• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 643)
  • 2 pokoje + loggia  idealne pod inwestycję
    2 pokoje + loggia idealne pod inwestycję

    Oleśnica

    • 335 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 614 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Są takie mieszkania, które od pierwszego momentu dają jedną, bardzo konkretną myśl: tu można zrobić coś naprawdę fajnego. To właśnie jedna z tych ofert! Mieszkanie przy ul. Skłodo...

  • Mieszkanie Mikołów
    1 / 16
    Mieszkanie Mikołów

    Mikołów

    • 449 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 11 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Nowoczesne mieszkanie w centrum Mikołowa funkcjonalność, komfort i świetna lokalizacja Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 40,84 m², zlokalizowane...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Osiedle Złocień, Osiedle Złocień
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Osiedle Złocień, Osiedle Zło...

    Kraków

    • 624 330 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkani...

  • 46,21 m2 > APARTAMENT PRZY KIELECKIM ZALEWIE
    1 / 2
    46,21 m2 > APARTAMENT PRZY KIELECKIM ZALEWIE

    Kielce

    • 517 552 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 252 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DEWELOPERSKA BRAK PODATKU PCC Prezentujemy do sprzedania 46 metrowy apartament, zlokalizowany w bliskiej odległości od kieleckiego Zalewu, na osiedlu Uroczysko. W SKŁAD A...

    1 / 8

    Kraków

    • 666 792 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 915 705 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 15 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielo...

  • Mieszkanie 2 pokoje Poznań Nowe Miasto
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokoje Poznań Nowe Miasto

    Poznań

    • 615 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 11 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie z windą o powierzchni 51,5 m² położone na 2 piętrze w czteropiętrowym budynku z lokalizacją na osiedlu przy ul. Walentego Dymka w Poznaniu. Budynek...

    1 / 8

    Kraków

    • 717 240 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 12 157 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie Krzysztoforzyce gm. Kocmyrzów-Luborzyca Krzysztoforzyce, Kocmyrzów-Luborzyca, Zielona
    1 / 15
    Mieszkanie Krzysztoforzyce gm. Kocmyrzów-Luborzyca Krzysztoforzyc...

    Krzysztoforzyce

    • 770 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 406 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    KRZYSZTOFORZYCE - GMINA KOCMYRZÓW WYJĄTKOWY DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ - GOTOWY DO WPROWADZENIA! Marzysz o miejscu, w którym po pracy naprawdę odpoczniesz, a jednocześnie...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 697 280 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 16 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice, Piaskowa
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice, Piaskowa

    Kraków

    • 899 964 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 15 789 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 740 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki UWAGA PROMOCJA! TYLKO DO 27.03.2026! Odwiedź inwestycję i zarezerwuj mieszkanie M.A13 o pow. 46,25...

    1 / 8

    Kraków

    • 622 062 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 696 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 740 320 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Wrocław gm. Wrocław-Psie Pole Osobowice, Bezpieczna
    Mieszkanie Wrocław gm. Wrocław-Psie Pole Osobowice, Bezpieczna

    Wrocław

    • 739 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 9 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 78,5m2 - pełen rozkład, składające się z 3 sypialni, łazienki, WC, osobnej kuchni, oraz dużego salonu z pięknym widokiem. W księdze wieczystej jest 84,3m2,...

  • Mieszkanie Lublin Lsm, Bolesława Śmiałego
    Mieszkanie Lublin Lsm, Bolesława Śmiałego

    Lublin

    • 844 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 9 930 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dwupoziomowe, czteropokojowe mieszkanie o pow. całkowitej 85m2, użytkowej 82,75m2  na III i IV piętrze / z IV...

    1 / 8

    Kraków

    • 659 358 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 680 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Kawalerka w Centrum miasta | Własna aranżacja|
    1 / 15
    Kawalerka w Centrum miasta | Własna aranżacja|

    Poznań

    • 279 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 10 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Na sprzedaż: klimatyczne mieszkanie 26,3 m² - Poznań, ul. Garbary 62, blisko Starego Rynku Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 26,3 m² zlokalizowane w samym centrum Poznania, prz...

  • Klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie
    Klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie

    Olsztyn

    • 419 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zamieszkaj w miejscu, które łączy komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację! To idealna propozycja zarówno dla rodzin, jak i inwestorów. Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Celna
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Celna

    Szczecin

    • 419 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 15 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż apartament 2-pokojowy Szczecin, ul. Heyki / Zielonego Mostu (Nowa Przystań) Nowoczesny apartament w stanie deweloperskim, położony w nowym budynku z 2025 roku. Lokal...