedaży mieszkanie o powierzchni ok.40m położone na zamkniętym osiedlu przy ul. Bałtyckiej - w centrum Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość składa s...

  • Mieszkanie Siechnice, Paderewskiego Ignacego
    Mieszkanie Siechnice, Paderewskiego Ignacego

    Siechnice

    • 633 835 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 391 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem | Stan deweloperski | Inwestycja oddana do użytku Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś! Współpracuję z wieloma sprawdzonymi d...

  • Mieszkanie Świdnik, Spadochroniarzy
    Mieszkanie Świdnik, Spadochroniarzy

    Świdnik

    • 359 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na ostatnim, 3 piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2009 roku w Świdniku. To idealna propozycja...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście , Śródmieście-Wschód, Narutowicza Gabriela Pl.
    Mieszkanie Łódź Śródmieście , Śródmieście-Wschód, Narutowicza Gab...

    Łódź

    • 359 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 639 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w świetnie skomunikowanej, uniwersyteckiej okolicy łódzkiego Śródmieścia Opiekun oferty: Stanisław Karwowski tel. [tel] Opis lokalizacji: Mieszkanie znajdu...

  • 3-pokojowe mieszkanie 68m2 - taras 5m2, balkon 4,77m2 Park Aleksandry
    3-pokojowe mieszkanie 68m2 - taras 5m2, balkon 4,77m2 Park Aleksa...

    Kraków

    • 1 070 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 15 736 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    KUPUJESZ ZA GOTOWKE? OTRZYMASZ NA POCZATEK NEGOCJACJI KOMORKE LOKATORSKA O WARTOSCI 20 TYS ZL! ZAPRASZAMY ZDECYDOWANYCH KLIENTOW! Aktualizacja z 27.03.2026 Cena zawiera kompletne...

  • Mieszkanie 3 pok. na II p. Przylesie!
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pok. na II p. Przylesie!

    Koszalin

    • 409 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 717 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA !!! Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Prezentuję Państwu, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,60 m2. Lo...