• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 643)
  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 695 200 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 16 168 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielo...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna
    1 / 5
    Mieszkanie Wrocław Fabryczna

    Wrocław

    • 538 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 795 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Po...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Obrońców Westerplatte
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg, Obrońców Westerplatte

    Kołobrzeg

    • 485 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż urokliwy apartament o powierzchni 37,67 m² , położony w samym sercu portowej dzielnicy Kołobrzegu , zaledwie 50 metrów od plaży .Mieszkanie składa się z komfortoweg...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Osiedle Złocień, Osiedle Złocień
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Osiedle Złocień, Osiedle Zło...

    Kraków

    • 625 086 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 757 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkani...

  • Na sprzedaż mieszkanie, Rawicz, ul. Dożynkowa
    1 / 16
    Na sprzedaż mieszkanie, Rawicz, ul. Dożynkowa

    Sierakowo

    • 775 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 9 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronny i wyjątkowo funkcjonalny lokal mieszkalny położony w Rawiczu przy ul. Dożynkowej, w kameralnym budynku czterolokalowym z 2021 roku. Mieszkanie o powierzchni...

  • Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, Przedmieście Oławskie, gen. Karola Kniaziewicza
    Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, Przedmieście Oławskie, gen. Karo...

    Wrocław

    • 789 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 13 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    . 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem w dobrze skomunikowanej lokalizacji. Opiekun oferty: Krzysztof Dudek tel. +48 [tel] Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje s...

  • Malowniczy widok I 2 pokoje 39,5 m2 I parking
    1 / 5
    Malowniczy widok I 2 pokoje 39,5 m2 I parking

    Sosnowiec

    • 345 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 8 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39,5 mkw z balkonem na 4 piętrze pięcio piętrowego bloku. Miejsce parkingowe zewnętrzne w cenie 15 tys zł. Przepiękny widok na panor...

    1 / 8

    Kraków

    • 650 916 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

1 / 8

    Kraków

    • 709 440 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 12 025 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

1 / 8

    Kraków

    • 488 106 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Kazimierz, Kupa
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Kazimierz, Kupa

    Kraków

    • 860 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 17 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Centrum Kazimierza | 50 m² | po remoncie Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Kazimierza. Nieruchomość znajduje się na wysokim, jasnym poddaszu (adaptac...

  • Mieszkanie Kraków Nowa Huta, Osiedle Zielone
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Nowa Huta, Osiedle Zielone

    Kraków

    • 920 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 13 940 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z klimatem | Nowa Huta | 2 piętro | po remoncie Oferujemy na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze, niskiego bo zaledwie 2-piętroweg...

  • Dwupokojowe z oddzielną kuchnią na Saskiej Kępie
    1 / 7
    Dwupokojowe z oddzielną kuchnią na Saskiej Kępie

    Warszawa

    • 847 700 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 17 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie położone na 2-piętrze w 10-piętrowym budynku z 1975 roku. Nieruchomością zarządza sprawnie działająca spółdzielnia, co znajduje odzwierciedlenie w dobrej organizacji i z...

  • Żegocino - mieszkanie na parterze z działką!
    1 / 16
    Żegocino - mieszkanie na parterze z działką!

    Żegocino

    • 160 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 2 389 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA BEZPOŚREDNIA - KOSZTY POŚREDNICTWA PONOSI SPRZEDAJĄCY! Do sprzedaży oferuję Państwu dwupokojowe bezczynszowe mieszkanie w miejscowości Żegocino z odrębną działką położoną b...

  • Czarna Góra Resort- studio z miejscem postojowym !
    1 / 16
    Czarna Góra Resort- studio z miejscem postojowym !

    Sienna

    • 329 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 12 186 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Polecam na sprzedaż apartament znajdujący się w Czarna Góra Resort. Umiejscowiony w sercu masywu Śnieżnika, w kompleksie obiektów noclegowych i apartamentowych. Ta lokalizacja zape...

  • Sprzedam mieszkanie w Rzęśnicy, blisko Złocieniec
    1 / 4
    Sprzedam mieszkanie w Rzęśnicy, blisko Złocieniec

    Rzęśnica

    • 180 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam !!! Mieszkanie dwupokojowe (46 metrów) w Rzęśnicy, 4 km od Złocieńca. Do mieszkania przynależy murowany GARAŻ i duży OGRÓDEK z miejscem na grilla. Mieszkanie w bloku, w sk...

  • Mieszkanie 4 pokojowe w Centrum po generalnym Remoncie
    1 / 16
    Mieszkanie 4 pokojowe w Centrum po generalnym Remoncie

    Kielce

    • 529 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta bezpośrednio od Właściciela Posiadam na sprzedaż Mieszkanie 4 pokojowe (3 pokoje i salon z aneksem kuchennym), W Centrum Kielc, Po generalnym Remoncie (istnieje możliwość z...

  • Syndyk sprzeda mieszkanie 118,10 m2 z miejscem garażowym
    1 / 11
    Syndyk sprzeda mieszkanie 118,10 m2 z miejscem garażowym

    Warszawa

    • 1 000 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 8 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym Pawła Maślanki – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym przed Sądem Rejonowym w Olsztynie, V Wydzi...

  • Słoneczne mieszkanie - Głogów, Aleja Wolności!
    Słoneczne mieszkanie - Głogów, Aleja Wolności!

    Głogów

    • 255 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 5 931 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Świetna oferta dla singla, pary, młodej rodziny lub inwestora szukającego nieruchomości pod wynajem. Sprawdzi się także dla osób, które chcą mieszkać w samym sercu Głogowa, mając w...

  • Słoneczne 2 pokoje z balkonem 2 piętro
    Słoneczne 2 pokoje z balkonem 2 piętro

    Olsztyn

    • 520 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Mieszkanie znajduje się przy ul. Generała Stefana Grota-Roweckiego UKŁAD: -Salon z aneksem kuchennym -Oddzielna sypialnia -Łazienka z WC -Korytarz LOKALIZACJA: -Tuż obok rzeka Ł...