• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 643)
  • Mieszkanie Zegrze Południowe, ul. Osiedle wojskowe
    Mieszkanie Zegrze Południowe, ul. Osiedle wojskowe

    Zegrze Południowe

    • 939 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 226 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 4-pokojowe z widokiem na Zalew Zegrzyński, dwa balkony- Zegrze Południowe ! Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71...

  • 2 pokoje/37,7 m2/po remoncie/Wola
    2 pokoje/37,7 m2/po remoncie/Wola

    Warszawa

    • 669 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 18 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Nowoczesne 2 pokoje 37,7 m² Warszawa Wola Po generalnym remoncie Świetna komunikacja Na sprzedaż komfortowe i dobrze zaprojektowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,7 m²,...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, Piotrkowska
    Mieszkanie Łódź Śródmieście, Piotrkowska

    Łódź

    • 430 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Opiekun oferty: Łukasz Duracz tel.[tel] Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie zlokalizowane w centrum Łodzi, na popularnym osiedlu Manhattan, które zapewnia wygodny dostęp do pełnej...

  • 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie
    3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie

    Szczecin

    • 549 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    0% Prowizji za kupującego!!! Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Szczecin, ul. Elizy Orzeszkowej 27 Cena: 549 000 PLN Powierzchnia: 67,76 m² + zabudowany ba...

  • Mieszkanie Opole Centrum, Grunwaldzka
    Mieszkanie Opole Centrum, Grunwaldzka

    Opole

    • 730 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 14 314 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie wyjątkowe pod każdym względem zlokalizowane na wysokim parterze w jednej z bardziej reprezentacyjnych kamienic przy ulicy Grunwaldzkiej w ścisłym centrum Opola. Stylowa...

  • Niebieskie Dachy I 3pok I Balkon
    Niebieskie Dachy I 3pok I Balkon

    Ruda Śląska

    • 350 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe ul. Karskiego , Ruda Śląska (Bykowina, Niebieskie Dachy) Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Rudzie Śląskiej dzielnica Bykowina, popular...

  • Kawalerka 33 m² z balkonem  1. piętro  Poręba
    Kawalerka 33 m² z balkonem 1. piętro Poręba

    Poręba

    • 179 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Idealne pierwsze mieszkanie lub pewna inwestycja kawalerka z balkonem Poręba Szukasz swojego pierwszego mieszkania albo lokalu, który świetnie sprawdzi się pod wynajem? Ta ofert...

  • 2 pokoje parter zamykany teren miejsce postojowe
    2 pokoje parter zamykany teren miejsce postojowe

    Pabianice

    • 299 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Przytulne mieszkanie w centrum Pabianic idealne dla seniorów lub osób z niepełnosprawnościami, budynek po rewitalizacji w 2020r, ogrodzony teren.. Na sprzedaż funkcjonalne mieszk...

  • I piętro OGRZEWANIE PODŁOGOWE DOBRE USTAWIENIE
    1 / 16
    I piętro OGRZEWANIE PODŁOGOWE DOBRE USTAWIENIE

    Bytom

    • 187 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Witam, Do sprzedanie mieszkanie 44 m2 zalety: - us...

  • Mieszkanie Kościan, os. Osiedle Literatów
    Mieszkanie Kościan, os. Osiedle Literatów

    Kościan

    • 398 160 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 480 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42,00 m, położone na Osiedlu Literatów jednym z najbardziej atrakcyjnych i nowoczesnych osiedli w Kościanie. To idealna pr...

  • Mieszkanie po remoncie Ruda Śląska Wirek
    Mieszkanie po remoncie Ruda Śląska Wirek

    Ruda Śląska

    • 379 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 214 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 61,42m2 z balkonem, w Rudzie Śląskiej dzielnica Wirek. Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,42m2, po remoncie - gotowe do wpr...

  • Mieszkanie deweloperskie -110m2 w sercu Kołobrzegu
    Mieszkanie deweloperskie -110m2 w sercu Kołobrzegu

    Kołobrzeg

    • 1 043 195 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 9 571 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 109,81 m² przy ul. Budowlanej  w Kołobrzegu, wmieście które łączy nadmorski klimat z tętniącym życiem kurortem. Tu czeka na Ciebie...

  • 69m² w centrum Bolesławca zakochasz się od wejścia
    69m² w centrum Bolesławca zakochasz się od wejścia

    Bolesławiec

    • 640 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 9 276 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Biuro Metrohouse ma zaszczyt zaprezentować wyjątkową nieruchomość, która łączy prestiżową lokalizację w centrum Bolesławca z komfortem codziennego życia. Przestronne mieszkanie o p...

  • Przestronne, słoneczne mieszkanie pośród zieleni
    Przestronne, słoneczne mieszkanie pośród zieleni

    Mrągowo

    • 439 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Nowa cena! Mieszkanie 4-pokojowe 69,2 m², Mrągowo Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 69,2 m², położone na 4. piętrze ocieplonego bloku w spokojnej częśc...

  • Mieszkanie Świdnica, Jarzębinowa
    Mieszkanie Świdnica, Jarzębinowa

    Świdnica

    • 697 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 7 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    4 pokoje po kapitalnym remoncie | 2 piętro | balkon | okolice ul. Głowackiego, Świdnica Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze zadbanego, ocieplonego...

  • 4 pokoje z ogródkiem - 76m2 - Chojny Park
    4 pokoje z ogródkiem - 76m2 - Chojny Park

    Łódź

    • 850 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 11 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Oferuję do sprzedaży atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem w dzielnicy Łódź - Chojny na zamkniętym i monitorowanym osiedlu Chojny Park. O powierzchni 76 m2 z miejs...

  • 2-pokojowy apartament 750 m od morza w Kołobrzegu!
    2-pokojowy apartament 750 m od morza w Kołobrzegu!

    Kołobrzeg

    • 415 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 14 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wykończony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 28,52 m2 składający się z pokoju z aneksem kuchennym i sypialni, znajdujący się w kompleksie apartamentów Gree...

  • Mieszkanie Siedlce, ul. Żytnia
    Mieszkanie Siedlce, ul. Żytnia

    Siedlce

    • 475 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne, niezwykle funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m² i cenie 475 000 PLN, położone w Siedlcach przy ul. Żytniej. To wyjątkowa okazja dla tych, którzy ceni...

  • 2-pok zielona część Mokotowa, do wprowadzenia
    2-pok zielona część Mokotowa, do wprowadzenia

    Warszawa

    • 599 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 262 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    2 pokojowe, 42,5m², usytuowane na 4 piętrze bez windy, po remoncie, do wprowadzenia. Mieszkanie kilka lat temu przeszło gruntowny remont, jest w pełni umeblowane oraz wyposażone w...

  • MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ!
    MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ!

    Jastrzębie-Zdrój

    • 265 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Lokalizacja Mieszkanie położone jest przy ul. Kaszubskiej w Jastrzębiu-Zdroju w doskonałej, spokojnej i jednocześnie bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. W bezpośrednim sąs...